Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за избор на тента за кемпер.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за избор на тента за кемпер.

    Здравейте колеги !

    Трябва ми съвет за избор на тента за кемпера.Интересува ме коя марка е за предпочитане като трайност и здравина във времето?
    И съответно от къде да си купя такава от официалния вносител , от нета или втора ръка.
    Старата тента е дълга 4,60 метра.

    Иначе е много масивна и здрава но е доста трудоемка като разгъване ,тя е ето такава.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0819.jpg
Прегледи:1
Размер:524.5 КБ
ID:6146608
    Последно редактирано от Николай Колев; 21-05-18, 14:43. Причина: дописване.
    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
    Място и хора към които да принадлежи ...

  • #2
    От: Съвет за избор на тента за кемпер.

    Няма лоши , маркизи като твоята се ползват от американците . Масовите варианти в Европа са два . По евтиния се събира всичко в малък сак - мек калъф . По добрия си е стандатрен , като се прибере всичко се затваря в компактна метална кутия . Отварянето е бързо и лесно с ръчна манивела , има опция и за моторизиране. Преди около два месеца си взех 4,5 метра в Германия , цената прескача 1200 евра . Погледни в кемпер форума , имаше пост на единия от вносителите за сериозни намаления на налични - 30 - 40 процента по спомен .

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за избор на тента за кемпер.

      Първоначално публикуван от Пламен Атанасов Преглед на мнение
      Няма лоши , маркизи като твоята се ползват от американците . Масовите варианти в Европа са два . По евтиния се събира всичко в малък сак - мек калъф . По добрия си е стандатрен , като се прибере всичко се затваря в компактна метална кутия . Отварянето е бързо и лесно с ръчна манивела , има опция и за моторизиране. Преди около два месеца си взех 4,5 метра в Германия , цената прескача 1200 евра . Погледни в кемпер форума , имаше пост на единия от вносителите за сериозни намаления на налични - 30 - 40 процента по спомен .
      Тука на Тюле серия 8000 дължина 4,5 метра с поръчка за 15 дни е 2300- 2450 лева според цвета.Само не знам дали тази серия е достатъчно стабилна.
      Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
      Място и хора към които да принадлежи ...

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за избор на тента за кемпер.

        Всички маркизи са достатъчно НЕстабилни!! Моята е 4.50м. и на тази площ,дори и лек порив на вятъра ме кара да скоча и да я хвана за краката! Иначе,да,разпъваш я с манивелата за минута! Все съм си мислел,че щатските са по-здрави,но не съм имал досег с тях. Кое му е трудното при разпъването на твоята?
        Ако все пак решиш да я сменяваш,пиши. Има тук един джамбазин,който вкарва кемпери и каравани втора употреба,намират му се и маркизи на човешки цени! Аз такива пари за нова не бих дал. Няма особена разлика между нова и употребявана. Разбира се,ако не и е обръщан хастара на някой плаж!!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X