Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

    Питах го, било 30 , тоест с един ден съм закъснял, ама прие го нормално, не се е сърдил...

    Веднъж една баба зъболекарка, ме изгони, тъкмо седнах, о махай се, то трябваше вчера да дойдеш, еми забравил съм пък


    Колкото повече чета по въпроса за ставните раменни болки, май плексид ще се окаже моето, четох статиите за плексида, просто все едно аз съм ги писал гледайки болежките.. Трябва да си самоизпиша една рецепта за ИБУПРОФЕН за да може профилактично да си го пия..
    Последно редактирано от Traqn Savov; 31-05-18, 21:50.
    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

    Коментар


    • #47
      От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

      Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
      ...май плексид... Трябва да си самоизпиша...
      Недей, моля те...

      Не че нещо, ибупрофена е ОТС (в определени дози ... ))) ... ), ама е ясно, че си чел.... както винаги )))
      Възпаленията са xxx-ИТ (xxx-itis) neuritis plexus brachialis.
      Неврит на брахиалният плексус: възпалителен процес, известен като "плексит"... ))




      Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
      ... еми забравил съм пък ...
      Като си забравил се обаждаш и записваш нов час. Хората график имат, някой друг може да чака на пейката - някой, който не е забравил ... )))
      Последно редактирано от deyan_h; 03-06-18, 15:46.
      - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
      - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X