Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подарявам части за терано

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подарявам части за терано

    Здравейте, видях темата от колеги в корейския под форум и реших да създам и тук такава тема.
    Подарявам си стария резервоар от бензиновото ми терано\маверик и ако на някой му трябва да пише или се обади на тел. 0887398279. Не ми се занимава с куриери и затова предпочитам лично да го предам в кв. Красно село. Смених го заради дупчица на сгъвката от горната страна. Смятам, че може да е полезен за сваляне на размери и захват за направата на по малък при монтаж на газовата бутилка на неговото място.

  • #2
    От: Подарявам части за терано

    Здравей, може ли 1-2 снимки на дефекта и на целия резервоар, за да видя дали поне си приличат с на 3литровото.

    Коментар


    • #3
      От: Подарявам части за терано

      Ок. Довечера ще направя.

      Коментар


      • #4
        От: Подарявам части за терано

        СнимкиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180606_194640.jpg
Прегледи:1
Размер:351.2 КБ
ID:5790375Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180606_194603.jpg
Прегледи:1
Размер:363.7 КБ
ID:5790376

        Коментар


        • #5
          От: Подарявам части за терано

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180606_194623.jpg
Прегледи:1
Размер:380.6 КБ
ID:5790377Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180606_194629.jpg
Прегледи:1
Размер:351.0 КБ
ID:5790378

          Коментар


          • #6
            От: Подарявам части за терано

            А на някого да му се намира купе дълга база, но да не е чак за подаряване? Че моето е в процес на полу(почти пълен) разпад. Мамка и ръжда...
            Бих дал някаква разумна цена за сравнително запазено купе. Джипа си върви нормално, механиката е сравнително наред, ама купето се предаде.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Подарявам части за терано

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              А на някого да му се намира купе дълга база, но да не е чак за подаряване? Че моето е в процес на полу(почти пълен) разпад. Мамка и ръжда...
              Бих дал някаква разумна цена за сравнително запазено купе. Джипа си върви нормално, механиката е сравнително наред, ама купето се предаде.
              Не си сам ,на опашката съм и аз.
              ПП предлагам темата да се казва "Подарявам части за Нисан (не само за Терано ) и модераторите да я лепнат горе .
              "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
              Кольо.

              Коментар


              • #8
                От: Подарявам части за терано

                ако имам път скоро към София ще ти кажа, ако някой друг има интерес да го взема. На мен не ми е спешно.

                Коментар


                • #9
                  От: Подарявам части за терано

                  Хи, и на мен важното е да свърши работа на някого. Нямам нищо против модераторите да я сменят за нисан. Важно е да има такава тема.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X