Резултати 1 до 20 от 20

Тема: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

Място
    Пловдив
    Публикации
    306
    Точки (при гласуване)
    5

По подразбиране 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

Идеята на тази разходка e ,за 2 дни да обиколим едни от най- красивите 6 язовира в Родопа Планина. Точката на тръгване ще е на всички нас познатата бензиностанция OMV. През първият ден ще минем покрай яз.Въча, яз.Тошков Чарк, яз.Широка Поляна и ще завършим деня на яз Доспат,настаняването ще е на някоя почивна база покрай язовира. Вечерта ще има игра с публиката без жокер , и ще се работи с материали на клиента, а рекламацията само на щанда. Вторият ден ще посетим яз. Голям Беглик и яз. Малък Беглик. Маршрутът ще премине изцяло по черни пътища, темпото на каране ще е от средно към високо. Тези дни ще уточня легловата база и ще дам по точна информация. Записването може да става тук или на 0888274102 Стефан.

Публикации
    120
    Точки (при гласуване)
    5

По подразбиране От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

До колко джипа е позволено за да знаем дали да бързаме с записването

Място
    Пловдив
    Публикации
    783
    Точки (при гласуване)
    7

Наистина ли трябва да е точно на датите за качване на вр. Ботев? Като изключим, че е някакси некоректно, аз на тези дати съм зает и се чувствам двойно преебан. Седнете като мъже и се разберете.

Място
    Пловдив
    Публикации
    3,240
    Точки (при гласуване)
    19

Почва да става комично - първо хасковската организация, сега нещата преминават в подливане на вода и т.н. Не ви ли се струва, че нещата не трябва така да се правят?!?! Всеки е в офоруда за удоволствие, пък накрая само разправии и детински постъпки. Еди обяснявай после как джипърите били истински мъже

Росене, за Ботев има начин да се качат и повече от 10 джипа, за да са доволни всички и да се получи сплотена разходка, а не едните днес, другите утре....

Стефане, много добра идея за разходка със сериозно каране. Темпото трябва да е наистина високо и не знам до колко ви ще позволи да се насладите на районите през които ще минете. Успех с организацията и дано групата да се придвижи сплотено и стегнато до мястото за забава без проблеми от никакво естество!
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

Място
    Пловдив
    Публикации
    2,886
    Точки (при гласуване)
    24

Кво подливане на вода кви пет лева! Сиктир от разбирачи офроъдъри!
    Който иска да ходи на Ботев. Който иска да ходи в Родопите! Аз се записвам за Язовирите - Руси Русев, Ланд Ровер, България.

За на Спасов организаторските способности няма смисъл да говорим. Важното е, че човека си вярва. Нищо, че е едиствения.

Павлов, според мен си тройно преебан, щото няма да видиш с какъв Ровър ще се появя в Родопите.

Стефане препоръка от мен - моля те помисли какво да се направи за да не се влачим със скороста на ранени охлюви. Който не може да поддържа темпо да не идва.

Място
    Пловдив
    Публикации
    783
    Точки (при гласуване)
    7

Цитат Мнение на rusev Преглед на публикациите
    Павлов, според мен си тройно преебан, щото няма да видиш с какъв Ровър ще се появя в Родопите.
    Ами сменете датите де...

Публикации
    120
    Точки (при гласуване)
    5

Как ще сменят датите не виждаш ли че го правят нарочно.

Място
    Пловдив
    Публикации
    783
    Точки (при гласуване)
    7

Виждам, но не ми харесва. Както и да е, ще ходим за гъби...

Място
    Пловдив
    Публикации
    2,714
    Точки (при гласуване)
    14

Браво, браво Стефане, демонстрацията на тъпотия продължава!
    Руси, който не кара ралиджийската да си еве футката майна. Ей това е сериозна организация.
    Стояне, сподели информацията де. Ама не в тая тема, да не смущаваме господата по-организатори и най-организатори.
    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

Място
    Пловдив
    Публикации
    306
    Точки (при гласуване)
    5

По подразбиране Re: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

Колеги искам да уточня,че нищо не правя нарочно или напук, а ни най- малко идеята ми е да разцепвам клуба.За тези дати съм направил някои рокади и ще трябва да направя още малко за да се освободя,ако сега не го направя не се знае кога пак ще мога да се освободя.Другото мероприятие вече е събрало необходимия брой хора,та ние които не можем да участваме да не караме ли сега?
    Последно редактиран от arn ; 16-05-18 в 23:19

Място
    Пловдив
    Публикации
    544
    Точки (при гласуване)
    9

Цитат Мнение на stojan_defender-a Преглед на публикациите
    Почва да става комично - първо хасковската организация, сега нещата преминават в подливане на вода и т.н. Не ви ли се струва, че нещата не трябва така да се правят?!?! Всеки е в офоруда за удоволствие, пък накрая само разправии и детински постъпки. Еди обяснявай после как джипърите били истински мъже

Росене, за Ботев има начин да се качат и повече от 10 джипа, за да са доволни всички и да се получи сплотена разходка, а не едните днес, другите утре....

Стефане, много добра идея за разходка със сериозно каране. Темпото трябва да е наистина високо и не знам до колко ви ще позволи да се насладите на районите през които ще минете. Успех с организацията и дано групата да се придвижи сплотено и стегнато до мястото за забава без проблеми от никакво естество!
    Ако не може да се качим всички до вр.Ботев,аз съм за Язовирите!
    Стефчо:Георги Хайтов Тойота ЛК90,Jeep ZJ, двама или трима души!
    Темпото не ме питеснява!
    JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
    BMW X5 E70 4.8is

"Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

Място
    Пловдив
    Публикации
    90
    Точки (при гласуване)
    5

Ама що една кавга да е повод за разцепване на клуба и какво лошо има да е публично, всеки има глава на раменете и има право да избере, или да не избере страна. Рано или късно това ще се случи... и на сватба има недоволни А това, че се създава паралелна организация е още по-хубаво, даже има нужда и от трети вариант. Членовете на клуба не са никак малко, а мераклиите-симпатизанти /такива като мен/ са още повече, ясно е,, че няма начин всички да се включат в едно и също мероприятие. Съвсем друго е когато се организира общо събитие , с масово присъствие и с гости Всички знаем, че дори съботно-неделните разходки са няколко варианта, ама само Краси / адмирации за него / обявява публично, къде и кога ще бъде. Според мен, колкото повече възможности и колкото по-публично, толкова по-добре. Не ангажирам никого със своето мнение.
    Поздрави
    Последно редактиран от chavdi ; 17-05-18 в 10:45
    Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
    Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

Място
    Пловдив
    Публикации
    317
    Точки (при гласуване)
    8

Аз също съм за различните организаций. След като си покарал със всеки можеш сам да избираш къде и с кой. Примерно кал към пясъчник,камънак и наклони в родопите или неизследван дълъг марширут със 50-60км асфалт.
    Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

Публикации
    91
    Точки (при гласуване)
    2

Аз също съм за6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ

Място
    Пловдив
    Публикации
    306
    Точки (при гласуване)
    5

Скъпи приятели и съмишленици разходката ще е около 150км. на ден подчертавам,темпото от средно към високо,е няма да се кара като на състезание ,карането трябва да е стегнато,че бая път ни чака.Бензиностанциите по пътя са: първата ще е на с.Михалково, която има бензин и дизел само,газ няма.Следващата бензиностанция е на Сърница, не съм сигурен обаче с какво гориво разполага и какво и е работното време,алтернатива Доспат.Забавната част ще е в Хотел Сиа http://hotel-sia.com/ на брега на язовир Доспат близо до Сърница.
    Цена за нощувка,закуска и вечеря е 35лв. на човек,деца под 6г. безплатно,деца от 6г. до 12г. 25лв като за тях има предвидено легло,закуска и вечеря .
    Срок на записване - 25-05-18.
    Записан е този, който си е внесъл съответната сума.Сумите се внасят при мен,чуваме се лично на номер 0888274102-Стефан,за да се разберем на кой как му е удобно,по банка,куриер или лично.

Публикации
    120
    Точки (при гласуване)
    5

Петьо кажи на коя дата ти е удобно да ходим за гъби

Място
    Пловдив
    Публикации
    783
    Точки (при гласуване)
    7

Цитат Мнение на lazo63 Преглед на публикациите
    Петьо кажи на коя дата ти е удобно да ходим за гъби
    Тази неделя.

Публикации
    120
    Точки (при гласуване)
    5

Търсим още осем джипа тази неделя за гъби.

Място
    Пловдив
    Публикации
    2,886
    Точки (при гласуване)
    24

Стефане, моля те предвиди по един час всеки ден за обяд по пътя. Един час е достатъчен дори и да се запали огън и да се пекне нещо, както и който е с Тойота да има време за дребен ремонт.

Лазо и Р2Р освен за гъби могат да отидат и на ма....си Райна но в съответната тема, коядо да си направят за целта.

Място
    Пловдив
    Публикации
    306
    Точки (при гласуване)
    5

Руси разбира се ,че ще има предвидена почивка, та това е чара на разходката.

Сходни теми

1. Пловдив-Триград,съботно- неделно каране.
    От arn във форум OFFRoad Пловдив
    Отговори: 66
    Последно мнение: 04-11-17, 15:54
  2. Съботно - неделно каране
    От norka21 във форум Разходки
    Отговори: 3
    Последно мнение: 13-06-14, 22:37
  3. Отговори: 121
    Последно мнение: 05-06-13, 13:52
  4. съботно неделно каране
    От kiki.t във форум Група Дефилето Ендуро Тийм
    Отговори: 5