Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малоумни политици, слаба държава............

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Малоумни политици, слаба държава............

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Пък и с шведите продължаваме да се родеем - протоюропци - нали (ся, северни, южни - подробности). И гърците са семити - определено. Само с турците, не знам какво е това разминаване.
    Според тях няма разминаване:
    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    1. Турк = трак.
    2. Булгар - от тур. "булга" (смес) = омешан с други етноси трак, т.е. тУрк.
    3. Траките, они же и турките...
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Малоумни политици, слаба държава............

      Маани ги тия гевезии.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Малоумни политици, слаба държава............

        Веднага

        http://www.sitebulgarizaedno.com/ind...4-13&Itemid=61
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Малоумни политици, слаба държава............

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Маани ги тия гевезии.
          Пезевенки:
          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic
          Да. Не искам да му "индексирам" името Иначе това е пускано във ФорумЪт:

          Чие ли е това знаме в ляво на снимката, до саркофага в тюрбето на Ертагрул Гази (баща на Осман-знаете-кой):

          [ATTACH=CONFIG]844084[/ATTACH]

          Я да го видим по-добре:

          [ATTACH=CONFIG]844085[/ATTACH]

          Какво казват комшулар за това знаме и що дири то до онуй с полумесеца ?
          Интересно... бил родовият знак на Огуз Каган ...
          Да, ама не ! Туй според здравите сили е нещо мило нашенско и родно !
          Цъ-цъ-цъ...
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Малоумни политици, слаба държава............

            Кефи ме тая карта. От нея излиза че само ние и швеците сме оригиналдъ ойропейци от време оно. Всички останали - германци, франсета, талянци на запад, руснаци, поляци и украинци на изток, прибалтите на север, са шиб@ни навлеци, домъкнали се в подредената ни къщичка. Скапани имигранти За гърците да не говорим - въобще африканци... Raus на всички навлеци !!! Европа на европейците
            Последно редактирано от windwarrior; 18-06-18, 20:37.
            Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

            Коментар


            • От: Малоумни политици, слаба държава............

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              ...
              Гевезии са това с транскрипциите на траките и как те обикаляли в кръг (около пъпа си). Инак, това с родовия знак, си е самата истина.


              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
              Кефи ме тая карта. От нея излиза че само ние и швеците сме оригиналдъ ойропейци от време оно. Всички останали - германци, франсета, талянци на запад, руснаци, поляци и украинци на изток, прибалтите на север, са шиб@ни навлеци, домъкнали се в подредената ни къщичка. Скапани имигранти За гърците да не говорим - въобще африканци... Raus на всички навлеци !!! Европа на европейците
              То че е така - така е. Тук обаче, следва въпросът - кво па толко е да са праскаш с тва оригиналдъ юропци.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Малоумни политици, слаба държава............

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Гевезии са това с транскрипциите на траките и как те обикаляли в кръг (около пъпа си). Инак, това с родовия знак, си е самата истина.



                То че е така - така е. Тук обаче, следва въпросът - кво па толко е да са праскаш с тва оригиналдъ юропци.
                Ако е за праскането - и на мен шведките малко бозави ми идват. Та можем да си оставим малко индо-европейки за разкош. Ама останалите - бегом обратно в Индия и Африка, и да си кандидатстват за виза по надлежния ред. Скакалци ниедни, икономически емигранти и прочие сволоч, само ми разбутват тука подреденото контитентче. Чшшш, алоооу, гастарбайтерите - ние тоя континент колко години сме го цивилизовали, и вие - хоп и веднага на готовото и лесното. Не стаа - марш обратно от дето ви е довял вятъра
                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                Коментар


                • От: Малоумни политици, слаба държава............

                  Първоначално публикуван от Hala Преглед на мнение
                  Не е по темата, но искам да попитам нещо. Понеже съм любител историк и аз искам да прочета материалите по "академична" и "професионална" история. Не вярвам да са свръхсекретни и чак толкова недостъпни. Преди време Лудото Куче спомена, че са им давали да четат подобни "апокрифи" във факултета по история. Петьо Търтея пък писа, че граф Игнатиев има пръст в смъртта на В.Левски. Откъде могат да се прочетат тези неща?

                  Оказа се, че имам много по- подробни познания за Тридесетгодишната война/тя ми е слабост/, отколкото по българска история. И не ми казвайте : "Търси в Интернет", а моля да посочите конкретна книга или линк.
                  Благодаря предварително.
                  Всъщност тъй като аз не съм дори и любител историк, цитирах по памет(щото ме мързеше да търся) именно Лудото Куче. До колкото съм се интересувал по различни исторически въпроси(без да се имам за "капацитет") мисля, че до голяма степен е прав.
                  Последно редактирано от ЕМО; 18-06-18, 22:52. Причина: допълване
                  Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                  "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                  Джон Кенеди

                  Коментар


                  • От: Малоумни политици, слаба държава............

                    Тази карта, която изкарва албанците африканци...е някаква зла глупост. Те са на балканите преди нас.

                    За Левски и изобщо за възрожденците, единственото, което си заслужава сериозно да се проучи, е връзката им с масонството. В нашата историография по темата има бяло петно. А всички факти говорят, че масонската нишка минава през цялото ни просветно и националноосвободително движение и тя започва някъде от периода на анархията в Румелия (т.нар. кърджалийство)-т.е. още преди Паисий.
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • От: Малоумни политици, слаба държава............

                      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                      Кефи ме тая карта.
                      Можеш да си намериш подобна карта за произхода по женска линия (митохондриална ДНК която само така се унаследява). Тя изглежда коренно различно.

                      Коментар


                      • От: Малоумни политици, слаба държава............

                        Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                        Тази карта, която изкарва албанците африканци...е някаква зла глупост. Те са на балканите преди нас.
                        Като четеш "африканци", не разбирай непременно "негри". В случая става дума за семити (финикийци, ако щеш). Цялото средиземноморие (и от север, и от юг, и от изток) е "тяхно" някъде откъм хиляда-хиляда и петстотин години преди новата ера.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Малоумни политици, слаба държава............

                          Така ще се съглася-финикийци, асирийци....там някъде са им корените.
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар


                          • От: Малоумни политици, слаба държава............

                            В 10-та:
                            "Властта не е само сбор от хора, които вземат някакви решения. Тя превръща в норма онова, което прави и начина, по който го прави. Езикът на властта (напр. кюфтаци, шестаци, простаци, хванете ме за шлифера, българите са като моите кучета) става език, на който хората осмислят своето битие и интересите на държавата. Действията на властта (арогантност, некомпетентност, корупция) стават модел за подражание и начин, по който хората си представят политиката. Манталитетът на властта (пошлост, омраза към знаещите и можещите, подигравка към четящите, заиграване с простотата и простотията) става единица мярка за ценности и духовни потребности на средностатистическия поданик.

                            Както ни управляват - такива ставаме. Но по силата на обратната връзка важи и другата посока на релацията: каквито ставаме - така ни управляват..." Н.С.

                            Коментар


                            • От: Малоумни политици, слаба държава............

                              Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                              ... Н.С.
                              Нещо поучително от същия източник във връзка с похожденията на сина ми, описани по-горе.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Малоумни политици, слаба държава............

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Нещо поучително от същия източник във връзка с похожденията на сина ми, описани по-горе.
                                ке-ке-ке

                                опитвал на много места в държавната и в три общински администрации
                                Интересно що само в администрациите?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X