Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на птичка за подарък.Спешно за утре.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на птичка за подарък.Спешно за утре.

    Със старо дантелено, или някакво прозрачно перде се огражда 1/3 от височината на клетката. Така няма да хвърчат навън толкова перушинки или шлюпки от просото. Може и да се продават специални такива преградки. Вечер на нашите се завива клетката с плътно платно за да са по спокойни.

    Коментар


    • #17
      От: Избор на птичка за подарък.Спешно за утре.

      Нещо друго - безсмислено е да им пълните хранилките толкова, поне според мен. В хранилките се слага дневната дажба всеки ден (всяка вечер или всяка сутрин примерно).
      Това на снимката е дажба за 2 големи пилета от тоя вид, за сигурно поне 3 дена. Няма да преядат (те си знаят колко да си хапват), обаче хранилките се пълнят с шлюпки от вече изяденото и им става по-трудно да отбират и в крайна сметка изхвърляш доста голяма част мат'рял, щото като стане 2:1 шлюпки:храна, и аз бих се поизнервил ако трябва да го отбирам само с уста.

      И впрочем, моите поне МНОГО обичат от вида храна, в който има и зрънца овес. Специално си ги отбират и много интересно изяждат вътрешността и оставят само външната люспа. Като гледам как ги отбират от останалото и с какво старание го правят, представям си колко им е вкусно.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        От: Избор на птичка за подарък.Спешно за утре.

        Открих и аз тая работа с количеството храна. Ама на първи ден от къде да знам.
        Взел съм различни храни. Ще пробвам и ще видя. Днес ще им взема и люлка и още кацалки.
        За сега добре.Пеят ми от другата стая, че им смених водата явно.
        Сладури са големи.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X