Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нужен ми е съвет за избор на компресор на 12 волта за помпане на гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нужен ми е съвет за избор на компресор на 12 волта за помпане на гуми

    ViAir 470C Yaro , такъв модел изобщо невиждам ни в ибей, нито в гугал. Да не се бъркаш с 480С ?

    Коментар


    • #17
      От: Нужен ми е съвет за избор на компресор на 12 волта за помпане на гуми

      Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
      ViAir 470C Yaro , такъв модел изобщо невиждам ни в ибей, нито в гугал. Да не се бъркаш с 480С ?
      Да, съжалявам за грешката, говорех за 480C:
      http://www.viaircorp.com/c-models/480c

      Коментар


      • #18
        От: Нужен ми е съвет за избор на компресор на 12 волта за помпане на гуми

        Защо трябва да има дебит:

        https://www.offroad-bulgaria.com/sho...22#post3040422

        Иначе брадясваш докато напомпиш гумите. Тоя 480 е чудесен. В идеален вариант вади 50 л/мин.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Нужен ми е съвет за избор на компресор на 12 волта за помпане на гуми

          Първоначално публикуван от hamilton Преглед на мнение
          нямам нерви да чакам за едно припомпване 15-20 минути, да не говорим ако трябва да се спадат всички гуми поради влизане в пясък и после да се помпят наново. С китайчета не ми се занимава, искам нещо добро и надежно. Благодаря на всички за отговорите и съветите до момента. .
          И аз съм "Тома неверни",но прежалих едни 70-80 лв за китаец 20-25А. и се оказа ,че за 1-2 минути помпи гумите които са при мен. След това купих още един и сега се возят в колите на синовете. Рядко се ползват ,но и двамата са много доволни от "скоростта" на помпане. За цената качеството считам че е приемливо,още повече за инцидентна употреба.

          Всеки решава според комплексните си критерии,просто споделих "решение".

          Коментар


          • #20
            От: Нужен ми е съвет за избор на компресор на 12 волта за помпане на гуми

            Компресор от е39 за възглавниците помпат доста бързо

            Коментар


            • #21
              От: Нужен ми е съвет за избор на компресор на 12 волта за помпане на гуми

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Защо трябва да има дебит:

              https://www.offroad-bulgaria.com/sho...22#post3040422

              Иначе брадясваш докато напомпиш гумите. Тоя 480 е чудесен. В идеален вариант вади 50 л/мин.
              Такъв двубутален китаец купен от Илиенци за 130 лв. повече от 6 години беше единствения компресор в къщи. Помпи 255/65/16 от 0 до 2,5 бара за 4 мин.,, а 4 гуми за 20 мин. заедно със смяната от гума на гума. Консумира м/у 8 и 25 А при 12,5 волта. Слабото му място бяха кабелите и щипките.
              При зададената задача аз бих си купил 2 такива китаеца да работят в паралел и да пълнят бутилка на 7 бара.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #22
                От: Нужен ми е съвет за избор на компресор на 12 волта за помпане на гуми

                Края на краищата си взех АРБ двуглав от линка който посочих, много съм доволен. От 0.5 атмосфери до 3.5 помпи гума 285/85/16 за 2-3 минути, дават му 130 литра на минута. Благодаря на всички за съветите.

                Коментар


                • #23
                  От: Нужен ми е съвет за избор на компресор на 12 волта за помпане на гуми

                  Колко,парички ти излезна?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нужен ми е съвет за избор на компресор на 12 волта за помпане на гуми

                    Хванах го на промоция , компресора маркуч и пистолета за помпане 600 $

                    Коментар


                    • #25
                      От: Нужен ми е съвет за избор на компресор на 12 волта за помпане на гуми

                      Аз съм с Виаайър и съм доволен.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X