Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Fobus 1 Копче за превкючван е въпрос..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Fobus 1 Копче за превкючван е въпрос..

    Сложих си ендно фобусче, втора цедка всичко е на ред, но копчето много странно се държи..

    Свети мига пищи някой знае ли тези опити на "говорене" какво означават, че в оригиналното ръководство нищо не пише

    Иначе я пробвах добре върви, но турският изпарител вдига бавничко налягане, около 5 атмосфери когато включи клапана за газ, но когато работи на газ си подържа 1.2 не уплътнява добре значи, чисто нов изпарител, мамка му и локумаджий!!!!! дано се напаснат гумичките му, че е наврян не искам къде да казват... ма М в рошавият Г

    Някой да обясни светлинните индикации
    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

  • #2
    От: Fobus 1 Копче за превкючван е въпрос..

    имаш лампа която индикира за грешки в екуто, имаш звук при смяна на горива имаш звук при превключване на режимите (имаш три режима спорт нормално и ииииикономично) и май тва беше забрайх ги вече ...

    Коментар


    • #3
      От: Fobus 1 Копче за превкючван е въпрос..

      Май точно заради високото налягане, излиза точно грешка и ми индицира на кюча, за това си мисля че се умопобърква, и се държи малко лудо, понеже не иска да мине на газ, от раз...

      Проблемът е, скапаният турски изпарител, нормалното налягане, затваря лесно клапанчето, но това клапанче му трябва повече натиск за да затвори и вдига налягане, случвало ми се е при чисто нови изпарители, някой път гумичките се напасват и нещата тръгват..

      Мдааа, разконсперирахме го
      Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X