Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преминаване технически преглед

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Преминаване технически преглед

    Първоначално публикуван от FREEFLYER Преглед на мнение
    До 30-ти юни минава с данъка от миналата година. Миналата седмица минах преглед по този начин.
    В изипей ако платиш нямат холограма за квитанцията и в пункта не го признават. Това тук в Шумен.
    Ще го признаят,къде ще идат?
    Аз плащам,в Български Пощи.
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Ауди А3 1.9ТДИ
    Каравана Аdria 390Q

    Коментар


    • #32
      От: Преминаване технически преглед

      Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
      Ще го признаят,къде ще идат?
      Аз плащам,в Български Пощи.
      2017г точно в Български Пощи е платен данъка.Обаче сега оттам ми казаха че до 31октомври 2017г е могло да се плаща при тях.Сега имали задължения към общината вече не става

      Коментар


      • #33
        От: Преминаване технически преглед

        Може,преди 5 дни минах две коли с данък от 2017.
        SUZUKI VITARA V6
        HONDA CBR 919RR
        MERCEDES ML
        MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

        Коментар


        • #34
          От: Преминаване технически преглед

          Колега има задължения данък сгради и не му вземат данъка за колата който той иска да плати.Не знам повече подробности,за община Пловдив става въпрос.

          Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #35
            От: Преминаване технически преглед

            Чудя се в други държави дали го има това,да искаш да платиш за колата,и да отказват да ти вземат парите

            Коментар


            • #36
              От: Преминаване технически преглед

              Е за това са темите ,,що нЕща да живея в Бг"- всеки кмет си е феодал.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #37
                От: Преминаване технически преглед

                Да не би на запад да е разрешено да не си плащаш данъците...
                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                Коментар


                • #38
                  От: Преминаване технически преглед

                  Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                  всеки кмет си е феодал.
                  Това се отнася за всички държавни институции. При нас не щат да ме пускат с данък от 2017 сега, колегите минали.
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • #39
                    От: Преминаване технически преглед

                    Първоначално публикуван от marinrr Преглед на мнение
                    В пункта нищо не трябва да искат. Трябва да проверяват!!!!

                    Изпратено от моят TINATRADE с помощта на Tapatalk
                    Ходене на ГТП без бележка за данък е руска рулетка. Ако данъчното в този момент няма интернет, трябва да се сканира и подаде бележка от пункта ръчно. Излязъл си от работа да кажем, чакаш 3 коли пред теб х 20 мин на кола, още 5 за твоята, докато установиш че няма да я бъде. Следващия да влиза...
                    Ford Maverick II 2.3 XLT
                    Ford Mondeo MK5

                    Коментар


                    • #40
                      От: Преминаване технически преглед

                      Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                      Да не би на запад да е разрешено да не си плащаш данъците...
                      Данъците е ясно че трябва да се плащат,въпроса е защо да не може да се плаща данък кола.Какво общо има със данък сграда

                      Коментар


                      • #41
                        От: Преминаване технически преглед

                        НалЕ, теа мръсни феодалЕ сакат само да грабят, нихната мама. Ке си плащам га си сакам и ко си сакам! Он че ми кае на мен!
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Преминаване технически преглед

                          "
                          Чл. 169. (1) Публичните вземания се погасяват в следната последователност: главница, лихви, разноски.

                          (2) Разсрочените и отсрочените публични вземания се погасяват в последователност: главница, лихви, разноски.
                          (3) При наличие на няколко публични вземания, които длъжникът не е в състояние да погаси едновременно до започване на принудителното им събиране, той може да заяви кое от тях погасява пред съответния компетентен орган. Ако не е заявил това, те се погасяват съразмерно.
                          (3а) (Нова - ДВ, бр. 94 от 2015 г., в сила от 01.01.2016 г.) До заявяването им за принудително събиране задълженията за съответния вид, установявани от общините, се погасяват по реда на възникването им, а когато се отнасят за една и съща година, лицето има право да заяви кое от тях погасява."

                          Ако имам 5 задължения от една и съща година, ще си платя точно което си искам. АКо някое е от предна година, тогава трябва първо него.
                          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Преминаване технически преглед

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Ц. Пъдаря не дава. От поне две години е така - трябва да платиш всичко.
                            Ford Maverick II 2.3 XLT
                            Ford Mondeo MK5

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X