Обява

Свий
Няма добавени обяви.

след София нататък през Петрохан или Ботевград към Лом

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • след София нататък през Петрохан или Ботевград към Лом

    Здравейте колеги,налага ми се пътуване до Лом.Дилемата е след София нататък през Петрохан или Ботевград.Най вече състоянието на пътната настилка, дупки кръпки, информацията ще ми е полезна.Благодаря!

  • #2
    От: след София нататък през Петрохан или Ботевград към Лом

    Ако се возиш за кеф - през Петрохан, ако е по работа и гониш време - през Ботевград, щото пропускаш минаването през София, въпреки новата северна дъга.
    Аз лично към Монтана предпочитам през Петрохан, но това е от София, като на мен досадното ми е докато мина околовръстното, а члена си е един и същ през двете места.

    P.S. Що не минеш направо отгоре ?
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      От: след София нататък през Петрохан или Ботевград към Лом

      Първоначално публикуван от LZ3DQ Преглед на мнение
      Здравейте колеги,налага ми се пътуване до Лом.Дилемата е след София нататък през Петрохан или Ботевград.Най вече състоянието на пътната настилка, дупки кръпки, информацията ще ми е полезна.Благодаря!
      В момента южната страна на Петрохан е в ремонт. Има леки затруднения, на няколко места реверсивни светофари.
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #4
        От: след София нататък през Петрохан или Ботевград към Лом

        Благодаря колеги, минаването през София е задължително, даже през центъра ще е.

        Коментар


        • #5
          От: след София нататък през Петрохан или Ботевград към Лом

          Пътя за Петрохан в момента е в ремонт. Не е затворен и се кара по него. За последно го минах преди три седмици. Ремонтирания участък е от Костинброд до почти Петрохан. Северния склон е добре, като на няколко места след зимата се отвориха дупки, но не са фрапиращи.

          П.П. Писали сме заедно с Анатоли.
          Георги Танев (0+)
          Land Rover Discovery 1 300 TDi
          Land Rover Club Bulgaria
          0887 930 238, 0878 797 768

          Коментар


          • #6
            От: след София нататък през Петрохан или Ботевград към Лом

            Ако не се бърза, може и през Искърското дефиле.
            Кифтетата на ханчето под Мечата дупка са прекрасни!

            Коментар


            • #7
              От: след София нататък през Петрохан или Ботевград към Лом

              Твърдо Петрохан, дори и да се бърза... Пробвал съм многократно и маршрута през Ботевград - там твърдо не е по-бърз до Монтана заради много камиони и по-дългата дистанция......
              Ако не се минава през центъра на София, околовръстното и Северната Тангента са изключително удобен и бърз начин да 'шунтираш' столицата (пробвано неколкократно точно до Ст.Загора)...
              Пътя през пролетта бе що годе нормален (северната я правиха преди 2-3 години, а южната бе поносима, макар и вече доста амортизирана)... Сега ако са почнали ремонт от южната страна - сигурно ще е по-добре и може да се наложи да се изчака малко, ама то природата там си е хубава
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #8
                От: след София нататък през Петрохан или Ботевград към Лом

                ОК, през Петрохан ще е, благодаря на всички още веднъж.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X