Страница 7 от 8 ПървиПърви ... 3 4 5 6 7 8 ПоследенПоследен
Резултати 121 до 140 от 154

Тема: Луди ли са в Норвегия?

Място
    Копривщица
    Публикации
    13,958
    Точки (при гласуване)
    42

По подразбиране От: Луди ли са в Норвегия?

Цитат Мнение на Вещер Преглед на публикациите
    ...и всички да пикаят равноседнало...
    Е т'ва ако го прочете жената, сметайте че им е радикален фен доживот (а на мен, лошо ми се пише).
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

Място
    София
    Публикации
    1,618
    Точки (при гласуване)
    19

@windwarrior

"Русата мацка от АББА."
    Не, не е тя, а другата-тъмнокосата
    Анни-Фрид Лингстад. И Лебенсборн е правителствена програма провеждана само в Германия. В окупираната Норвегия нещата са различни, просто немските офицери и войници са насърчавани от най-високо ниво да завързват връзки с норвежки жени и момичета.
    Нежеланието да си пъхаш носа в чуждите дела е осемдесет процента от цялата човешка мъдрост.

Frysco е офлайн
    Радослав Желев
    Утвърден участник | +ПЛ |
    Място
    София
    Публикации
    891
    Точки (при гласуване)
    8

По дяволите миналата година имаше разгорещен дебат тоалетните да са унисекс и всички да пикаят равноседнало...
    Следващата стъпка сигурно ще е да махнат и преградите...

Място
    София
    Публикации
    4,633
    Точки (при гласуване)
    23

Донякъде започвам да разбирам що Брайвик е слепил клемите.
    NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
    Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Място
    Габрово
    Публикации
    1,483
    Точки (при гласуване)
    15

Споко - Брейвик си е чисто нормален.И ти да видиш сомалийските банди,арабските банди и нигерийските банди които общо вършат над 80% от тежката престъпност и ти ще слепиш клемите.Лично на мен - един път съм водил борба с нигерийци и един път с албанци включително и ножове.Трябва да ти кажа че такава сган няма - чисто за сапун са си.
    BMW X6

Ясен е офлайн Супер Модератор | news |
    | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    46,127
    Точки (при гласуване)
    60

Брайвик обаче нищо такова не е видял.
    Путч

Място
    София
    Публикации
    4,633
    Точки (при гласуване)
    23

Споко - Брейвик си е чисто нормален.И ти да видиш сомалийските банди,арабските банди и нигерийските банди които общо вършат над 80% от тежката престъпност и ти ще слепиш клемите.Лично на мен - един път съм водил борба с нигерийци и един път с албанци включително и ножове.Трябва да ти кажа че такава сган няма - чисто за сапун са си.
    Нещо не се разбрахме май. Брайвик е дришльо, шунда и генетичен отпадък. Лично бих го ритал в тиквата докато омекне. Много е лесно да си кУрав мачо на пълен остров с деца, докато размахваш автоматично оръжие. Щех да го призная ако беше нахлул с пушка в ръцете в некой офис на Барневерн... или в хедкуотъра на някоя нигерийска или сомалийска банда...примерно...
    NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
    Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Място
    Габрово
    Публикации
    1,483
    Точки (при гласуване)
    15

Май да.Нека се опитам да поясня въпреки ранният час.Брейвик е нормален горе долу колкото промит български атакист от най върлите.Той много не е видял ама е чул.Профилът на мигрантската престъпност е горе долу такъв - формирани банди на етнически принцип извършващи убийства,изнасилвания,грабежи,наркотици,кражби и пиратсво -пътно пиратство от камиони - е по тази точка са ми били съприкосновенията.Ако сравним с България ,същият този профил има и една малцинствена престъпност плюс още някои точки.Разликата е че при нас са родово кланови връзките основно.Имаме си абсолютно същите идиоти и при нас с две думи.И медии имаме.И те бълват всеки ден.Имаме и един подобен на Брейвик - някакъв сопол тегли ножа на двама от малцинството за да предизвикал революция в България.Вече е осъден и си лежи присъдата,което е отлично ако питате мен.Брейвик се води по същите мотиви.Разликата е във възможностите и въоръжението - на нашият му стигнало за нож.
    Сега основно по интеграцията се премълчава един факт.Никой никъде не си прави илюзията да интегрира малцинството или мигрантите директно.Целта са децата!Първо поколение вече дошъл е отписан.Същото е и с възрастните от малцинствата.Обаче с децата им е друго.Там машината работи със страшна сила и точно там е основата на интеграцията.Бавно,методично и сигурно.Брейвик удря точно там - където най боли.Според мен никак не е луд.Друг е въпросът че не биваше да го оставят жив.Поздрави!
    BMW X6

Място
    Хубава си, моя горо, миришеш на младост
    Публикации
    302
    Точки (при гласуване)
    8

Сами по себе си фактът че външният ни "министър" говори за "собственост" върху децата означава само едно- тая си няма и понятие от проблема, България като държава (и отношението на държавата =законодателство също) и обществото ни също.
    Да не говорим, че "Министърката на правосъдието" както се титулува не видяхме очите, не й чухме гласа, а тези проблеми са основно в нейният ресор...

Ами нормално е да дойдат и след като разберат че бащата си пийва бира да отидат до магазина и да проверят колко често и какви количества изпива, че то след едни количества бира идват и едни количества кютек...
    А този кютек насложен в години води до изкривяване на психиката и личността и там до моментът в който този кютек да започне да се възпроизвежда като поведение по отношение на децата и съпругата на някога малтретираното дете вече възрастен индивид е една крачка.

А сега се замислете, дали ако тези български 8 циганета бяха отнети овреме от техните родители(при норвежката система за закрила на детето) щяха да изнасилят едно немско дете ...

А дали онзи пиян и дрогиран олигофрен който рутна немската девойка по стълби в метрото щеше да е такъв, ако го бяха отнели навреме и въдворили в семейство с дисциплина и ред?

Когато родителите нямат възпитание, те не могат да дадат на децата си такова, защото те НЯМА какво да им дадат...

Въпросът е защо българската система за закрила на детето не е сработила и не е отнела навреме тези 8 циганета от родители им, а ги е оставила в една такава среда в която още между 14 и 18 годишни те са били превърнати в индивиди извършващи тежки престъпления ...???

Ами какво да кажем за циганските родове, които превръщат децата и внуците си в професионални джебчии и крадци?

В очите на немците ние сме виновни, че не сме си вкарали в пътя тези "домашни любимци" и те сега са извършили престъпления в Германия и тя трябва да отделя ресурси за наказването им и превъзпитанието им, ако изобщо превъзпитание е възможно.За Германия и германците е ясно, че ние и нашата държава която/които сме били длъжни да отделим ресурс финансов и какъвто друг е необходим не сме го направили и сега те ще плащат нашата сметка с лихвите...

Правото да се отнеме дете от родители е правото на обществото да се защити и себе си и детето от родители олигофрени които ще създадат от това дете един престъпник и ще страда както детето, така и обществото.

Да, по-добре е детето да се отгледа от родителите си, но не и в случаите когато тяхното отглеждане се свежда до заучаване на детето на престъпни или противообществени навици или поради простотията и "нивото" си тяхното отглеждане ще доведе до "фалстарт" на това дете в живота.

Не зная не Ви ли омръзна българите, да сме все на първите страници по простотия и престъпност в международните медии...????

===================================================

Лудите не са в Норвегия, лудите са в България, защото позволяват на маргинални групички и хора, да превръщат ежедневно живота на нормалния човек в АД.
    Последно редактиран от Justif ; 15-06-18 в 05:31

Място
    Габрово
    Публикации
    1,483
    Точки (при гласуване)
    15

Гарантирам ти че не сме даже в челната 50-ка по простотия и престъпност.Ако искаш ми вЕрвай
    BMW X6

Място
    София
    Публикации
    22,609
    Точки (при гласуване)
    81

Цитат Мнение на Justif Преглед на публикациите
    ... Не зная не Ви ли омръзна българите, да сме все на първите страници по простотия и престъпност в международните медии...????

../.
    На мене ми е омръзнало от комплексарско самооплюване като това, което цитирам. Ей това е типично българско. На времето, като казах на една скандинавска леля, че това, за което ме пита и което са писали в местните вестници не е вярно, тя само дето не ми издра очите, защото "Шведските вестници не лъжат". Ако на нейно място беше някое българче, със сигурност щеше да се присъедини към моята констатация и да доразвие в посока колко кофти сме това българите. Див комплекс за малоценност и склонност към превъзнасяне на чуждото ...

А по отношение на циганите немци, скандинавци и т.н. да си гледат работата. Точно откъм тях от години ни се изливат поучения и критики как не били интегрирани, как сме ги дискриминирали и т.н. Пази Боже, да стане някое чудо и някоя община да реши, примерно, че трябва да разкара незаконни постройки, вдигнати от незаконно настанили се на чужда земя скакалци. Моментално и се стоварват отгоре купища западно-северозападни правозащитници и институции и се почва натиск и заплахи да не се прилагат законите.

Ами хак са им! Хайде да ни покажете как се интегрират хора, които нямат и най-малкото желание да се интегрират! Ами нещо никак не им се получава. Ни с нашите, ни с другите цигани се оправят. Въпреки многото милиони, които хвърлят ...

Място
    на Село
    Публикации
    3,302
    Точки (при гласуване)
    17

Тия милиони които се хвърлят, се харчат като тук ... 80 милиона за да вкарат 1000 циганчета в час за 1 учебна година! 80 000лв за 1 цигане! Отделно всичките други помощи които получават!
    ∑ (hours) = Life
    "When the messenger of misery visits you,WHAT are you going to do,WHAT will keep you in the game....?"

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    14,966
    Точки (при гласуване)
    34

Цитат Мнение на Frysco Преглед на публикациите
    Следващата стъпка сигурно ще е да махнат и преградите...
    Э-э-эххх, тогаз поне малко ще се доближат до братушките.
    А я в бочке поживу и на телик посмотрю, да рюмаху наверну и про Крым и мост спою,
    За Донбас и за спецназ, за царя Володю...

Място
    BG
    Публикации
    7,549
    Точки (при гласуване)
    22

Цитат Мнение на Bogoljub Gagic Преглед на публикациите
    А срещал ли си индивид, който на сериозно ти казва, че не си ли бил в такава с "другарите", нищо не знаеш за живота на МЪЖЕТЕ

Ясен е офлайн Супер Модератор | news |
    | ОС || СзО || +ПЛ || ТП |* МСС *
    | Модератор |
    Място
    София
    Публикации
    46,127
    Точки (при гласуване)
    60

Цитат Мнение на Живко Костадинов Преглед на публикациите
    Тия милиони които се хвърлят, се харчат като тук ... 80 милиона за да вкарат 1000 циганчета в час за 1 учебна година! 80 000лв за 1 цигане! Отделно всичките други помощи които получават!
    Нека да кажем така:

Тук сме силно улеснени в това че маргиналите са ни боядисани в разпознаваем цвят. Е, стават грешки понякога ама в 95% от случаите уцелваш. После ти тежат предразсъдъците ама...

В Норвегия също си имат цигани. Само дето цветът им е досущ като на останалите.
    Путч

Място
    на Село
    Публикации
    3,302
    Точки (при гласуване)
    17

Цитат Мнение на Ясен Преглед на публикациите
    Нека да кажем така:

Тук сме силно улеснени в това че маргиналите са ни боядисани в разпознаваем цвят. Е, стават грешки понякога ама в 95% от случаите уцелваш. После ти тежат предразсъдъците ама...

В Норвегия също си имат цигани. Само дето цветът им е досущ като на останалите.
    Човешката природа изначало си е мързелива. има едни 5% където се напъват, ама останалото е ... без значение цвета на кожата. Но, това не променя 80к за 1г за едно цигане да влезне в час. Без да му търсят продиктивност, т.е да стои 8ч на един стол, даже и да го хранят ...
    ∑ (hours) = Life
    "When the messenger of misery visits you,WHAT are you going to do,WHAT will keep you in the game....?"

Място
    Копривщица
    Публикации
    13,958
    Точки (при гласуване)
    42

Ма ти да не си мислиш, че цигането нещо разбира от тези 80 хиляди? То и да седи изобщо на стола, хич не е задължително!
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

Място
    на Село
    Публикации
    3,302
    Точки (при гласуване)
    17

Именно. Никой нищо не е разбрал, освен джоба на едни примати обитаващи една постройка на едни павета . Обаче са си генерирали верен гласоподавател, който вече от малък знае, нищо няма да прави, ще ми плащат, ще ме оставят да си безчинсвам и да правя циганета ..., ако се напече работата ще ме бутнат на топло за 2-3г и пак ще ми плащат, а през това ПАК ще ми издържат "домочадието" .... т.е нямат лош ход, само веднъж на 4г да отиде с намслен палец до една урна, и да го сложи в точно едно квадратче! А, добре ли е?
    ∑ (hours) = Life

Място
    Габрово
    Публикации
    1,483
    Точки (при гласуване)
    15

Гласоподаването ти е вторият проблем.Първият е правоприлагането.Направи 30 затвора за всеки областен град с поне 1000 "легла" и започни да прилагаш законите стриктно - тогава ти гарантирам че светогледа на "политиците" коренно ще се промени
    BMW X6

Място
    на Село
    Публикации
    3,302
    Точки (при гласуване)
    17

Да, ама тия политици трябва да гласуват тия 30 затвора ... нещата вървят към рестартиране, в един момент ....
    ∑ (hours) = Life

Страница 7 от 8 ПървиПърви ... 3 4 5 6 7 8 ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Що щъ в Норвегия и щът ли ме там.
    От droba във форум Пътешествия и разходки. Пътеписи
    Отговори: 26
    Последно мнение: 09-11-16, 17:46
  2. Норвегия 2016
    От aleyan във форум Европа
    Отговори: 27
    Последно мнение: 23-10-16, 21:27
  3. Норвегия, 90+ убити...
    От Ясен във форум Политика, икономика и обществени взаимоотношения