Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джанти за ремарке

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джанти за ремарке

    Здравейте ,сдобих се с ремарке ,едноосо .В момента е на ладови джанти 13 цола но ми се иска да ги сменя с 14 дори 15 цолови ,място има в подкалниците .Въпроса ми е ладовата джанта 4х98 ли като междуболтов размер и от какво мога да намеря по големи джанти съвместими на ладовите главини .
    "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
    Кольо.

  • #2
    От: Джанти за ремарке

    Ладите са 4х98 от Жигули поне до Самара, включително вариантите 110-115.

    Със същото междуболтово разстояние са много модели от същия клас на Фиат, Алфа, Ланча. Също и много други.

    Коментар


    • #3
      От: Джанти за ремарке

      Италианските са на 98 като Ладата. Стават и от Опел и ФВ, те са на 100, поне по-дъртите. Аз също си мисля за такава гимнастика с едно ремарке. 14-ки от Фиат с все гумите се намират на добри пари.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #4
        От: Джанти за ремарке

        Първоначално публикуван от hunter vl Преглед на мнение
        Здравейте ,сдобих се с ремарке ,едноосо .В момента е на ладови джанти 13 цола но ми се иска да ги сменя с 14 дори 15 цолови ,място има в подкалниците .Въпроса ми е ладовата джанта 4х98 ли като междуболтов размер и от какво мога да намеря по големи джанти съвместими на ладовите главини .

        Колега сложи му едни 6-700 кила вътре и тогава мери каква джанта / гума ще събере . И моето ремарке празно е като за оффроуд , ама с 600 кила пясък му "пада" ...... клирънса ( освен ако калниците не са хванти на оста ).

        Коментар


        • #5
          От: Джанти за ремарке

          Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
          Колега сложи му едни 6-700 кила вътре и тогава мери каква джанта / гума ще събере . И моето ремарке празно е като за оффроуд , ама с 600 кила пясък му "пада" ...... клирънса ( освен ако калниците не са хванти на оста ).
          С половин кубик чакъл и 7-8 бр.25кг торби цимент оста опира на гумен тампон ,ресьора е почти прав има доволно място над 13 ката .
          "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
          Кольо.

          Коментар


          • #6
            От: Джанти за ремарке

            Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
            Италианските са на 98 като Ладата. Стават и от Опел и ФВ, те са на 100, поне по-дъртите. Аз също си мисля за такава гимнастика с едно ремарке. 14-ки от Фиат с все гумите се намират на добри пари.
            Опела и ФВ тата са на 100 пробвах но не ми харесва как се навиват болтовете ,към финала само с кръсрачката и с напрежение .
            "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
            Кольо.

            Коментар


            • #7
              От: Джанти за ремарке

              Благодаря за размера ,ще тъся италЯнски джнти .
              "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
              Кольо.

              Коментар


              • #8
                От: Джанти за ремарке

                Ако ще се бориш с 4*100 има ексцентрични болтове за целта. Иначе сичкото Фиат е на 98. (Така де, почти)
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Джанти за ремарке

                  Имам две 14-ки на 4х98.
                  Ако има интерес,тел.ми е в профила.
                  .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                  Киа спортаж2000тди 98г
                  Ауди А3 1.9ТДИ
                  Каравана Аdria 390Q

                  Коментар


                  • #10
                    От: Джанти за ремарке

                    Аз намерих по моргите две джанти от Алфа-ромео 4х98 6J15R ЕТ 50. Наложи се да сложа по два броя фланци от предна главина, че влизаха дълбоко в калниците. По-късно се наложи да купя и трета джанта за резервна гума, че 2-3 пъти пуках гума с натоваррно ремарке. Обикалям и по кърища и купища.
                    Сега търся 16цола, най-многондо 6,5J16R че да се побират без проблем. При мен калниците могат да се прместят по бордовете на ремаркето. Всъщтност в момента даже ги няма, и катам без тях.
                    Иначе на 15 или 16 цола лекотоварни гуми с голяма товароносимост има богат избор. 900-970кг на гума и повече...
                    -Чем занимаетесь по жизни?
                    -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                    -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Джанти за ремарке

                      Малко данни: За джанти Лада -- 5J , 13" ЕТ23, болтове 12х1.25 , отвор централен 58.5мм , разстояние 4х98 . Премери колко "ф" е главината. С поздрав Борето

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X