Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Яка заключваща верига за колело и скутер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Яка заключваща верига за колело и скутер

    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
    ... с въпросната термо чанта-калъф, да покривам двигателчето на тротинетката, за да не мирише на двутактова смес и така направо с тротинетката да си влизам магазина, какво мислите за идеята ми?
    Мисля, че охраната на магазина ще се отнесе скептично.

    Коментар


    • #17
      От: Яка заключваща верига за колело и скутер

      Баси, как тогава все повече хора да се стимулират да карат колела, след като един пазар да не можеш да направиш от притеснения че ще го откраднат...

      То не е само да го караш из парковете, да можеш на работа да отидеш, па до магазина да отскочиш и до други места....

      Ще почна да правя като американците, ще си купя един огромен двукрил хладилник и ще пазарувам хранителни продукти за 1 месец напред

      Коментар


      • #18
        От: Яка заключваща верига за колело и скутер

        Павка хич не е толкова стряскащо положението. Карам все хубави колела последните 15 години в София. Не се е случвало някой да го пипа. Но все пак внимавам и ги оставям все на оживени места, пред охраната, никога за повече от час навън, никога вечер и т.н. Взел съм мерките които съм написал по-горе и проблеми не съм имал до сега.
        no signature no problems

        Коментар


        • #19
          От: Яка заключваща верига за колело и скутер

          И в другата тема съм споделил.Колело имам, защото не го заключвам никъде.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X