Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честито на големите сервизи !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Честито на големите сервизи !

    Пичове, не се шашкайте.
    Нали знаете-каквото и да ви говорят-знайте, че винаги става въпрос за пари.
    Парите ще си ги преразпределят големите играчи, а с това недоносче-закон се опитват да убият конкуренцията.
    И понеже се знае, че не може да вземат пари от хорицата дето сами си сменят маслото и накладките(поради бедност)-няма да ги пипнат. Зер-няма далавера там...

    @дидо узунов-Споко, няма да ограничат достъпа до резервни части. Бизнеса с части е един от най-големите в България(заради бричките които се карат масово), и вносителите на части си имат своето лоби.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #32
      От: Честито на големите сервизи !

      Ако измислят как частите да "влизат" само в "оторизираните" ,ще могат да упражнят тотален контрол върху ..........парите!
      Както казва през 92г. (лека му пръст П.Б.) да,да ,ама не!!!

      Коментар


      • #33
        От: Честито на големите сервизи !

        То търговията няма да спре, само лицензираните сервизи да могат да пазаруват например..... нещо такова, абе не са решили не са измилили още някоя глупост. Писали сме заедно с колегата.
        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

        Коментар


        • #34
          От: Честито на големите сервизи !

          Един приятел е в Австралия и се вайкаше колко пари се е изръсил за ремонта на една Тойота а пък е грамотно момче, живее в къща има някакви условия,. Питах го не можеш ли да си я поправиш сам, каза, че неможе, защото ще ме скъсат от глоби по отношение на екологията, а пък няма от къде да си купиш резервни части, няма такива магазини.
          П.п. ако ме е излъгал, ви лъжа и аз.
          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

          Коментар


          • #35
            От: Честито на големите сервизи !

            Да бе, нали вносителите на части ще умрат от глад... А и да не се сглобяват ядрени оръжия?!
            Това и по комунизма го не е имало... И го няма никъде. Да не говорим, че се пазарува всичко и през интернет от чужбина...
            Това с частите е невъзможно.
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • #36
              От: Честито на големите сервизи !

              Забелязвам, че мнения против изказват главно хора, които или го работят това, или разбират достатъчно, че да си ремонтират колите сами. Аз пък съм от другата страна и съм абсолютно ЗА. В момента толкова "майстори" са се навъдили, че е крайно време да им се бие шута.

              Коментар


              • #37
                От: Честито на големите сервизи !

                То и в лицензираните сервизи им такива ,,майстори,,
                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                Коментар


                • #38
                  От: Честито на големите сервизи !

                  Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                  В момента толкова "майстори" са се навъдили, че е крайно време да им се бие шута.
                  Това ми харесва като теза.
                  Задавам въпроса - защо са се навъдили?- Повод,причина,..............................-защото няма пълни случайности, а закономерности и преекспонираната услуга не е от вчера.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Честито на големите сервизи !

                    Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                    ... Аз пък съм от другата страна и съм абсолютно ЗА. В момента толкова "майстори" са се навъдили, че е крайно време да им се бие шута.
                    За кое си "за"? В ДАЙ да назначат още хрантутници на държавна ясла, които да проверяват? Че са малко лапачите на държавната софра, та още да се увеличават и да казват кой може и кой не може да работи?
                    Тебе някой спира ли те да ходиш само в големи сервизи? И каква хартишка ще те накара да се чувстваш по уверен в даден сервиз?
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Честито на големите сервизи !

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      ...И каква хартишка ще те накара да се чувстваш по уверен в даден сервиз?
                      Електронен паспорт на автомобилите. Увереност не в даден сервиз, а в поемане на отговорност.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Честито на големите сервизи !

                        Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                        Електронен паспорт на автомобилите. ...
                        Ха! Държавна администрация, която повече от десетилетие троши милион след милион за "електронно правителство" и още не може да докара отделните си звена да си говорят помежду си, ще създаде система обединяваща информация от хиляди автосервизи?!?
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Честито на големите сервизи !

                          Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                          а в поемане на отговорност.
                          Да, бе! Само аз мога да ти дам няколко примера.

                          Не съм професионален автомонтьор, но ще мога да заместя всеки един от работещите в фирмен сервиз. Включително чистачката!
                          А и никаква отговорност - е не можахме да го поправим, но работихме четири часа, та снасяй Nстотин лева.
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • #43
                            От: Честито на големите сервизи !

                            Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                            Електронен паспорт на автомобилите. Увереност не в даден сервиз, а в поемане на отговорност.
                            Е,ти що ходиш при такива дето не носят отговорност за постъпките си?Едва ли някой те кара насила.
                            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Честито на големите сервизи !

                              Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                              , не носят отговорност за постъпките си,
                              Това на входа ли го пише?
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • #45
                                От: Честито на големите сервизи !

                                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                                Това на входа ли го пише?
                                Не не го пише на входовете, но съм сигурен, че никой не влиза в сервиз( и не само ) само защото е сервиз, а по препоръки, мнения, лични наблюдения, и т.н. и за това свидетелстват много теми и постове тука във форума.
                                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X