Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малоумни политици, слаба държава............

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Малоумни политици, слаба държава............

    Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
    ...яяя, Р.Овч и Бареков не ви липсват, тук са отново, я, наизлязоха дружно от дупките (верно луксозни) и запреобладаваха в медийно пространствения континиум, я, нещо пак така една газчица, едни кранчета, пък парите за Южен поток ги нЕма, а пък, императора си ги иска, а, я и айде, пак честито и днес пак за АЕЦ-а у Белене, пак едни там много милиарди "очакваются" да се... копат-закопват-разкопват... я така де, още има нема 8-18 години, пък вие що не участвате...
    Преди повече от 5 години пророкувах, ама ми не повервАха:

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Мнение на Bogoljub Gagic
    Точно това е причината. Борисов не се разбра с руснаците за своето "дялово участие" в далаверата "Белене". Р.Овч. му подля вода. Иначе лично Борисов щеше да реже лентичката на строителната площадка и да прави "първа копка".

    Мнение на Bogoljub Gagic
    АЕЦ ша са строЙ. Другарете от "Росатом" ще развържат кесията, Р.Овч. ще плачка осиротял и обезпаричен, а Боко ще обяснява колко важен и необходим е АЕЦ-о за да паднат цените на тока, както е обещал.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Малоумни политици, слаба държава............

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Преди повече от 5 години пророкувах, ама ми не повервАха:
      Дали не си сбрЪкАл в някой детайли? Примерно ...

      Р.Овч. ще плачка осиротял и обезпаричен, а Боко ще обяснява колко важен и необходим е АЕЦ-о за да паднат цените на тока, както е обещал.
      Въпросният сега не се ли явява някакъв съветник на Батман?
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Малоумни политици, слаба държава............

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Дали не си сбрЪкАл в някой детайли? Примерно ... Р.Овч
        Нещата са относителни.

        Ако от хедлайнер на перформанса станеш съветник, то си е осиротяване и обедняване.

        Коментар


        • От: Малоумни политици, слаба държава............

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Нещата са относителни.

          Ако от хедлайнер на перформанса станеш съветник, то си е осиротяване и обедняване.
          Да. Големите, истинските пари, нема да ги вземе Р.Овч. Квото взел досега - взел. Той ще е щастлиФт да не му се налага да връща.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: Малоумни политици, слаба държава............

            Р.Овч. е несменяем в борда на Лукойл. Сменяха се правителства, имаше протести, избори, нови правителтва...тоя е несменяем там от времето на Ж. Виденов.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • От: Малоумни политици, слаба държава............

              Първоначално публикуван от i208 Преглед на мнение
              заплатата на Рамбо дори да я направиш по-висока от заплатата на Ханс от Инголщат кабелният сноп пак ще е брак.
              За заплатата на Ханс в България би дошъл и самият Ханс. Отделно че за нея биха работили почти всички инженери, дори и кадърни. Включително биха правили прости снопове, макар и някои от тях да са учили даже и как се проектират.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • От: Малоумни политици, слаба държава............

                https://business.dir.bg/ikonomika/30...-koy-da-raboti
                3 хилки за кравар, в контекста колко малко продуктивно сме работели.

                Коментар


                • От: Малоумни политици, слаба държава............

                  Недей вярва на всички глупости, които някой е написал в нета.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • От: Малоумни политици, слаба държава............

                    В пика на строителството (в какъвто сме и в момента) шофер на бетоновоз си докарва над 2000 чисти, без извънредните. Инфо от първа ръка, от далечната 2008.
                    За краваря не знам, ама има някаква колективна медитация срещу нормалните доходи. Тоя същия кравар ще хване самолетчето и ще отиде да рине в Англия за доста повече от 1500 евро, па ако ще и статията да е менте. Нискотарифните самолети са фрашкани до тавана с бачкатори, каквито може да видиш у всяка промишлена зона. За 2 чАса и си у Еропа!

                    Коментар


                    • От: Малоумни политици, слаба държава............

                      Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                      Тоя същия кравар ще хване самолетчето и ще отиде да рине в Англия за доста повече от 1500 евро, па ако ще и статията да е менте. Нискотарифните самолети са фрашкани до тавана с бачкатори, каквито може да видиш у всяка промишлена зона. За 2 чАса и си у Еропа!
                      И после по тАлавизиЙте: "Ваййй! Тръш! Измамѝ`а ни!!! ПрЕбра`а ни дУкИменти, не ни плати`а!!!" И, разбира се: "Кво праЙ дРъжавата по тоА навъпрос?!!"
                      Тая работа е класика. Ма не е по силите на Манго или на средностатистическиЙ Ганя, щото требе да моеш и да четеш букви, не само цифри (щото това е масово в момента в КМБ - могат само да броЙт и да четат цифри, дИмек колко пари и кой е номерът на ЖиСиЕмо да дзвъннеме), че и на чужд език е желателно. Иначе попадаш във фургоните на поляците (във всяка страна те са окупирали "посредничеството" за работа и настаняване на "гастари") на 50 EUR/ден наем и требе да им (на поляците) цакаш от надницата, ако искаш да ти намерят някаква работа.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Малоумни политици, слаба държава............

                        Първоначално публикуван от Ivan Terziev
                        ...
                        Боголюб-младши, след като една вечер му дръпнах слово, че на негова възраст съм бил с жена, дете, апартамент и кола , се разсърди и обяви, че си е намерил работа (именно като хамалин) по интернет и възнамерява да емигрира. След като се оказа сериозен, му описах картинка като в по-горното ми мнение (без поляците де, щото по времето га продавах понички на Лазурнийо брег , още не беа плъзнале) и той замина с лична карта в себе си, задгр. паспорт на "стенд-бай" при мама и татко с готовност да му го занесем, ако му гепят посредниците личната карта, малко кеш + моя "Виза" (имената ни съвпадат), която всеки момент да блокирам или източа през интернет-банкирането си по негов сигнал. Еми - точно схемата с лагера-къмпинг, фургоните, поляците-мошеници и некви мургави наши съграждани, които мъдро му обяснили, че "тука нищо не е така, както го дават в обявите по интернет". За една седмица се ориентира в обстановката, намери си на място друга работа и се премести в другия край на "страната-членка". Вика ми: "Добре, че ме подготвихте!". Ма бехме и инвестирАли години преди това в уроци по немски и английски. Иначе си оставаш на разположение на поляците, както повечето "българи" там - "спестяват, за да се върнат" и да си изплачат мъката на Миролюба Бенатова.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Малоумни политици, слаба държава............

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Боголюб-младши, след като една вечер му дръпнах слово, че на негова възраст съм бил с жена, дете, апартамент и кола , се разсърди и обяви, че си е намерил работа (именно като хамалин) по интернет и възнамерява да емигрира. След като се оказа сериозен, му описах картинка като в по-горното ми мнение (без поляците де, щото по времето га продавах понички на Лазурнийо брег , още не беа плъзнале) и той замина с лична карта в себе си, задгр. паспорт на "стенд-бай" при мама и татко с готовност да му го занесем, ако му гепят посредниците личната карта, малко кеш + моя "Виза" (имената ни съвпадат), която всеки момент да блокирам или източа през интернет-банкирането си по негов сигнал. Еми - точно схемата с лагера-къмпинг, фургоните, поляците-мошеници и некви мургави наши съграждани, които мъдро му обяснили, че "тука нищо не е така, както го дават в обявите по интернет". За една седмица се ориентира в обстановката, намери си на място друга работа и се премести в другия край на "страната-членка". Вика ми: "Добре, че ме подготвихте!". Ма бехме и инвестирАли години преди това в уроци по немски и английски. Иначе си оставаш на разположение на поляците, както повечето "българи" там - "спестяват, за да се върнат" и да си изплачат мъката на Миролюба Бенатова.
                          Брех...? Инвестирал си години в езици и отива да бачка хАмал?

                          Коментар


                          • От: Малоумни политици, слаба държава............

                            Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                            Брех...? Инвестирал си години в езици и отива да бачка хАмал?
                            "Не искам работа зад бюро! " - казва. Мльадежки ми ти фикс-идеЙ.
                            Всъщност, вече го курдисаха зад бюро - там. Ама търпи, щото заплатата вече "шефска". Щото "колегите" (не българи, не), с които започнал, са били също от типа "моем да четем само цифри и да сметам, от букви ма бОли главътъ", т.е. утешителното е, че не само в КаЭмБея този типаж "кандидат за работа" почва да преобладава. Па нема кво да се чудим що производства се изнасят в Индия и Китай, а тука за управници се избират персонажи като Найджъл Фарадж, Льо Пен, Орбан и Бока наш Великолепний.
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Малоумни политици, слаба държава............

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              "Не искам работа зад бюро! " - казва. Мльадежки ми ти фикс-идеЙ.
                              Всъщност, вече го курдисаха зад бюро - там. Ама търпи, щото заплатата вече "шефска". Щото "колегите" (не българи, не), с които започнал, са били също от типа "моем да четем само цифри и да сметам, от букви ма бОли главътъ", т.е. утешителното е, че не само в КаЭмБея този типаж "кандидат за работа" почва да преобладава. Па нема кво да се чудим що производства се изнасят в Индия и Китай, а тука за управници се избират персонажи като Найджъл Фарадж, Льо Пен, Орбан и Бока наш Великолепний.
                              Ми, пак ми е странно, ама карай ... С възможно най-малко усилия, да си докарва нормален, кактво като е на бюро ...

                              Коментар


                              • От: Малоумни политици, слаба държава............

                                Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                                Ми, пак ми е странно, ама карай ... С възможно най-малко усилия, да си докарва нормален, кактво като е на бюро ...
                                Неква форма на самодоказване ще да е. Независимост от родители + живот "на запад от Калотина, че и от Никелсдорф даже". За последното съм съгласен, че важи обратната максима на тази на Цезар "По-добре първи на село, отколкото втори в Рим", т.е. по-добре хамалин на Запад, отколкото какъвто и да е служител на бюро в Клета Майка.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X