Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Mitsubishi Outlander I

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Въпрос за Mitsubishi Outlander I

    Имах Кия Черато със същия двигател. Слабо място на Киите от тези години е скоростната кутия, губи маслото и се чупи. Провери го задължително и ако е под нивото търси теча, ако не се вижда след доливане проверявай редовно как е. При мен без видим теч кутията остана суха и я счупих. Двигателя е доста евтин за обслужване, ако не бъркам по каталог му давахa масло 10/40, свещите бяха под 5лв. пак по каталог заводски влаганите, кабелите за свещи също бяха евтини.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • #32
      От: Въпрос за Mitsubishi Outlander I

      Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
      Имах Кия Черато със същия двигател. Слабо място на Киите от тези години е скоростната кутия, губи маслото и се чупи. Провери го задължително и ако е под нивото търси теча, ако не се вижда след доливане проверявай редовно как е. При мен без видим теч кутията остана суха и я счупих. Двигателя е доста евтин за обслужване, ако не бъркам по каталог му давахa масло 10/40, свещите бяха под 5лв. пак по каталог заводски влаганите, кабелите за свещи също бяха евтини.
      Благодаря за съвета! Видими течове няма никъде, но при тези обстоятелства, ще трябва да я проверя. Има ли начин да го направя сам?

      Коментар


      • #33
        От: Въпрос за Mitsubishi Outlander I

        Здравейте колеги да попитам и аз някои неща за аутлендъра спрял съм се на 2.4 автомат.Кутиите здрави ли са ,разбрах че лесно се газифицира и най вече ме интересува колко е шумен на магистрала при по висока скорост,защото имах црв 1ген и на извънградски беше ужас. Има ли някакви "детски болести" какво да очаквам.
        Honda CR-V FACE

        Коментар


        • #34
          От: Въпрос за Mitsubishi Outlander I

          Първоначално публикуван от Vasil82 Преглед на мнение
          Здравейте колеги да попитам и аз някои неща за аутлендъра спрял съм се на 2.4 автомат.Кутиите здрави ли са ,разбрах че лесно се газифицира и най вече ме интересува колко е шумен на магистрала при по висока скорост,защото имах црв 1ген и на извънградски беше ужас. Има ли някакви "детски болести" какво да очаквам.
          https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=209138 гледам че тук е писано за модела, видяхте ли темата?
          Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

          Коментар


          • #35
            От: Въпрос за Mitsubishi Outlander I

            Да но нищо конкретно за автомата и дали е шумен извън града
            Honda CR-V FACE

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X