Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДАКАР 2019: Перу

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ДАКАР 2019: Перу

    Да! Нямам проблем да го заведа на точно такова място !

    А относно полосата: "рашки - мозъчни полюции" е очевадно кой (кои) ги получават и бягат по нея .

    /Аз със руснаци ни проблем имам, ни дрязги (пък общуване върви редовно ). /

    Коментар


    • #77
      От: ДАКАР 2019: Перу

      Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение
      Да! Нямам проблем да го заведа на точно такова място !

      А относно полосата: "рашки - мозъчни полюции" е очевадно кой (кои) ги получават и бягат по нея .

      /Аз със руснаци ни проблем имам, ни дрязги (пък общуване върви редовно ). /

      Пу Пу Пу да не ти се случва това обаче,адреналин аз поне толкова не бих гонил еле с детето си.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #78
        От: ДАКАР 2019: Перу

        В това видео от Камаз говорят за инцидента, машините ... струва си да се гледа (ако не сте го гледали вече)

        Коментар


        • #79
          От: ДАКАР 2019: Перу



          Льобката би Петерханзел, амбицирал се е да изяде и Насър: https://auto.offnews.bg/news/Motospo...9-g_34178.html

          Коментар


          • #80
            От: ДАКАР 2019: Перу

            Първоначално публикуван от BulAf Преглед на мнение

            Както казах - от опита на хора, били на хиляда и едно състезания (по някакъв моторен спорт в "отворена територия") само може да се записва в тефтерче!

            /ъъ - в повечето правилници на въпросните присъства винаги една точка, че:
            "При умишлено застрашаване здравето на съдийски и организационен екип, и трети лица (публика и странични, несвързани с мероприятието лица)"
            /обобщено казано/
            състезателят носи пълна отговорност за действията си (като дисквалификацията е от меките мерки, коравите ги раздават от НК..).
            Ама де сме ниЙ да изразяваме мнение (таквиз - не виждали ни шарена машина, ни свят /
            Само аз ли мисля ,че при тези състезания всеки състезател сам избира траекторията (пътя) по която да премине. Ако е така правилното заставане на зрителите е на място където състезателните и да искат, няма да преминат (далеко и високо ).
            Никакъв умисъл не виждам в случката,а че тежкия инцидент не е първи и няма да е последен е ясно.

            Коментар


            • #81
              От: ДАКАР 2019: Перу

              Насър води с много, и ако не се случи нищо сериозно да изостане, става победител! 35-40 минути са много, а време не остана.
              0887 526 564/ 0897 933 755 /

              Коментар


              • #82
                От: ДАКАР 2019: Перу

                Много ми се иска Тойота да спечели, без значение кой я кара, страхотни машини са!
                мисля, да зема а се замисля...

                Коментар


                • #83
                  От: ДАКАР 2019: Перу

                  Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                  Насър води с много, и ако не се случи нищо сериозно да изостане, става победител! 35-40 минути са много, а време не остана.
                  Петерханзел успя да му стопи малко, като изпревари и Льоб: https://auto.offnews.bg/news/Motospo...tml#ad-image-0



                  старата лисица няма да се откаже до финала. Много го обичам, ама искам тоя път Насър и Тойота, че най-накрая по-различна корица да изкараме Червена Тойота ичервена Хонда ще стоят добре

                  Коментар


                  • #84
                    От: ДАКАР 2019: Перу

                    Ми то 27 Тойоти има. Все една трябва да стигне
                    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                    Коментар


                    • #85
                      От: ДАКАР 2019: Перу



                      Два дни преди финала, Насър е твърд фаворит, Honda пак изсупаха духата, а при камионите Камаз бие Камаз: https://auto.offnews.bg/news/Motospo...tml#ad-image-0

                      Коментар


                      • #86
                        От: ДАКАР 2019: Перу

                        Не разбрах, какво стана с ръката на Тоби Прайс. Има нараняване, но дали ще може да кара до края със същото темпо?
                        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                        Коментар


                        • #87
                          От: ДАКАР 2019: Перу

                          Айде, уйде коня у ряката: https://auto.offnews.bg/news/Motospo...019_34226.html
                          Петерханзел аут!

                          Коментар


                          • #88
                            От: ДАКАР 2019: Перу

                            Жалко за Петерханзел...
                            ... ден преди финала!
                            Камазите все още ли държат големите разлики пред третия?

                            Коментар


                            • #89
                              От: ДАКАР 2019: Перу



                              Довечера ще стане ясно кой кого: https://auto.offnews.bg/news/Motospo...tml#ad-image-0

                              Коментар


                              • #90
                                От: ДАКАР 2019: Перу

                                Ицо , пропуснал си да кажеш къде са Ямаха . Имат ли шанс за победа?
                                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X