Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В Гърция със Затъмнени задни стъкла някой пътувал ли е...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • В Гърция със Затъмнени задни стъкла някой пътувал ли е...

    Здравейте,в Гърция със Затъмнени задни стъкла някой пътувал ли е скоро?
    Предстои ми пътуване,а наскоро си тонирах задните и предните странични стъкла с фолио с леко кафяв оттенък.(не за гъзария а за климатичен комфорт и удобство при пътуване.)
    В последствие разбрах че ще трябва да махам фолиото от предните врати,(все още не са ме забелязали ченгелите).
    Някъде четох че гърците не търпели и затъмнени задни странични стъкла...а и че не трябвало да се кара с включени светлини през деня.
    Та в този ред на мисли моля някой ако има такива задни стъкла на автомобила си и е пътувал нататък да сподели дали са ви правили проблем.
    Благодаря!
    Shuanghuan S Ceo 2.4i/128Hp
    Краси
    "машината обича Ласка,грижливо гледане и Смазка"

  • #2
    От: В Гърция със Затъмнени задни стъкла някой пътувал ли е...

    Няма проблем.моята след предните е цялата затъмнена и никой нищо не ми е кйзал досега.

    Коментар


    • #3
      От: В Гърция със Затъмнени задни стъкла някой пътувал ли е...

      Първоначално публикуван от lakatnika Преглед на мнение
      ....
      Някъде четох че гърците не търпели и затъмнени задни странични стъкла...а и че не трябвало да се кара с включени светлини през деня.
      Та в този ред на мисли моля някой ако има такива задни стъкла на автомобила си и е пътувал нататък да сподели дали са ви правили проблем.
      Благодаря!
      За включените светлини - силно ме съмнява да е така... На предходния ми автомобил (купен от официалния представител на марката в България) заводския DRL бе точно това - автоматично включване на къси светлини... И не съм имал проблеми в Гърция..
      А за затъмнените задни стъкла - дали ще ти направят проблем е въпрос на късмет...
      Тук търпят ли затъмнени стъкла? Можеш ли да попаднеш на 'нетърпелив'? Ами можеш - знаеш, че не си изряден ама го правиш...
      Тогава си носиш отговорността и последствията
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #4
        От: В Гърция със Затъмнени задни стъкла някой пътувал ли е...

        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
        За включените светлини - силно ме съмнява да е така... На предходния ми автомобил (купен от официалния представител на марката в България) заводския DRL бе точно това - автоматично включване на къси светлини... И не съм имал проблеми в Гърция..
        А за затъмнените задни стъкла - дали ще ти направят проблем е въпрос на късмет...
        Не е забранено да караш на фарове в Гърция, просто не е задължително, както у нас. За стъклата проблеми не правят, ама могат, ако поискат.
        And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

        Коментар


        • #5
          От: В Гърция със Затъмнени задни стъкла някой пътувал ли е...

          За десет години и ходене по нялко пъти в сезона един път не съм имал проблем заради затъмнение задни стъкла или пуснати фарове. Дори и да съм имал дискусия с полицията за някои дребни прегрешения от моя страна, това ни кога не е било на дневен ред.

          Коментар


          • #6
            От: В Гърция със Затъмнени задни стъкла някой пътувал ли е...

            Пасата ми е фабрично затъмнен без предните

            Коментар


            • #7
              От: В Гърция със Затъмнени задни стъкла някой пътувал ли е...

              За фабрично затъмнени никой не може и копче да ти каже (моите и предните са леко тонирани, но не съм имал проблеми и в Гърция, нито пък някъде из Европа)......
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #8
                От: В Гърция със Затъмнени задни стъкла някой пътувал ли е...

                На фарове карам целогодишно навсякъде от 10-11 години задните ми стъкла са затъмнени и никакъв проблем съм нямал в Гърция.
                Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X