Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бял квадрат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бял квадрат

    Да питам, какъв е този бял квадрат, който ми се появява в долния десен ъгъл, всеки път, когато пускам за първи пър форума, през сесия на браузера? Върте няма нищо, само бяло поле. В горния десен ъгъл ина "X" за затваряне.

  • #2
    От: Бял квадрат

    Първоначално публикуван от Absolut Преглед на мнение
    Да питам, какъв е този бял квадрат, който ми се появява в долния десен ъгъл, всеки път, когато пускам за първи пър форума, през сесия на браузера? Върте няма нищо, само бяло поле. В горния десен ъгъл ина "X" за затваряне.
    Блокирана реклама.

    Коментар


    • #3
      От: Бял квадрат

      Недоблокирана реклама Т.е. е блокирано само съдържанието на фрейма, но не и самия той
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #4
        От: Бял квадрат

        За Нокиан...
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • #5
          От: Бял квадрат

          Напоследък има някаква мода да излизат попъпи. Искаш да видиш новина. Първо ти се лепва ваденка да ги споделяш у Лицекнигата, преди приятелите си. После те предупреждават за кукитата. После излизат ей такива реклами, като тая дето питаш. После почват да мрънкат, че имаш адблокер, щото всичкия тоя панаир те дразни. Босфор ТВ направо не ти пускат видеото, ако на 5 мин. не допуснеш гръмогласни реклами за дамски превръзки. Ама усилени са почти двойно, и много държат да те стряскат.
          Не отива на добре тая цивилизация! Най вече защото има търпимост. Сутрин в метрото не се седи до мониторите за реклама. Все се каня да си взема дистанционно за LG, и да ги спирам.

          Коментар


          • #6
            От: Бял квадрат

            Общите условия за използване сайтовете на "Офф Медия" АД са променени, моля запознайте се!
            И сега как да го махна това? Четох, "запознавах се" с фермани по 20 страници, наех си адвокат да ме консултира, в блаклиста на адблокера го вкарвах... неще и неще. Седи като винетка отгоре, и няма изстъргване.
            Форумчето почва да прилича на ония сайтове за пиратски софт, дето от 10 линка един е верния.

            Коментар


            • #7
              От: Бял квадрат

              Те това вече е изнервящо, отваря се на всяка нова заредена страница.
              И колкото и да потвърждавам, че съм разбрал, продължава да се показва.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-05-26-11-14-12.jpg
Прегледи:1
Размер:40.4 КБ
ID:5789421

              ПП: Точно с написването на този пост, взе че се оправи.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • #8
                От: Бял квадрат

                Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                Общите условия за използване сайтовете на "Офф Медия" АД са променени, моля запознайте се!
                И сега как да го махна това? Четох, "запознавах се" с фермани по 20 страници, наех си адвокат да ме консултира, в блаклиста на адблокера го вкарвах... неще и неще. Седи като винетка отгоре, и няма изстъргване.
                Форумчето почва да прилича на ония сайтове за пиратски софт, дето от 10 линка един е верния.
                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                Те това вече е изнервящо, отваря се на всяка нова заредена страница.
                И колкото и да потвърждавам, че съм разбрал, продължава да се показва.

                [ATTACH=CONFIG]958305[/ATTACH]

                ПП: Точно с написването на този пост, взе че се оправи.
                Е точно това почна да ме дразни от днес !

                Мога ли да го махна, като не щЪ да потвърждавам нищо, нито ме интересуват некви кУрабии в телефона ми ?!
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: Бял квадрат

                  А сега мрън мрън. Няма лабавоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-05-26-13-16-38.png
Прегледи:1
Размер:67.5 КБ
ID:5789422
                  После ме пита за някакъв вирус и вика стой такаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2018-05-26-14-34-50.png
Прегледи:1
Размер:17.8 КБ
ID:5789423
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бял квадрат

                    Това колко и да му повтарям РАЗБРАХ то си знае неговото.

                    Как му се тегли майна на това бялото,че не разбира от кликане е ясно,друг фифел?
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бял квадрат

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      Това колко и да му повтарям РАЗБРАХ то си знае неговото.

                      Как му се тегли майна на това бялото,че не разбира от кликане е ясно,друг фифел?
                      И аз съм така, и не мога да ползвам Форума !
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #12
                        От: Бял квадрат

                        Аз реших проблема с поставяне на OFFNews-а в Add блокера.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Бял квадрат

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          И аз съм така, и не мога да ползвам Форума !
                          Не си разбрал - това е за наше удобство....

                          Разкатаха останките от относително читавия форум..
                          Язък!!!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Бял квадрат

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            Не си разбрал - това е за наше удобство....

                            Разкатаха останките от относително читавия форум..
                            Язък!!!
                            Видях, че е за наше удобство, ама не, благодаря, не щА да ми е удобно !

                            ... позачетох се в прозорците, и там май има опции да откажа предложените ми "безплатни услуги" за мое "удобство".
                            Като ми остане време ще чета и отказвам.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #15
                              От: Бял квадрат

                              По GDPR дори е подсъдно ако нямаш възможност за отказ.
                              Сърдят се модовете на адблокери, това по всички сайтове. Ама като почнат да изкачат прозорец след прозорец, понякога се принуждавам просто да затворя сайта. Уж на ниво браузър може да се забрани изскачащи парцали, ама примерно ОЛХ не работи след това.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X