Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kia Sportage II или Chevrolet Captiva (2008)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Kia Sportage II или Chevrolet Captiva (2008)

    Здравейте, решил съм да си купя SUV и се колебая между двата посочени модела. До сега съм карал само леки коли, реших обаче да взема нещо по-високо с опция за 4х4, ако се наложи. Карам кола само извънградско по 20км. делниците, а събота и неделя предимно за ски и планински туризъм, за това нямам кой знае какви офроуд амбиции. Бюджетът ми е до 10 000лв и държа да е бензин. Разходът на гориво не е толкова важен, а по-скоро здравината, визия и комфорта. От това, което прочетох добих представа, че няма нито един недоволен собственик на Kia Sportage или Hyundai Tucson, а за Captiva прочетох доста противоречиви мнения. Не разбирам много от коли, като комфорт и визия обаче Captivata ми допада повече, за това се двоумя. В момента по автокъщите има няколко Kia Sportage 2.0i, 141кс, за около 8-9хил. лв в прилично състояние и една Captiva 2.4, 136кс. за 9.5хил. лв, която е като нова. Какво бихте избрали за този бюджет? Приемам и други предложения.

    Поздрави!

  • #2
    От: Kia Sportage II или Chevrolet Captiva (200

    По запазения

    Коментар


    • #3
      От: Kia Sportage II или Chevrolet Captiva (200

      Здравей
      Аз също бях в същата дилема. Направих огледи на спортидж, но избрах по големина. Разхода и ускорението са в минус при това сравнение. Не съжалявам от гледна точка на потдръжка и обем.
      Успехи
      Chevrolet Captiva 2.4 2007 LPG

      Коментар


      • #4
        От: Kia Sportage II или Chevrolet Captiva (200

        Малко подробности за Каптива 2.4 2007
        За близо 15000 км не съм сменил нищо по окачването.
        Разхода на газ е 340 км с 48 литра. При изпреварване мисля два пъти в сравнение със предишния ми сценик 2(136к.с.).
        Само два пъти се наложи за ползвам третия ред седалки, но наистина е голям плюс.
        Много пластмаси има, но материалите са здрави и изглежда приятно.
        Компютъра сравнение с Антарата е корейски и повечето екстри не са възможни.
        Частите са сравними с на автомобил с малки изключения
        Поздрави
        Последно редактирано от Velin_v; 10-06-18, 08:36.
        Chevrolet Captiva 2.4 2007 LPG

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X