Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с лайсните на мерцедес w202

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с лайсните на мерцедес w202

    Колеги ,здравейте имам проблем с лайсните на вратите почнаха да се откопчават от копките и висят ,доста гадно.Има ли някакво решение мога ли да ги залепя с нещо или да търся други? Казаха ми ,че с лепило на бизон за метал можело да ги залепи много здраво ,което ми е малко съмнително.Аз лично пробвах с едно лепило за твърда пластмаса,но ги държи 2-3 дена и след това падат.Казаха ми ,че със силикон може да се залепят за 24 часа уж държал ,здраво ,но малко ме съмнява..Друго ,което ми идва на ум е да им забия по 1-2 видии и готово

  • #2
    От: Проблем с лайсните на мерцедес w202

    Влез в някой магазин за силикони, където знаят какво продават. Сега има за всякакви нужди.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с лайсните на мерцедес w202

      А какъв силикон ще ми свърши работа искам да се залепи както трябва

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с лайсните на мерцедес w202

        В магазина ще ти кажат, но е важно условието "където знаят какво продават". Иначе монтажно лепило трябва да свърши работа, момент фикс. Но има и разни други, по-тарикатски силикони. Дистрибутор на Хенкел трябва да свърши работа, например Камартон. В ИТТ също има много разнообразие, и т.н. Не знам в кой град се намираш.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с лайсните на мерцедес w202

          Силикон K+D 600 мл. Wurth черен - залепихме един калник с него и не можахме да го свалиме после . Дистрибутора твърди,че са лепили от тези клетки за кучетата където ги слагат ловджиите отзад на джипа и се държала единствено на силикона.

          Имай на предвид,че съхне бавно- мисля,че пишеш 24 часа.
          Луд умора нема,само се поти!!!

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с лайсните на мерцедес w202

            Копките/щтипките ли са заминали или канала на самата ластна?Ако проблема е в щипките,мисля,че можеш да си ги купиш отделно и да ги подмениш.Иначе за стабилно залепвани, спокойно можеш да ползваш лепило за автостъкла.
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с лайсните на мерцедес w202

              Пу 50
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с лайсните на мерцедес w202

                Щипките са заминали колега ,иначе лайсната си е перфектна каналчето същи е здраво

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с лайсните на мерцедес w202

                  Първоначално публикуван от dabeda Преглед на мнение
                  Щипките са заминали колега ,иначе лайсната си е перфектна каналчето същи е здраво
                  Ми, потърси нови щипки,най-простото и сигурно решение.Трудно ми е да те насоча от къде.До преди две-три години съм подменял,имаше и алтернативни,а за по-редки модели се налага болезнена покупка от вносител на оргинални части.
                  Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с лайсните на мерцедес w202

                    Мерси колеги днес си взех някакъв на wurth казаха ми ,че бил доста добър и вършел работа

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблем с лайсните на мерцедес w202

                      А бе, колега, ако трябваше да е залепена лайсната, тя щеше да е залепена.
                      В Мерседес надали не са се сетили, че може да се залепи, и са я направили на щипки.
                      Утре, ако се наложи да я свалиш, нали знаеш, че ще си купиш нова, и икономията ще се окаже майка на мизерията.

                      Откъде си?

                      Два комплекта щипки не са на стойността на две лайсни. Ти провери ли къде се продават, и колко струват?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проблем с лайсните на мерцедес w202

                        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                        А бе, колега, ако трябваше да е залепена лайсната, тя щеше да е залепена.
                        В Мерседес надали не са се сетили, че може да се залепи, и са я направили на щипки.
                        Утре, ако се наложи да я свалиш, нали знаеш, че ще си купиш нова, и икономията ще се окаже майка на мизерията.

                        Откъде си?

                        Два комплекта щипки не са на стойността на две лайсни. Ти провери ли къде се продават, и колко струват?
                        Е,със силикон или полиуретаново лепило е по-добре от колкото с коларски болтове. Както фиксираха широките ластни на 124
                        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Проблем с лайсните на мерцедес w202

                          Нещо спряха да ги крадат..
                          Та с щипки май е по-добре.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X