Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мрежа на врата на багажника

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мрежа на врата на багажника

    Здравейте

    Днес се мъчих да сваля малката мрежичка която се намира на вратата на багажника за да я изпера. Frontera-та ми е къса база и стъклото е закачено за вратата.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:задна.jpg
Прегледи:1
Размер:480.6 КБ
ID:6146490
    Мъчих се днес доста време да махна лайсната която държи мрежата, но без успех. Пробвах от всяка страна, помагах си с отвертка, нищо не помага. Не посмях да използвам повече сила, зашото не вярвам това да е разковничето, а и вече скъсах един болт от бързане и сила, та припатил съм.
    Докато се мъчих почнах да оглеждам голямата кора и имам чувството че тя държи малката и не ми позволява да я извадя. Очевидно не ми се сваля цялата кора защото това значи и сваляне на задното стъкло.
    Някой свалял ли е тези елементи и може ли да ме опъти от къде да започна?

  • #2
    От: Мрежа на врата на багажника

    Твърде вероятно е малката пластмасарийка отзад да е на болтчета, тоест ще ти се наложи да свалиш стъклото.

    Ама каква е драмата с него? Гледам 4 болта са. И 2 букси за реотана.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Мрежа на врата на багажника

      Няма драма, ще го свалям. Искаше ми се да мина метър, но явно няма да стане .

      Коментар


      • #4
        От: Мрежа на врата на багажника

        Първоначално публикуван от svethitov Преглед на мнение
        Няма драма, ще го свалям. Искаше ми се да мина метър, но явно няма да стане .
        Тази мрежа съм я мил по най-елементарния и лесен начин, отиваш на автомивка на самообслужване, пръскаш предварително мрежата с обезмаслител и както е отворена вратата пръскаш внимателно с водоструйката от по-голямо разстояние към мрежата и си готов.

        Да свалиш чак стъклото за тази мрежа, изобщо не е необходимо

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X