Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Asus Eee 4g WiFi няма връзка по win xp

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Asus Eee 4g WiFi няма връзка по win xp

    Здравейте, имам проблем с този мъник под ХП няма Вифи, под Линукс си тръгва. Вече няколко дни се опитвам да го подкарам , но не става вижда мрежата и го там.Ако някой се е сблъсквак с подобен проблем моля да драсне. Трябва ми за нет и фейсбук за жената. С кабелен нет върви , но не е вариант.

  • #2
    От: Asus Eee 4g WiFi няма връзка по win xp

    Шофьори (драйвери) ти трябват. При всяка преинсталация на Виндовса ги играеме тия филми. Виж в сайта на Асус какво има за тая въшка и дали нямат някакъв асистент. Дел имат такава програмка, която издирва драйверите точно за дадения модел лаптоп и ги инсталира. А какъв е проблема да се джитка из нета с Линукс? От половин година ползвам един лаптоп под Линукс Минт само за щъкане из Интернет и не виждам нищо, което да ми пречи.

    Eto тук има едно ютилити и съответните драйвери - https://www.asus.com/Laptops/Eee_PC_...Desk_Download/
    Последно редактирано от коко келеша; 03-06-18, 22:11.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #3
      От: Asus Eee 4g WiFi няма връзка по win xp

      Както е казал колегата по-горе - драйвери. Аз бих препоръчал да погледнеш в сайта хелпджет точка нет (ако се сметне за реклама, нека се изтрие сайта). На мен доста пъти ми е намирал подходящи драйвери за различни машини и лично аз съм доволен.

      Коментар


      • #4
        От: Asus Eee 4g WiFi няма връзка по win xp

        Благодаря , довечера ще продължа с опитите.

        Коментар


        • #5
          От: Asus Eee 4g WiFi няма връзка по win xp

          Хи, тръгна гадината. Благодаря на всички

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X