Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за автоматична скоростно кутия на нисан тетано 2.7 тди 2001г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за автоматична скоростно кутия на нисан тетано 2.7 тди 2001г.

    Колко масло събира автоматична скоростна кутия на нисан терано 2.7 тди 125к.с. 2001г.

  • #2
    От: Въпрос за автоматична скоростно кутия на нисан тетано 2.7 тди 2001г.

    10л. за пълна смяна са нужни 11л
    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
    0878739299

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за автоматична скоростно кутия на нисан тетано 2.7 тди 2001г.

      Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
      10л. за пълна смяна са нужни 11л
      Благодаря,а филтър има ли?

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за автоматична скоростно кутия на нисан тетано 2.7 тди 2001г.

        Има,но е метален с цедка и може да се почиства
        "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
        0878739299

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за автоматична скоростно кутия на нисан тетано 2.7 тди 2001г.

          Тук в Пловдив има едни които сменят маслото без да свалят картера с машина,в която слагат добавка за почистване.Не знам колко го почистват но вече на 2 теранота сменям по този начин и нямам забележки на този етап.
          "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
          0878739299

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за автоматична скоростно кутия на нисан тетано 2.7 тди 2001г.

            Аз пък на последните ми 6 автомобила с АСК, си сменям маслото по начина, който е написан в инструкцията, и също нямам забележки..

            Верно е, че все пак го правят хора, дето се занимават с ремонти на АСК, и достатъчно убедително са ми обяснили защо трябва да се прави по правилния начин.

            Не става въпрос за пари, става въпрос за качествено свършена работа.

            При въпроси - кой кога къде колко - отговарям само на ЛС, макар че говоря за съфорумник, който отдавна се е доказал.

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за автоматична скоростно кутия на нисан тетано 2.7 тди 2001г.

              8.5 литра по каталог.Nissan D matic или заместител-Dexron III спецификация.
              С 10л. може и да се оправиш.Разкача се тръбата на охладителя на маслото на АСК и т.н.
              Има хубави клипчета в Ютуб.RE4R01A се пише и ще излязат.
              Следващата смяна,сам ще си я направя.Гарнитура и филтър от колегата patrolfen си поръчвах.
              Филтъра може да се измие,но гарнитурата задължително нова.
              Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
              ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за автоматична скоростно кутия на нисан тетано 2.7 тди 2001г.

                Първоначално публикуван от ognqn Преглед на мнение
                8.5 литра по каталог.Nissan D matic или заместител-Dexron III спецификация.
                С 10л. може и да се оправиш.Разкача се тръбата на охладителя на маслото на АСК и т.н.
                Има хубави клипчета в Ютуб.RE4R01A се пише и ще излязат.
                Следващата смяна,сам ще си я направя.Гарнитура и филтър от колегата patrolfen си поръчвах.
                Филтъра може да се измие,но гарнитурата задължително нова.
                Дай линк понеже като го напиша в тубето излизат само клипове как се ремонтира тази кутия но не и смяна на маслото.
                0 8 76 36 8 542

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за автоматична скоростно кутия на нисан тетано 2.7 тди 2001г.

                  Само да го намеря линка.Утре.
                  Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                  ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за автоматична скоростно кутия на нисан тетано 2.7 тди 2001г.

                    Здравейте Колеги.
                    Намерих упътването за смяна на масло,филтър и как се прави за АСК- RE4R01A,която се монтира и на Nissan Terrano2.
                    В картинки е,а не клип,за което се извинявам за подвеждането.
                    Колата е друг модел Нисан,но всичко е същото относно автомата.И в коша масления радиатор е същия.Лично съм си коригирал, нивото на маслото оттам.Бяха го надвишили с малко.Само това съм правил,но за в бъдеще мисля да си го сменя сам.
                    Има ценна информация за парт.номера и т.н.
                    Моля отговорните Модератори,да не трият линка.

                    https://www.drive2.ru/l/4161784/
                    Последно редактирано от ognqn; 17-05-18, 13:03. Причина: Малко подробности ...
                    Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                    ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос за автоматична скоростно кутия на нисан тетано 2.7 тди 2001г.

                      Брово много е готино

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X