Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми добър джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Препоръчайте ми добър джип

    То късо, дълго все друса и клати, но поради липса на средства за закупуване на ван, джип и малко ниско-червено кабрио, се търсят невъзможни симбиози за кола която да е хем така, хем инъче
    Каквото и да избере все ще се вози в стара и друсаща кошница, въпроса е да реши дали наистина иска такъв автомобил. А че ще е дървен, друсащ, и неоправдано скъп на база това което предлага като комфорт, пътно поведение, разход на гориво и обслужване това е ясно.
    За градско и магистрални пътувания, всички изброени автомобили са от лош избор нагоре, вече какво се разбира под лек офф роуд, и колко често се налага да се излиза от пътя можем само да гадаем.
    SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

    Коментар


    • #17
      От: Препоръчайте ми добър джип

      Аз за това го попитах от къде е, за да се повози, и мааалко да потъмни светлорозовите илюзии.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #18
        От: Препоръчайте ми добър джип

        Първоначално публикуван от forski Преглед на мнение
        То късо, дълго все друса и клати
        Ми...не. Друса и клати както си го направиш. Поне за късо терано мога да го кажа със сигурност.

        Първоначално публикуван от forski Преглед на мнение
        За градско и магистрални пътувания, всички изброени автомобили са от лош избор нагоре.
        За това всеки си има собствени критерии. Нито в града ще се завра в малолитражка, нито на магистрала ме изморява повече от да речем нещо с размери на голф комби.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          От: Препоръчайте ми добър джип

          От Хасково съм.Клоня към Джимни май

          Коментар


          • #20
            От: Препоръчайте ми добър джип

            Витарата май е "най-универсална" сред изброените.

            Джимни и магистрала...това е сред нещата, които нормален човек си причинява по веднъж в живота. За втори път не, че нещо му става, ама по принцип малцина събират смелост. Само за природно надарени екстремисти-почти същото е като УАЗ на магистрала, обаче по-тясно....

            Паджеро е хубава джипка, без оглед на вида и годината. Всичките са хубави. С две уговорки- да го вземеш в добро състояние. Или ако все пак му трябва лечение, все още да е за доктор, а не за поп. Защото цените на повечето неща там могат да те извадят от обувките. Това всъщност им е най-голямата драма-цените на ремонти и части, от там лесното затъване в кофти поддръжка.

            За Нисан-а не знам нищо, не съм се возил даже. Прави ми впечатление обаче за Патрола, че са на особена почит сред хората с професионални книжки-камионджии, автобусни шофьори, имам тука и един бивш шофьор на линейка, който също има Патрол. Всичките са на дизел, дълга база и се кълнат, че от това по-добра машина на света още никой не е направил. Може и наистина да е супер, но със сигурност има и елемент на сектантство.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • #21
              От: Препоръчайте ми добър джип

              За патрол никой нито е питал, нито говорил в темата. Тераното има много малко общо с него и категорично за магистралата (и изобщо за върху пътя) е по-добрия вариант по много причини.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #22
                От: Препоръчайте ми добър джип

                Какво е по-добре в Патрола за магистрала? пред Тераното.

                Имаме служебна Навара 2007-8. Не че е лош, но на мен не ми харесва.
                Последно редактирано от KingofROAD; 05-06-18, 15:29.
                -Чем занимаетесь по жизни?
                -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                Коментар


                • #23
                  От: Препоръчайте ми добър джип

                  Тераното е по-добро за магистрала, не патрола. И е по-леко и като пътно поведение е по-добро заради независимото предно окачване. Терано се кара общо взето като средно голяма лека кола и изморява пак толкова (поне мен).

                  Сравнимо е по-скоро с Pathfinder, макар че и него са го направили по-тежък от тераното.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Препоръчайте ми добър джип

                    Oт всички изброени,ти препоръчвам Терано 2.7 стига да намериш добър екземпляр.
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар


                    • #25
                      От: Препоръчайте ми добър джип

                      Защо не се огледаш и малко встрани от изброените марки?Примерно твърдо мога да твърдя че един универсален автомобил е Кайрона,ако не робуваш на предразсъдъци.Евтина първоначална инвестиция,шаси,цял заден мост,приличен офроуд пакет,удобен и бърз по магистрала и евтин за подръжка с нормален разход за двутонен автомобил.Същото се предлага и от Хюндай,и Киа.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Препоръчайте ми добър джип

                        Grand Vitata 2.0HDI как е?

                        Коментар


                        • #27
                          От: Препоръчайте ми добър джип

                          А равче?
                          Grand Cherokee WJ
                          Dodge Caliber
                          E 430 4-matic-T(S210)
                          GLK

                          Коментар


                          • #28
                            От: Препоръчайте ми добър джип

                            Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
                            А равче?
                            Може, ама като го покара в гората и отиде "на майстор" ше има "ревче".
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #29
                              От: Препоръчайте ми добър джип

                              Нали ще е за лек офф роуд, не е лошо колегата да уточни за какво и къде извън пътя му трябва.
                              SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

                              Коментар


                              • #30
                                От: Препоръчайте ми добър джип

                                Първоначално публикуван от forski Преглед на мнение
                                Нали ще е за лек офф роуд, не е лошо колегата да уточни за какво и къде извън пътя му трябва.
                                Няма как да уточни, щото това ще му е сефтето.

                                ... и да не се повтарям, ноо, първият джип е да си наместиш главата за втория, абе нещо като първия при жените.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X