Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Interco

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми Interco

    Някой знае ли как мога да се сдобия с някои от моделите на интерко ? В Европа има няколко дилъра, но са обявили цени повече от двойни на тези в Америка. Не ми е ясно как стои въпроса с организирането на транспорт на няколко комплекта гуми от Америка и какви са разходите. Със сигурност ще има и други желаещи за гуми от САЩ, може да се организираме по някакъв начин да докараме 10тина комплекта. Интерко имат изключително интересни гуми и най-вече размери, които никоя друга марка не предлага. Ако има интерес да се направи групаж с гуми аз мога да взема поне 2 комплекта по 5 гуми. Знам че има фирми занимаващи се с доставка на разни стоки от САЩ и ще съм благодарен ако някой даде повече инфо как се случват нещата.



  • #2
    От: Гуми Interco

    Имам човек който може би ще се включи с 5бр., но все пак зависи и на какви пари ще дойдат.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: Гуми Interco

      Къде мога да видя,какво предлагат?
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #4
        От: Гуми Interco

        Цената ще зависи най-вече от транспорта + мито и ДДС. https://www.intercotire.com/tires/ty...truck_off_road това е сайта на производителя. Цените на самите гуми за големи размери са г/д като на максис тука, около 300-350 долара за размер 35-37’ . Няма да се евтини, но според мен ще си струва да се пробват.


        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X