Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на Ел. Стъкло - къде в София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на Ел. Стъкло - къде в София?

    Колеги дайте съвет, че не мога да намеря майстор за Ел стъклото на Фиата. Затворих с трясък вратата и стъклото започна да дере някъде и не слиза до долу. По точно казано слиза само два пръста и не искам да тормозя машиката. Определено е механичен проблема. От София съм, но не знам къде правят подобни ремонти. Пратете, ако трябва на Лс координати на къде да хвана, че в Интернет нищо не намирам.

  • #2
    От: Ремонт на Ел. Стъкло - къде в София?

    Напиши в интернет Пламен Маджаров,ел стъкла,Люлин...
    Cherokee WJ 4.0L- NP242
    Honda Africa Twin XRV 750

    Коментар


    • #3
      От: Ремонт на Ел. Стъкло - къде в София?

      Тоя тип ми го препоръчаха колеги и направо ми дадоха тел.му. Та за първи път го чух преди повече от две седмици. Поиска да му обясня проблема, каза че вероятно е нещо дребно и ще го оправим. Оттогава го правим, той от Люлин а аз от Дружба. Явно не му се занимава с по дребни неща. Звъня му през 4-5 дни и все е зает....

      Сега намерих някакви в Княжево- микрон Доцев ама много противоречиви мнения в нета....

      Коментар


      • #4
        От: Ремонт на Ел. Стъкло - къде в София?

        Тези в Княжево ще ти решат проблема...
        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

        Коментар


        • #5
          От: Ремонт на Ел. Стъкло - къде в София?

          Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
          Тези в Княжево ще ти решат проблема...
          Ама ще трябва да отидеш до там.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Ремонт на Ел. Стъкло - къде в София?

            Все пак да дам моята обратна връзка. След като с прехваления Пламен Маджаров не се чухме повече и не ми видя колата, отидох направо в Княжево.
            Колегите са прави, взеха ме веднага и за 4 часа я направиха.
            Равносметката :
            - 95 лв за подмяна на целия механизъм. Така се гарантирали 2г пълна гаранция. Стори ми се множко ама като нямаш избор даваш...
            - кадърността на майсторите. винаги ще си спомням тия неземни техници, които така умело са издраскали кората на вратата на всички места където има капачки. Добре, че предварително свалих говорителя, иначе сигуирно и той щеше да пострада.

            С две думи мнението ми е неутрално. Ако някой търси тия услуги нека провери и др. алтернативи. Дано има по- сериозни и кадърни от споменатите два сервиза в София.

            Коментар


            • #7
              От: Ремонт на Ел. Стъкло - къде в София?

              Пламен Маджаров е особняк. Мен също ме отпрати по телефона и останах с много неприятно чувство. Но един ден бях наблизо, звъннах му и го питах дали ако мина до 20мин ще има време да погледне случая. Въпреки че имаше работа ме прие и след това ми отдели достатъчно внимание и време, като не си спомням даже дали ми взе пари даже.
              Тия от Княжево... чел съм страхотии за тях и по-скоро не бих отишъл там.
              Георги Тонев

              Коментар


              • #8
                От: Ремонт на Ел. Стъкло - къде в София?

                Има в Надежда едни старчоци,улицата срещу Лидал до кръглия магазин.
                И на мен така ми обясниха и ги намерих.Мрънкат много ама са факири.
                Кия Спортидж 2000тди
                Всеки шут отзад-е крачка на пред

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X