Обява

Свий
Няма добавени обяви.

а сега де...ново пет,

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • а сега де...ново пет,

    пичове днес май направих новата иэдънкааз по принцип съм много скаран с модерните технологий,и съм ляв та ляв и тъпкупих си четец AUTOOLпича дето ми го даде така ме омая че само дето не му целунах ръка,оле оле,исега седя в мулето демек гранд 2,7 и тъпеятоя педа,,,л китаеца ми ми казва само колко ми са оборотите,температурата,и други глупости дето не ми трябватмога ли според вас да изстискам нещо повече от негомамка му и китайче

  • #2
    От: а сега де...ново пет,

    Ново пет,старо десет,за истинска диагностика тряа да се бръкне дълбоко.....А за такива като теб и мен няма смисъл!Не ща да се правя на оракул ама за твойта...играчка дал ли си повече от 100 BGN?
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • #3
      От: а сега де...ново пет,

      ооох неееиначе щях да се самоубия35 пари ми излезе,ама аз си имам и оборотомер и датчик за температура,ха ха ха ха много съм тъп налито наистина чете някакви грешки,сега сериозно,,,на ключа ми даде 0702,тва си го знам,при мен от пинтилък понякога скоростите се ебават ,особено на градско,и когато чакала го включи да пробва каза че има грешка и я изтри,не разбрах как станамамка му и аз се зарибих,но като се прибрах и се зарових в него видях че имам само допълнително табло на телефонае не искам сервизен скенер но поне да ми пише цифричките на грешките

      Коментар


      • #4
        От: а сега де...ново пет,

        Колега не знам за четеца , ама ти с тоя правопис !? Нито се заяждам , нито нищо , просто приятелска забележка !
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #5
          От: а сега де...ново пет,

          Аз нищо не разбрах. Какво точно си купил ? Освен грешките (ако има такива), какво очакваш да видиш като живи данни?

          Коментар


          • #6
            От: а сега де...ново пет,

            извинявайте момчетано аз наистина толкова могатова последното го писах половин час със изплезен езика израза чакал или чакалче,,,,това не е обидапросто филибарски жаргон

            Коментар


            • #7
              От: а сега де...ново пет,

              Ей , Дебел , я сподели каква джиджавка си купил и с каква програма я ползваш.Другият майтап си е шега
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • #8
                От: а сега де...ново пет,

                нее ,аз не исках живи данниисках като го включа да ми изпише какво има като грешка,а то трие без да покаже каквонапример имаше 0702 на одометъра,а то не я изписа,просто я изтри,

                Коментар


                • #9
                  От: а сега де...ново пет,

                  Не бих обсъждал нито постващия , нито модератора на раздела.
                  Баси!
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • #10
                    От: а сега де...ново пет,

                    AUTOOL.се казва пишката,чакалчето каза че била ОБД 2,бях си взел лаптопа но той ми го качи в телефона,там пише torque.иначе на капака пише,autool tech co ltd.демек направено в китай

                    Коментар


                    • #11
                      От: а сега де...ново пет,

                      Ми не го знам това какво е, аз имам още по-тежък китаец от това от ибей е. Пускам си някой приложение от гугъл плей като torque да речем и си гледам и живи данни, виждам си и грешките с опция за триене (ако искам). За първи път чувам за джаджа която директно да трие.

                      Коментар


                      • #12
                        От: а сега де...ново пет,

                        Не знам кой точно модел на Autool си взел, щото гледам че имат доста?
                        Нещо снимка така...
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X