Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Парктроник TA GMP-40000-Toyota RAV4 III

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Парктроник TA GMP-40000-Toyota RAV4 III

    Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
    Най-лесният и евтин начин е да пробиеш още 4 отвора симетрично на наличните, да монтираш осемте датчика, от които ще работят 4.
    Ако ти грознее, следващото лесно решение е нова броня, боядисване, и монтаж на новите 4 датчика.
    Принципно е възможно и запълване на големите отвори, но не го препоръчвам, не всеки тенекеджия ще се навие да го направи, и като цена не знам дали няма да се доближи до новата броня.
    И последно-такъв парктроник никога не е продаван от Тойота в България, съответно няма как и да доставят резервни части за него.Неприятен факт за нововнесените коли...
    Малко ми е грозно. Ще потърся още малко същите сензори за замяна или друг парктраник със шайби, както поясни колегата.

    Да, тази парктроник е бил само за жабарския пазар, съответно го няма при БГ дилърите. Поздрав
    Toyota RAV4 III 2.2 D-4D 136 Hp
    Nissan Terrano II R20 2.7 TDi 125 Hp

    Коментар


    • #17
      От: Парктроник TA GMP-40000-Toyota RAV4 III

      Аз бих потърсил датчици втора употреба в Ибей, все ще се намери нещо. Другият вариант е, ако бронята има забележки, да я свалиш и боядисаш, старите отвори ще се запълнят и ще можеш да монтираш от по-малките датчици.
      Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
      Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

      Коментар


      • #18
        От: Парктроник TA GMP-40000-Toyota RAV4 III

        Колеги, бихте ли споделили РАВ4 2002г 2.0 дизел, с колко сензора за паркиране е отзад? Някъде чета два, другаде четири. Въпросът е колко се монтират фабрично.

        Коментар


        • #19
          От: Парктроник TA GMP-40000-Toyota RAV4 III

          Доколкото знам фабрични сензори за този RAV 4 няма.
          Оригиналните аксесоарни за модела преди фейслифта са два елипсовидни черни на Denso, и са на буферчетата под стоповете.За моделите от фейслифта, вече сензорите са четири кръгли в цвета на автомобила и са на Cobra.
          Всичкото това важи само ако колата е купувана от България.Ако е от чужбина - хвърляй боб, или си вземи кристалната топка...
          Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
          0887/осемпет 66 4осем

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X