Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресорче за патерица Туарег ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Компресорче за патерица Туарег ?

    Здравейте,
    вчера си купих патерица за Туарега и сега се чудя какво компресорче да й купя. За да се напомпа, преди това трябва да се разгъне. Възможно ли е да ми кажете кой бюджетен вариант на компресор би ми свършил работа при евентуална авария?
    Touareg 2.5 R5 TDI 7L 2005

  • #2
    От: Компресорче за патерица Туарег ?

    Може и аз да не съм в час, ама патерицата, до колкото знам, е по-тясна гума на джанта и е колкото да се придвижиш до гумаджията. Защо трябва да я държиш спаднала/не напомпана и да влачиш и компресорче та евентуално да я напомпаш ?!?!
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • #3
      От: Компресорче за патерица Туарег ?

      Първоначално публикуван от Mortos Преглед на мнение
      Здравейте,
      вчера си купих патерица за Туарега и сега се чудя какво компресорче да й купя. За да се напомпа, преди това трябва да се разгъне. Възможно ли е да ми кажете кой бюджетен вариант на компресор би ми свършил работа при евентуална авария?
      Като за начало погледни налягането на въпросната. Преди време бях изумен, че налягането на патерицата ми е докъм 4-5 атм.

      Коментар


      • #4
        От: Компресорче за патерица Туарег ?

        Това е нормално, коколко по-тясна е гумата, толкова по-високо налягане е нужно за да може да носи едно и също тегло. И велосипедни гуми има на 4-5 бара, и повече понякога.
        -Чем занимаетесь по жизни?
        -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
        -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

        Коментар


        • #5
          От: Компресорче за патерица Туарег ?

          пп. Преди време гледах из продавалника имаше оргинални за VW по 30-40лв. Голяма част от тях вероятно са си чисто нови, свалени от коли за разфасоване. Отиваш пробваш и евентуално плащаш. Успех!

          Коментар


          • #6
            От: Компресорче за патерица Туарег ?

            Всяка резервна гума трябва да се държи на максимално високо налягане, за да се спихва при нужда, а не да се помпи!

            Коментар


            • #7
              От: Компресорче за патерица Туарег ?

              "Inflatable Spare Tire"

              Коментар


              • #8
                От: Компресорче за патерица Туарег ?

                Здравейте, отново,
                съжалявам, че не съм бил достатъчно изчерпателен. Ето това е въпросната гума
                За да влезне в нишата на багажника, стои в спаднало положение. На самата гума пише 3.5 бара
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18x65-Inch-Spare-Wheel-Rim-Tire-7L0601011C-Audi-Q7-2007-15-VW-Touareg-302686281319[1].JPG
Прегледи:1
Размер:224.7 КБ
ID:5791793.
                Touareg 2.5 R5 TDI 7L 2005

                Коментар


                • #9
                  От: Компресорче за патерица Туарег ?

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Всяка резервна гума трябва да се държи на максимално високо налягане, за да се спихва при нужда, а не да се помпи!
                  Адаша е подсказал - тези се помпят...
                  Би трябвало всяко 'китайче' да свърши работата - все пак е за еднократна работа Обемът на 'патерицата' не е голям - т.е. едва ли ще успее да прегрее от първия път компресорчето...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Компресорче за патерица Туарег ?

                    Има едни достатъчно добри за лека кола - петдесетина лева са в хипермаркетите. От време на време са на промоция за по 25. Аз съм с такова и е доста по-добро от 15 левовите.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Компресорче за патерица Туарег ?

                      http://beltehno.by/avto-i-moto/akses...3-v-1-219-000/

                      Az съм с такова и в трите коли. първия е на повече от 20г. До скоро ги виждах в Шел бензинджийниците.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Компресорче за патерица Туарег ?

                        Ако Туарега е с въздушно окачване си имаш маркуч под пасажерската седалка
                        VW Touareg, Honda CBF 1000 ABS, NissanTerrano 33" , RIB390 20hp

                        Коментар


                        • #13
                          От: Компресорче за патерица Туарег ?

                          Първоначално публикуван от Georgi_G Преглед на мнение
                          пп. Преди време гледах из продавалника имаше оргинални за VW по 30-40лв. Голяма част от тях вероятно са си чисто нови, свалени от коли за разфасоване. Отиваш пробваш и евентуално плащаш. Успех!
                          Аз съм с такова и върши добра работа.
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • #14
                            От: Компресорче за патерица Туарег ?

                            Ако исках можеш да погледнеш и тук https://www.zimnigumi.eu
                            Но сега правят обновяване на сайта

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X