Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Husqvarna FlyMo Mini Trim

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Husqvarna FlyMo Mini Trim

    Синът ми има(ше) такова нещо:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img_flymo_Flymo_Mini_Trim_ST_05.jpg
Прегледи:1
Размер:26.8 КБ
ID:6146631

    Някой му го беше подарил полусчупено, той много си го гледаше, поправяше, сменяше корда (или както се казва онуй дето шиба и така реже треволяците) и доста ефективно косеше с него. Счупиха ми го едни пишман-озеленители.

    Единственото, което разчитам по останките от уреда е "FlyMo Mini Trim..." нататък е изличено, като из интернета намирам 2 модела, които приличат на него - ST и Auto Plus XT. Не знам каква е разликата - става дума за уред, който възрастен около 1,80 м. човек може да държи и да коси без да се навежда. Не е акумулаторен, включва се към дълъг удължител.

    Някой знае ли откъде мога да купя точно същата марка и модел в БГ? Излиза ми само някакъв едноличен търговец в Берковица, от сайта му не можеш да поръчаш онлайн, а посочения пак там телефон никой не го вдига Също така евентуално има ли в БГ магазин за резервни части или някой да ги ремонтира тия тримери?

    P.S. Знам-знам за английските сайтове за резервни части, интересува ме дали има магазин и/или сервиз в България.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

  • #2
    От: Husqvarna FlyMo Mini Trim

    Стига сантименти, иди си вземи първото тримерче, което ти хареса и ти се стори малко по-здраво, нямаш време и пари да реставрираш неща които струват колкото две яденета в Хепи.
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      От: Husqvarna FlyMo Mini Trim

      Вземи останките и с тях в най близкия магазин на Хускварна. Там ще ти кажат подлежи ли на ремонт и на
      каква цена, ще предложат и ново.

      Коментар


      • #4
        От: Husqvarna FlyMo Mini Trim

        Първоначално публикуван от nikolay lyutov Преглед на мнение
        Вземи останките и с тях в най близкия магазин на Хускварна. Там ще ти кажат подлежи ли на ремонт и на
        каква цена, ще предложат и ново.
        Най-близкият, според Гугъл и сайта на фирмата е... в Будапеща. Има ли в България?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • #5
          От: Husqvarna FlyMo Mini Trim

          Обади се на dragozow
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            От: Husqvarna FlyMo Mini Trim

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Най-близкият, според Гугъл и сайта на фирмата е... в Будапеща. Има ли в България?
            Те тука ....https://voinishki.com/index.php?rout...formation_id=7
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #7
              От: Husqvarna FlyMo Mini Trim

              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
              Стига сантименти, иди си вземи първото тримерче, което ти хареса и ти се стори малко по-здраво, нямаш време и пари да реставрираш неща които струват колкото две яденета в Хепи.
              Тримерчето го "бартеросах" срещу труда на цитираните по-горе пишман-озеленители, които го гледаха със завист, защото тяхното беше дало фира. Самите те се изказаха, че "това е истински тример", предложиха да ми изчистят градината от новоизрастналия хмел (някъде бях писал за тази напаст) и да окосят тревата, ако им услужа с него, да свършат работа и при съседа... После едни такива гузни-тъжни идват... "счупихме тримера"... но за компенсация оскубаха и окосиха всичко ръчно и изнесоха на някъде сто чувала листна маса. А тримерът си беше полу-счупен според мен...
              Затова търся същия модел.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #8
                От: Husqvarna FlyMo Mini Trim

                Дистрибутори има навсякъде в България. Централата мисля, че е в София, на ул. 8-ми декември 13.
                Това според сайта де. Може да питаш първо по телефона, защото е възможно не всеки дистрибутор
                да извършва сервизна дейност. Колегата от форума maystor също се занимава с това.

                Коментар


                • #9
                  От: Husqvarna FlyMo Mini Trim

                  Марката не се внася официално от две години. При вносителя няма такива машини, няма ги и по ценовите листи. Пуснах запитване в дистрибуторската група, но няма реакция, а са го видели 30 души. Части всеки дистрибутор, включително и аз мога да поръчам, ето схеми:

                  Линк за сваляне: https://ndox.abv.bg/download?id=50a6a9061d
                  Линк за сваляне: https://ndox.abv.bg/download?id=9f54ab8367
                  Последно редактирано от dragozow; 23-05-18, 03:59.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Husqvarna FlyMo Mini Trim

                    едит

                    Намерих в Пловдив и ще ми го донесат до ден два, писал съм на колегата.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X