Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За какво бихте си заменили Ферозата?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За какво бихте си заменили Ферозата?

    Скоро си продадох Ферозата и сега се чудя какво да си взема?

    Хем да е като нея в гората(да излиза без да се муси), хем да е малко по-голяма и да става за в гада да се движа с нея(с уазка не ми се вози в цивилизацията). Та на мое място какъв джип бихте си взели вие?
    Бюджета ме е около 15к.
    Поздрави
    Последно редактирано от misho22; 08-12-07, 19:21.

  • #2
    До: За какво бихте си заменили Ферозата?

    Jeep Grand Cherokee 4.0
    BMW X6

    Коментар


    • #3
      До: За какво бихте си заменили Ферозата?

      Аз лично съм решил за мен самия - Гранд над 4 литра за града, за дълъг път и за жената и Патрул къса база за гората...

      Поздрави,
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        До: За какво бихте си заменили Ферозата?

        Гранд чероки,Мицубиши Паджеро...Ма,сигурно като го видиш,ще разбераш,кой е твоя джип
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #5
          До: За какво бихте си заменили Ферозата?

          Аз бих заложил на нещо по-скромно от предложенията на колегите.
          misho22 е споменал бюджет от около 15К лв., за които е добре не само да купи джипа и след това да се диви кое какво и как. Добре е да се планира някаква ревизия и профилактика сле дпокупката, евентуален тунинг, според нужди, предпочитания, възможности. В тази връзка бих търсил нещо до 8-9 хил.лв. За което (пак, зависи от предназначението) бих гледал (не задължително в тази поредност):

          - TLC LJ/RJ70
          - Къс Патрул Y260/Y60
          - бензиново Чероки
          - Range Rover Classic

          Коментар


          • #6
            До: За какво бихте си заменили Ферозата?

            за фероза с карбуратор и без никви екстри(като мойта,едвам я намерих).след като си карал фероза в града всяка друга жипка ще ти е ад.имал съм 6 различни 'жипа досега.ферозата по проходимост е сносна но по маневреност няма какво да я бие.аз вървях по схемата малък джип после ми се приискаха големи машини,покарах няколко години и се върнах на малък (е имам само гадже и куче де).малките машини имат ред преимущества...
            моят съвет твърдо е за Сузуки Джимни (спортс каб за предпочитане).ще имаш и пари за подобрения.
            висете отпуснато

            Коментар


            • #7
              До: За какво бихте си заменили Ферозата?

              Нещо Гранд витара примерно. Ама не знам какви пари са.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #8
                До: За какво бихте си заменили Ферозата?

                Без да се замисля ще взема едно дизелово Диско. Отличен компромис от всяка гледна точка. Естествено - компромис.
                "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                Коментар


                • #9
                  До: За какво бихте си заменили Ферозата?

                  Много интересни предложения..
                  Нещо на Патрол се замислям но... знам ли

                  Коментар


                  • #10
                    До: За какво бихте си заменили Ферозата?

                    Мишо,

                    Ако ходиш да гледаш ПАТРУЛ някъде наоколо свиркай, моля те.

                    Видях един 3,3 дизел в Дупница онзи ден, за 4 или 4 и нещо хил лева беше, готин на външен вид доста, но стария с ресорите...

                    Много поздрави,
                    Бъдете живи и здрави!

                    Коментар


                    • #11
                      До: За какво бихте си заменили Ферозата?

                      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                      Мишо,

                      Ако ходиш да гледаш ПАТРУЛ някъде наоколо свиркай, моля те.

                      Видях един 3,3 дизел в Дупница онзи ден, за 4 или 4 и нещо хил лева беше, готин на външен вид доста, но стария с ресорите...

                      Много поздрави,
                      По-нов ми се иска 97-98г.

                      Коментар


                      • #12
                        До: За какво бихте си заменили Ферозата?

                        Леле,
                        колко време съм бил без джип.

                        Рекох си Гранд ще да е, но проблема беше в избора на двигателя, бензиновите според доста хора във форума са по добрите но разхода на бензин не мога да си го позволя, газови и метанови уредби (не ги търпя). Взех най скапания VM 2.5 дизелов мотор. Реших ще пробвам и аз па каквото излезе... Ще му по настоявам вероятно и аз като другите ще го по ремонтирам....
                        Жена и кола се взимат на късмет, гледаш я хубава, спретната но щом я отведеш в къщи....... започват проблемите

                        Поздрави
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #13
                          До: За какво бихте си заменили Ферозата?

                          Честито,изглежда хубавец отвън,дано те вози дълго и с минимални ремонти.
                          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                          Коментар


                          • #14
                            До: За какво бихте си заменили Ферозата?

                            Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                            Честито,изглежда хубавец отвън,дано те вози дълго и с минимални ремонти.
                            Благодаря,
                            има забележки но.....
                            ще ги отстраня
                            Поздрави

                            Коментар


                            • #15
                              До: За какво бихте си заменили Ферозата?

                              мда, и мене ме терзаят подобни въпросителни...

                              ферозата ми е произведена през далечната 1989 година - някои почти не са били родени тогава

                              напук на общото мнение, хайвана няма точица ръжда - не по шасито, не по купето - никъде, ама абсолютно никъде...

                              единствения кусур на возилото е една смачкана капачка на преден хъб ( декоративна ) аз я смачках, като се правих на шафиор.....

                              и въобще - автомобилчето е перфектно, ама се оказа със един ултрасериозен проблем - мъничко е ...

                              много мъничко...

                              синчето не дава да си опъна седалката назад - натискал съм го бил.

                              щерката рита майка си по ушите - и на нея и било тясно.....

                              багажника е с обем 2 кубически ангстрьома...

                              та си мисля, дали да не зарежа перфектната японска хубавица и да скоча на нещо с 5 врати и багажник?

                              в момента мога да получа 7 килолева моментално за автомобилчето, съседа ми ме гони с парите в асансьора....

                              ама като го курдисах, обслужих, смених каквото се сменя, и ....

                              за мене това е нова кола, жената прибира децата от градината и в съботонеделята ходим на вилата

                              за там, собствено , взех джипа - да не мъча мерседеса,

                              ама съседа по вила има същия като моя Бенц, и е на балкана ежеседмично...

                              с удобствата на комбито, и ....



                              знам ли вече....

                              ето я Ферозата

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X