Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Допустима максимална маса на състав от превозни средства

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Допустима максимална маса на състав от превозни средства

    Що не драснеш едно писъмце до тия: Mitsubishi Motors Europe
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #32
      От: Допустима максимална маса на състав от превозни средства

      Мислех да мина по редовния път - чрез дистрибутора за България. Все пак не искам да ги злепоставям. Но, явно няма да си свършат работата.

      Благодаря за линка! Написах им писмо със сравнително подробна информация на цялата ситуация, заедно със снимки относно информацията, която ми трябва. Ще пиша, ако има някакво развитие.

      Отново благодаря!

      Коментар


      • #33
        От: Допустима максимална маса на състав от превозни средства

        Получих отговор от Mitsubishi Motors Europe. Накратко той гласи, че не могат да предоставят такава информация директно на крайния клиент, а трябва да се мине през официалния дистрибутор за съответната държава. Били се свързали с дистрибутора за България - Балкан Стар и щели да им асистират, за да изпълнят моята заявка. Също така поради факта, че автомобилът е 26 годишен, извличането на информацията можело да отнеме време.

        Още по-накратко казано - чакането продължава.

        Коментар


        • #34
          От: Допустима максимална маса на състав от превозни средства

          Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
          поради факта, че автомобилът е 26 годишен, извличането на информацията можело да отнеме време.
          Така и така чакаш - виж как извличат информация за по-стари автомобили.

          Само се хвалят де, реалността е малко по-друга. Поне в България.

          Коментар


          • #35
            От: Допустима максимална маса на състав от превозни средства

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Така и така чакаш - виж как извличат информация за по-стари автомобили.

            Само се хвалят де, реалността е малко по-друга. Поне в България.

            Като го гледам, не е чакал много.

            Коментар


            • #36
              От: Допустима максимална маса на състав от превозни средства

              Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
              Получих отговор от Mitsubishi Motors Europe. Накратко той гласи, че не могат да предоставят такава информация директно на крайния клиент, а трябва да се мине през официалния дистрибутор за съответната държава. Били се свързали с дистрибутора за България - Балкан Стар и щели да им асистират, за да изпълнят моята заявка. Също така поради факта, че автомобилът е 26 годишен, извличането на информацията можело да отнеме време.

              Още по-накратко казано - чакането продължава.
              Тоест, има движение. От кораба-майка ще дадат шут на местния представител, за да позабърза процеса. Още по-готиното е, че вероятно тая кореспонденция е заведена като някакъв "кейс" и някога някой ще се поинтересува какво е било развитието. Тоест, няма как локалните представители да си го преместят в другия крачол.
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • #37
                От: Допустима максимална маса на състав от превозни средства

                Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                Тоест, има движение. От кораба-майка ще дадат шут на местния представител, за да позабърза процеса. Още по-готиното е, че вероятно тая кореспонденция е заведена като някакъв "кейс" и някога някой ще се поинтересува какво е било развитието. Тоест, няма как локалните представители да си го преместят в другия крачол.
                Реално погледнато - да. След като близо месец си го местиха измежду крачолите и ме въртяха с никаква конкретна информация относно случващото се, се наложи да се предприемат други мерки.

                Ще следим развитието.

                Коментар


                • #38
                  От: Допустима максимална маса на състав от превозни средства

                  Някакъв доста безпочвен оптимизъм ви е налегнал...Местенето между крачолите може да продължи още дълго.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Допустима максимална маса на състав от превозни средства

                    Тъкмо ми звъняха. (Имам чувството, че, ако не бях пуснал този мейл, нищо нямаше да се случи.) Казаха ми по телефона, че нямат исканата от мен информация в тяхната база данни. Предложиха да ми пуснат документ, в който е написан техния отговор.

                    Междувременно, за да не пускам нова тема, има ли някой с Паджеро 2 от 1993-та година или по-старо с попълнена F.3 позиция от големия талон?

                    Ако има, може ли да каже, какво число е написано? По справки в интернет, би трябвало да бъде около 5150, но все пак.

                    Благодаря!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Допустима максимална маса на състав от превозни средства

                      Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
                      Тъкмо ми звъняха. (Имам чувството, че, ако не бях пуснал този мейл, нищо нямаше да се случи.) Казаха ми по телефона, че нямат исканата от мен информация в тяхната база данни. Предложиха да ми пуснат документ, в който е написан техния отговор.

                      Междувременно, за да не пускам нова тема, има ли някой с Паджеро 2 от 1993-та година или по-старо с попълнена F.3 позиция от големия талон?

                      Ако има, може ли да каже, какво число е написано? По справки в интернет, би трябвало да бъде около 5150, но все пак.

                      Благодаря!
                      Малко извън темата, ама се сещам за една приказка, дето съм я чул от дядо ми:

                      Нахокай майстора, той да нахока калфата, та белким чирака свърши работата.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Допустима максимална маса на състав от превозни средства

                        Колега, информацията която ти е нужна е написана на евротабелата,ако е налина табелата от нея кат могат да въведат данните в талоните...
                        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                        Коментар


                        • #42
                          От: Допустима максимална маса на състав от превозни средства

                          Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
                          Колега, информацията която ти е нужна е написана на евротабелата,ако е налина табелата от нея кат могат да въведат данните в талоните...
                          Тя беше първото нещо, което погледнах...

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:205.2 КБ
ID:5791877

                          Коментар


                          • #43
                            От: Допустима максимална маса на състав от превозни средства

                            Официалният отговор пристигна. Мисля да го ламинирам за спомен.

                            Благодаря на всички!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Допустима максимална маса на състав от превозни средства

                              И...колко кг са?
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Допустима максимална маса на състав от превозни средства

                                Ето ги цифрите.
                                П2 93г.

                                LZ5ZI qth HASKOVO
                                Pajero II GLS 3000 V6

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X