Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за избор на Jeep Cherokee или Grand Cherokee?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ за избор на Jeep Cherokee или Grand Cherokee?

    Здравейте, нова съм и имам нужда от помощ. Искаме да вземем джип Cherokee 2.8CRD или Grand Cherokee 3.0 CRD автомат около 2008г. Много се чудим кой модел да изберем. Трябва ни семейна кола, здрава и комфортна. Няма да се кара приоритетно, понеже имаме две градски коли. Моля ви за мнение и препоръка. От Бургас сме и тук не съм срещала Чироки, интересно защо?

  • #2
    От: Помощ за избор на Jeep Cherokee или Grand Cherokee?

    Общо взето нещата се свеждат до това:
    - дали пътувате без много багаж или с повечеко.
    - дали пътувате само двама или четирима
    - дали държите на двузонов климатроник
    - има и една малка разлика в 4x4 системите, като в повечето случай Гранда решава сам какво/как/кога

    Останалите неща са общо взето 1:1, като Гранда е една идея по-мощен и просторен, но пък ми се струва, че вътре е по-нисък.
    Тези модели станаха бая по-масови последните години у нас.
    WG 2.7 CRD

    Коментар


    • #3
      От: Помощ за избор на Jeep Cherokee или Grand Cherokee?

      Благодаря за отговора.
      Пътуваме четирима, скоро петима с много багаж. Искам да вземем нещо добро като качество и удобство. Може би клоним към Гранда.
      Този мотор, който сме избрали здрав ли е? Какво да гледаме при покупка?

      Коментар


      • #4
        От: Помощ за избор на Jeep Cherokee или Grand Cherokee?

        Първоначално публикуван от Krisi.Dido Преглед на мнение
        Здравейте, нова съм и имам нужда от помощ. Искаме да вземем джип Cherokee 2.8CRD или Grand Cherokee 3.0 CRD автомат около 2008г. Много се чудим кой модел да изберем. Трябва ни семейна кола, здрава и комфортна. Няма да се кара приоритетно, понеже имаме две градски коли. Моля ви за мнение и препоръка. От Бургас сме и тук не съм срещала Чироки, интересно защо?
        Щом няма да се кара приоритетно,защо не помислиш за бензинов мотор?

        Коментар


        • #5
          От: Помощ за избор на Jeep Cherokee или Grand Cherokee?

          Първоначално публикуван от Krisi.Dido Преглед на мнение
          Благодаря за отговора.
          Пътуваме четирима, скоро петима с много багаж. Искам да вземем нещо добро като качество и удобство. Може би клоним към Гранда.
          Този мотор, който сме избрали здрав ли е? Какво да гледаме при покупка?
          По скоро Командер просторен с по-голям багажник ..... окачване и задвижване като на Града , мотора зависи на какво ще попаднете иаталианките са на мнооого километри и има вероятност да имате проблеми . Тези коли поостаряха вече гледайте да е над 2008 г.
          Еди Рангелов : 0885 088 444
          Няма незаменими има незабравими хора !!!

          Коментар


          • #6
            От: Помощ за избор на Jeep Cherokee или Grand Cherokee?

            Има няколко ругателствени и съответно заключени теми точно по въпроса
            За първи "Jeep" препоръчвам "Cherokee" - по непретенциозно е, вкл. откъм консумативи.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #7
              От: Помощ за избор на Jeep Cherokee или Grand Cherokee?

              Командера гледам само три се предлагат в единия сайт!!!3,7 биндзин.Лично на мен ми харесва а и според мен става за посочената цел.Макар че за Командера мненията са като за Хамъра!Или страшно те кефи или не мож да го гледаш......
              п.п.в другия има един 4,7...варненски
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • #8
                От: Помощ за избор на Jeep Cherokee или Grand Cherokee?

                Първоначално публикуван от Krisi.Dido Преглед на мнение
                Благодаря за отговора.
                Пътуваме четирима, скоро петима с много багаж. Искам да вземем нещо добро като качество и удобство. Може би клоним към Гранда.
                Този мотор, който сме избрали здрав ли е? Какво да гледаме при покупка?
                За петима с много багаж си трябва кутия на покрива или ремарке.
                За истински комфорт при пътуване на толкова хора и багажи си требе Ван


                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • #9
                  От: Помощ за избор на Jeep Cherokee или Grand Cherokee?

                  Между двата автомобила няма нищо общо.Думата семейна изключва Чероки.Личен опит.
                  При финансови възможности вземи гранда.
                  Grand Cherokee WJ
                  Dodge Caliber
                  E 430 4-matic-T(S210)
                  GLK

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X