Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно крашбари за Yamaha Super Tenere ZE 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос относно крашбари за Yamaha Super Tenere ZE 2015

    Здравейте колеги.Можели да ме посъветвате, от къде в София или областта мога да си намеря такива крашбари (черни) като на снимката за Yamaha Super Tenere ZE 2015 ? Идеята е да са цели , за да пазят и радиатора отпред, а не само страничното охлаждане. Точно като на снимките. Ще съм благодарен за каквито и да е насоки
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Въпрос относно крашбари за Yamaha Super Tenere ZE 2015

    Благодаря на колегите които се отзоваха, получих насоки къде да намеря, моля за ключ на темата.

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос относно крашбари за Yamaha Super Tenere ZE 2015

      И що се сърдиш? Вчера щях да питам дали си питал Гари.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос относно крашбари за Yamaha Super Tenere ZE 2015

        Не се сърдя естествено ( не съм "drama queen" ), просто предположих, че няма колега на който му се е налагало да търси за модела подобни аксесоари. Аз до преди година карах HONDA CBR250R и не ми се е налагало досега да търся аксесоари за такъв клас мотор. Всичките ми познати имат фабрични такива и няма кого да питам. От четири години съм в гр.София и не познавам майсторите, които се занимават с това в региона. Ще разгледам темите да намеря постове на човека, който спомена за да питам. Благодаря.

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос относно крашбари за Yamaha Super Tenere ZE 2015

          Ако ще си ги правиш, мога да те свържа с хора, които са много добри в такива неща. Аз мойте фабричните ги преправях и минах по тоя път.

          Ако целта е да спестиш пари не се залъгвай - може да ти излезе по-евтино, но няма да са качествени. Дори в началото да си доволен, след няколко месеца ще почнеш да забелязваш пропуски (напр че трябва всеки път да ги сваляш за определени неща) после ще ги преправиш и след още няколко месеца ще излезе нещо друго ( напр че не можеш върху тях да си опъваш краката като изтръпнат) пак преправяне, рязане заварки боя. Има вариант, в който, ако си мислел за всички тия неща достатъчно дълго и в детайли и си сравнявал достатъчно алтернативни версии - може да го направиш перфектно от първия път и всъщност да ти излезе и по евтино, но се съмнявам, особенно ако си цениш времето.

          пиши на лично ако тръгнеш по тоя път хората ги знаем

          аз лично от първия ти пост мислех, че търсиш готови aftermarket
          You'll never find out - I got no key hole....

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос относно крашбари за Yamaha Super Tenere ZE 2015

            Имаш ЛС

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос относно крашбари за Yamaha Super Tenere ZE 2015

              Гари е човека дето е представител на Ямаха. На Цариградско шосе след Експо център посока София център.
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос относно крашбари за Yamaha Super Tenere ZE 2015

                Извинявам се, че не писах...какво..що..но нях известно време бях off-line. Колеги ми предложиха помощ за питането и съм благодарен за реакцията. След изчитане на всичко възможно и някои съвети, прецених, че ще взема най-"непрепоръчителните" крашбари . Просто не се сдържах...на GIVI, бяха намалени от 290 евра на 145, мислих мислих, но не съм такъв голям "пътешественик", за да се презастраховам с стабилни крашбари, като тези от Туратех или Мотех....просто ми трябваха такива ако от статично положение "изтърва" мотора..което съм и правил, добре че на пясък Сега чакам може да имам въпроси по монтажа и малко помощ ако не се справя. Но ще питам пак, благодаря за съветите на всички, извинявам се ако не съм отговорил на някой.

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос относно крашбари за Yamaha Super Tenere ZE 2015

                  Извинявам се, че съм разсеян, купих тези : https://www.amazon.de/gp/product/B00...?ie=UTF8&psc=1 , още може някой да се възползва ако реши

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X