Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Старт/стоп система

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Старт/стоп система

    Здравейте колеги,
    ползвам служебно един пикап F-250 super duty 2018г който е оборудван със система старт/стоп. Има ли някакъв начин да излъжа системата и тя да не гаси двигатела след 1-2 минути.
    Мерси

  • #2
    От: Старт/стоп система

    При пуснат климатик би трябвало да не гасне, но също така би трябвало и да има опция за изключване на системата, освен ако по някакви US стандарти това не е възможно.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Старт/стоп система

      Имаме Фокус със системата и имаме копче да се гаси . Понеже жена ми я кара преобладаващо и си е изработила навик със запалването да я изключва . Аз понеже по-рядко съм зад волана я изключвам, като ме ядоса .
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • #4
        От: Старт/стоп система

        Първоначално публикуван от gjm_72 Преглед на мнение
        Здравейте колеги,
        ползвам служебно един пикап F-250 super duty 2018г който е оборудван със система старт/стоп. Има ли някакъв начин да излъжа системата и тя да не гаси двигатела след 1-2 минути.
        Мерси
        Що му не прочетете книжлето за узер ( люзър) и да не пълните технически форум с дивотии.Много трудно и много за подигравка!
        И не е оборудван със "старт стоп".Активиран му е.
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • #5
          От: Старт/стоп система

          E то вариантите май са три:
          1. Включване на куплунг за ремарке, ако колата е оборудвана с такъв (лъже се, че има ремарке и не гаси)
          2. Включване на кабелче на бутончето за изключване на системата
          3. Изключване на системата чрез Forscan (вероятно би станало и с друг хардуер/софтуер)..

          П.С. За някои модели почнаха да правят ОБД 'лъжци' - като чуят, че двигателя работи, подават по шината команди например за включване на фарове, изключване на Старт/стоп и т.н...
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X