Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с хард диска или не?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с хард диска или не?

    Колеги ,здравейте миналата година си взех един хард диск чисто нов 1тб баракуда,но от скоро мисля ,че се появи странен шум и не знам дали е нормално да се чува.Питах 1-2 и ми казаха ,че е напълно нормално да се чува

    https://youtu.be/lD-1C08qoRw ето и клипче самия шум се чува от 0:10 сек тогава отварям 2-3 браузъра един след друг и се чува това къркорене ,според вас нормално ли е да се чува? Иначе нямам никакъв проблем с компютъра само искам да знам дали е нормално или не,защото има и хора ,които ми казват ,че не било нормално..

  • #2
    От: Проблем с хард диска или не?

    За да бе хвърляме боб, изтегляш това и показваш резултата след стартирането на програмата.
    ;-)
    Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
    нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с хард диска или не?

      И аз смених моя и още в началото имаше шум, пък вече 1 година работи, нормално е.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с хард диска или не?

        http://prikachi.com/images.php?images/479/9344479X.png тук като инсталирах програмата и се показа това !


        http://prikachi.com/images.php?images/480/9344480I.png ето тук направих някакъв тест,но не знам дали е точният.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с хард диска или не?

          Нямаш проблем с диска. Никакъв, ако не ти харесва ми го подари

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с хард диска или не?

            Да, диска е в идеално здраве. Може би не си свикнал с шума. Има много малка вероятност, да е развален, но тя е под 1 промил.
            ;-)
            Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
            нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с хард диска или не?

              Мерси колеги,значи няма място за притеснение,че диска може да е повреден нали?
              Ако имаше проблем щеше да свети червено при пускане на програмата нали ?
              Последно редактирано от dabeda; 08-06-18, 17:25.

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с хард диска или не?

                Да, точно така. Имай предвид, че при 7200 оборота в минута дори най-малкото разместване, почукване с крак, удар с топка, сблъсък с кучето и т.н. може да се счупи веднага и да не можеш никога да извадиш никаква информация от него.

                Хубаво е да имаш резервно копие на данните. Използвай Google Drive, Dropbox и др.

                p.s. това е форум за взаимопомощ. Личните съобщения се използват за лични данни, а не за напомняне да отговоря в темата.
                ;-)
                Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с хард диска или не?

                  Има и шанс къркоренето да е от недостиг на ram и машината да swap-ва по харда за памет.

                  Swap-a не е никак хубаво нещо, особено ако е на hdd, а не на ssd. Ето какво се случва с хард диск на машина с 2 gb рам, упорито ползвана няколко години при постоянен swap:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:received_2196617127022289.jpeg
Прегледи:1
Размер:77.1 КБ
ID:5791402
                  Последно редактирано от м20_маниак; 09-06-18, 15:03.
                  С "Фармахим" - непобедим
                  Дизел - само дънки!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X