Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Албания къде ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Албания къде ?

    Моля за идея за къмпинг с каравани или бунгала. С къщички за гости, или малко хотелче в красив район в близост до непренаселен плаж. Може би около Вльора, Саранда.....
    Абе някаква интересна албанска седмица ми се върти в главата, но дестинацията ми е терра инкогнита.
    Всякакви идеи и препоръки се приемат.
    За края на юни..........
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

  • #2
    От: Албания къде ?

    Саранда е по- тихо и спокойно. И много красиво.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: Албания къде ?

      Мисля на трети и четвърти юни да преспя в някой от тези: https://goo.gl/maps/fnSLMyxvNjp, а след 10-ти ще напиша отзив.

      Коментар


      • #4
        От: Албания къде ?

        Преди две години обиколих морската им ивица от Шкодра/ на север/ до Бутринт/на юг/.
        В резултат пак се озовахме в Гърция!
        Презастроено, мръсно, шумно, пясък - йок, камъняк - бол.
        Имам и впечатления от преди 25 години - беше дивно красиво и диво. Стига бункерите да не им обръщаш внимание, та за това предприех обиколката.

        Ами, надминали са ни и с много! Ама в лошото.

        Коментар


        • #5
          От: Албания къде ?

          Потточно Ксамил още не е толкова застроено и има пясък и спокойствие /това преди 2 години/ Бутринт си заслужава да се види.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #6
            От: Албания къде ?

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            ... Ами, надминали са ни и с много! Ама в лошото.
            Не го вярвам. Бях там преди 11г. и няма как да са толкова бързи в нас*рането, от 2007г до днес. Пред нас в Европа в това отношение са само Испанците.

            Коментар


            • #7
              От: Албания къде ?

              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
              Не го вярвам. Бях там преди 11г. и няма как да са толкова бързи в нас*рането, от 2007г до днес. Пред нас в Европа в това отношение са само Испанците.
              Има, има!
              Като не вярваш - разходи се сега!
              п.с. Никога повече там!! Поне не и аз.
              п.п.с. А беше много диво и готино, ама преди 25 лета.

              Коментар


              • #8
                От: Албания къде ?

                Не ме упътихте много..........
                Тази земя, по която тъпча сега,
                тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                тази земя – не е моя земя,
                тази земя, простете, е чужда.

                Коментар


                • #9
                  От: Албания къде ?

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Преди две години обиколих морската им ивица от Шкодра/ на север/ до Бутринт/на юг/.
                  В резултат пак се озовахме в Гърция!
                  Презастроено, мръсно, шумно, пясък - йок, камъняк - бол.
                  Имам и впечатления от преди 25 години - беше дивно красиво и диво. Стига бункерите да не им обръщаш внимание, та за това предприех обиколката.

                  Ами, надминали са ни и с много! Ама в лошото.
                  Потвърждавам на 100%. Миналото лято ходих с кемпера,после с мотора.Мизерничко си е.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Албания къде ?

                    Не мисля, че красотата на Албания е в морските им курорти. Аз специално не намирам нищо интересно в това да вися на някакъв плаж без значение дали този плаж е в Гърция, Албания, или някъде другаде. А специално за Албания красотата на тази страна е съвсем другаде. Планини и планински пътища това трябва да се търси в Албания. https://www.youtube.com/watch?v=-gdwWn5gg-k
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • #11
                      От: Албания къде ?

                      Споделям мнението на s_s1 за Ксамил. Преди две години бяхме там, но средата на юни. Все още не беше активния сезон и не беше гъчкано с хора. Местните казаха, че тогава го считат, че е празно. След това се пълнело много. Разходихме се до Саранда и застрояването беше като в Слънчев бряг. Бутринт беше интересно за разходка наистина.
                      Subaru Impreza 2.0 '98
                      Honda Africa Twin RD07 '95
                      Honda Africa Twin RD07А '96

                      Коментар


                      • #12
                        От: Албания къде ?

                        Не мисля, че има останали много места за спокойно плажуване в Албания. Настроиха заведения и хотелчета къде ли не....
                        ВладиЧ е прав - планините са им красиви и заслужават да се посетят - няма опасни животни, има вода навсякъде.
                        Show must go on!
                        LZ1VES

                        Коментар


                        • #13
                          От: Албания къде ?

                          Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                          Не ме упътихте много..........
                          Прегледай моя воаяж 2015 г. и в частност ден 4 https://sites.google.com/site/fozysite/home/statii/new-project-albania-15/-408092015
                          Само там мисля, че срещнах девствени плажове за фрее.

                          В района на Velipojе също има истински плажове, но аз тогава не съм търсил място за палатка

                          снимката е приблизително тук :40°03'13.0"N 19°52'09.7"E



                          Средата - края на юни май пак до там ще стигна, повече инфо тогава.
                          Последно редактирано от fozy; 21-05-18, 13:32. Причина: бъг
                          още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                          Коментар


                          • #14
                            От: Албания къде ?

                            Като гледам, това е плажа на Borsh. Беше така пуст през 2015.... Сега са капан до капан и чадър до чадър. Ама на краищата до планините може и да има някое местенце.
                            Там се отглеждат хубави маслини, зехтина е един от най-добрите в Албания.
                            Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар


                            • #15
                              От: Албания къде ?

                              Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                              Като гледам, това е плажа на Borsh. Беше така пуст през 2015.... Сега са капан до капан и чадър до чадър. Ама на краищата до планините може и да има някое местенце.
                              Там се отглеждат хубави маслини, зехтина е един от най-добрите в Албания.
                              Според мен е Бутринит.
                              Острова е доста близо.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X