Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

    Mен ми е ясно че, болниците са предприятия "enterprises" чиято цел е календарната година да завърши на плюс..
    А докторите учат бизнес администрация, повече от колкото анатомията..

    И за да стане една работа си иска пари, а лечебните неща не са евтини, то във всяка една сфера от живота е така де.

    Ама просто няма лев, единственото на което мога да се надявам, е на господин направления, да не ме прецакат тотално с здравенцето, защото после и всичките пари на света няма да помогнат...

    То за какъв уй се плащат тези здравни, се питам аз!!!! като лекаря взема по 3 лева на пациент!!! за три лева толкова, мехлемче за намазване, сладка приказка и диагностика още от вратата...
    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

    Коментар


    • #17
      От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Колега, ти май не си имал вземане-даване със "спортен доктор", еле па "добър" ?!
      Този тип "терапевти" са свикнали да работят с професионални спортисти и други такива, които дават достатъчно пари за да се поддържат във форма и да спортуват почти като първите.

      Даже са на заплата, някой спортни доктори..

      ми то като се замислиш, вместо да бъркаш в задници и да проверяваш простати, не е по добре да поставяш цици, и да лекуваш травми...

      а лекарствата, дето лекарство производителите, натискат точно определено лекарство, скъпо неефективно, а не евтиното и ефективното, оставяме си керемидки... А онова, о****н ли беше, дето утрепа няколко души в Америка, как е минало тестовете, щом докарва повече проблеми, отколкото оправя, и то в Америка!!!


      Както гласи девиза на нашата болница: Ако нямате пари, господ здраве да ви дава!!!!
      Последно редактирано от Traqn Savov; 27-05-18, 17:21.
      Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

      Коментар


      • #18
        От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

        Много често от нелекувана подобна травма на разтягане или скъсване се получават възпаления на лигавицата на сухожилията,примерно от силно простудяване на това място, които се разпространяват по цялата нервна система! Взимай мерки, щото ще стане по зле в един момент, ще засегне и други сухожилия около стави! И без ЯМР всичко ще е в зоната на допуски и предположения!
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • #19
          От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

          Да ви споделя и още един метод за диагностика.
          Термовизуалната диагностика на цяло тяло в София е 80лв, което на фона на други разходи е нищо, а може да ви насочи към точният специалист, или ако трябва да си правите повече от един ЯМР, да го направите наведнъж.
          Всякакви възпалителни процеси светват, дори за такива които още не предполагате.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #20
            От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

            Аз получавам намалена сензетивност на дланта ама отгоре, и ми се поду лакатната става нещо.. тея отоци нормални ли са..
            Липсва и бицепсна активност, не съм в състояние да си нацепа големият бицепс...
            щом липсва моторика на бъцепса, със сигурност има възпалени нерви...

            брат ми като знам, едни такива пишман невролози, как щяха да го оставят сакат за цял живот, немските доктори го питали, ъъъ ти сигурен ли си че тея са били доктори
            Възпаление на лицевият нерв, го констатирали като напрежение и спазъм на лицевата мускулатура, и го ръгаха с унжекции за отпускане и топли вани, нещо абсолютно забранено за възпалени нерви...

            Добре че се върна в Германия и се ползва от нормално здравеопазване..


            Ейй ще взема да пукна, ще му разваля на зъболекаря деня, че и там трябва да ходя, още изчислява какво трябва да се прави и колко пари ще трябват..
            Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

            Коментар


            • #21
              От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              Колега, ти май не си имал вземане-даване със "спортен доктор", еле па "добър" ?!...
              Имал съм. Преди четири години един такъв закърпи скъсано раменно сухожилие на петдесетгодишен миньор, човекът си работи същата работа и до днес. Разходите ги пое застраховката, името няма да казвам, за да не излезе реклама, пък и Траян, види се вече си е поставил диагноза и лекар му не требе

              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
              ...Преди няколко години, след като един такъв прехвален терапевт ми взе 70лв за да ми сложи две инжекции които общо са под 10лв в аптеката, спрях да си контактувам с подобни...
              Туйто. Трудът и знанията на лекарите се изчерпват с поставянето на две инжекции. После държавата ни била крива.
              Последно редактирано от icos; 27-05-18, 19:33.
              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

              Коментар


              • #22
                От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                Дълги години съм на кортикостероиди под формата на таблетки и нестероидни противовъзпалителни, поради ревматоиден артрит, пия ги заедни и досега съм нямала проблеми, но е важно да се взема гастропротектор, както е писал avzdrav, защото дразнят силно стомахът. Незнам за спортен лекар, но преди години аз също имах сериозен проблем с рамото и доцент Росманов след преглед при него и направена снимка ми изписа хапчета, които пих по схема и проблема отшумя. Желая ти, бързо да разбереш какъв е проблема и да се лекува по правилния начин!

                Коментар


                • #23
                  От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                  Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                  Имал съм. Преди четири години един такъв закърпи скъсано раменно сухожилие на петдесетгодишен миньор, човекът си работи същата работа и до днес. Разходите ги пое застраховката, името няма да казвам, за да не излезе реклама, пък и Траян, види се вече си е поставил диагноза и лекар му не требе



                  Туйто. Трудът и знанията на лекарите се изчерпват с поставянето на две инжекции. После държавата ни била крива.
                  Май не ми разбра въпроса, ти ходил ли си при "спортни доктори" ?!

                  ... а този при който бях, е прехвален "спортен" физиотерапевт, и не е доктор.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #24
                    От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                    тенкс Веси за пожеланието, здравето е важно разбираме го когато го изгубиме обаче...

                    Страхотен късмет, че си попаднала на доктор, а не на икономист по призвание, и доктор по професия...

                    Иос, аз отидох на двама ми казаха две коренно различни противоположни неща, и ми изписаха коренно различни лекарства и двамата..

                    Направо да ти кажа честно, страх ме е да отида на 3-ти, то не бяха хапчета, то не бяха игли, гъза ми стана на топийник..

                    Ще говоря с личната да мина за снимка през касата, пак казвам, не виждам смисъл защо плащам данъци и здравни!!! в-У тая дъРжава

                    Че един ЯМР особено ако е с оцветител може и до 600 лева да стигне...
                    Един път като ме боля простата глава, ми правеха, не установиха нищо, ама 6 стотака олекнах..
                    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                    Коментар


                    • #25
                      От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      Термовизуалната диагностика на цяло тяло в София е 80лв, което на фона на други разходи е нищо, а може да ви насочи към точният специалист, или ако трябва да си правите повече от един ЯМР, да го направите наведнъж.
                      Всякакви възпалителни процеси светват, дори за такива които още не предполагате.
                      Без да ви занимавам с подробности, но се касае за пълна спекулация.

                      За съжаление, именно заради такива „специалисти" истинското значение на метода се подценява.

                      Лично аз се занимавам активно с това да му върна научно-обоснования смисъл:

                      https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28559818
                      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                      LZ1EMS

                      Коментар


                      • #26
                        От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                        Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
                        Без да ви занимавам с подробности, но се касае за пълна спекулация.

                        За съжаление, именно заради такива „специалисти" истинското значение на метода се подценява.

                        Лично аз се занимавам активно с това да му върна научно-обоснования смисъл:

                        https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/28559818
                        Не знаех, но метода ме интересува.
                        Би трябвало да ми е излязал талона за ЯМР, като искам да си доплатя за още няколко нива защото ще ползвам и контраст, като преди това мислех да направя една такава диагностика.
                        Имам някои въпроси, но ще ги драсна на ЛС, за да не цапаме излишно темата.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #27
                          От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Май не ми разбра въпроса, ти ходил ли си при "спортни доктори" ?!...
                          Ъхъ, при най- спортните, ама отдавна, затова и не го давам като пример. Закърпиха ми скъсаната кръстна връзка на коляното, естествено срещу кинти.
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                            колко даде за удоволствието
                            Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                            Коментар


                            • #29
                              От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                              Беше преди петнадесет години, ценоразписът не е актуален. Но даването на пари за здраве ми е приоритет пред, да речем, пари за тенекии на колела.
                              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Кортикостероидни лекарства с кортиконестероидни лекарства смесване въпрос..

                                Сега го увеличи по коефициент 5 и ще се актуализира, иначе така е, здравето е важно, но парите не растат по дърветата...

                                Да не мислите че мога да звънна на гришо, и да му кажа оу мой човек, твоят доки добър ли е, че нещо ме врътка раменцето...

                                Мога да отида да се наредя 3 часа чакане, като всички други нещастни "идиоти" кат мен дето си плащат здравните, да си взема направлението, щот съм си платил, тъпите здравни..

                                После да цъфна при кабинета на докито, като му вляза с това направление ухилен до уши, ще му се сговни рязко деня.

                                Кво ти има, шлинги шлинги, малко сладки приказки, кво, еми боли ме, ей ся ще хапченца, ши ги пиеш, едно мазило ще си триеш и после с едно приятелско потупване по рамото, ще те съпроводи до входната вратата...

                                Това просто исках да си го спестя..

                                За това отидох на частно.. най добре е от приказка на приказка да се разберете да те прегледа в частният му кабинет, който кабинет се намира нейде на първият етаж в някоя кооперация... Там като вземе едни 50 кинта такс фрее, ще му светнат очичките като на стар зил фаровете, и съм сигурен ще ще то обърне повече внимание..

                                Пък кат има желание, може да се окаже по добър от докито на гришо и вербо...
                                Последно редактирано от Traqn Savov; 27-05-18, 22:51.
                                Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X