Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бял квадрат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Бял квадрат

    Да, тук е правилното място за споделяне на проблеми с други сайтове. Да си забелязал други нередности някъде по света?
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #17
      От: Бял квадрат

      Няма нередности бе Ицо, онова жълтото успях да го претрепя някак си. Вечната война - напъват се да ти показват някви неща, дето не те интересуват, ти пък се бориш срещу това... Нали затуй е форум, за обмяна на мнения, дори на ЛС ми препоръчаха адблокер.

      Коментар


      • #18
        От: Бял квадрат

        Така е. От друга страна, това с адблокерите е дъвкано вероятно десетки пъти само в тоя форум.
        По тоя повод - никога не съм виждал нещата от които се оплаква народа в тая и другите теми касаещи рекламите и нежеланието да се запознаваме със съдържанието им.
        Убягна ми необходимостта от информативната част за на начина на работа на други сайтове. Всеки е за него си. Тук се обсъжда тоя сайт, а не продавалник, ибей или BG татко.
        Съвсем ми убягва пък мрънкането. Като не те устройва начина по който работи продавалника, скарай се на собствениците му, на администраторите му или не го използвай.
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #19
          От: Бял квадрат

          Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
          ...
          Съвсем ми убягва пък мрънкането. Като не те устройва начина по който работи продавалника, скарай се на собствениците му, на администраторите му или не го използвай.
          Кофти ден ли имаш днес? Продавалника - ами писах им, и дори ми отговориха.
          Някакъв форумен жаргон ли има тука кое е мрънкане, оня ден пък за опорките се чудих. Напоследък не ви разбирам какво пишете.

          Коментар


          • #20
            От: Бял квадрат

            Тази простотия, която се опитва да ме запознае с новата политика на оффмедиядърабърапростотии.ком, след като натисна "РАЗБРАХ" и се чувствам като малоумен, защото отивам ето тук.

            Дали няма да се намери някой компетентен и заинтересован, да го разкара това...

            Баси некадърниците, дето се опитват да се оправят със сайта...Вероятно получават и пари за това....
            Жалко, много жалко.

            Йончев да го отбележи това, ако го интересува, де...

            Коментар


            • #21
              От: Бял квадрат

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              Йончев да го отбележи това, ако го интересува, де...
              Йончев отдавна не си прави и секуро. За сепуко - да не говорим.

              Коментар


              • #22
                От: Бял квадрат

                Ами тогава ний чий го дирим тука?
                В бгмама знаеш ли колко ще се зарадват на новия раздел - бгтаткооффроудмен, примерно...
                Щото при такова неебаване, неебателността от моя, твоя и всяка друга страна е очаквана, и задължителна.

                Йончев, четеш ли?

                Коментар


                • #23
                  От: Бял квадрат

                  Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                  Ами тогава ний чий го дирим тука?
                  В бгмама знаеш ли колко ще се зарадват на новия раздел - бгтаткооффроудмен, примерно...
                  Щото при такова неебаване, неебателността от моя, твоя и всяка друга страна е очаквана, и задължителна.

                  Йончев, четеш ли?
                  Явно НЕ.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Бял квадрат

                    Ма кво сте го емнали Йончев?! Секаква поддръжка струва пари!
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • #25
                      От: Бял квадрат

                      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                      Ма кво сте го емнали Йончев?! Секаква поддръжка струва пари!
                      То и цъкането тук струва пари...

                      Е, и носи пари, де!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X