Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо мотористите мрем...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Защо мотористите мрем...

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    Тук виждам изпуснати нерви. Ще ти разкажа какво се случи на такъв бабаит като теб.... пострадалият излезе с една бухалка, настигна го на бегом, свали го от мотора с един удар по каската.....
    Едва ли на колегата Даскалов ше се случи подобно нещо . Той владее карате .

    ...или както един ромлянин на морето обясняваше на една рускиня ( на "руски" , естествено) за своя авер : "Он играет карате"
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • От: Защо мотористите мрем...

      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Тук виждам изпуснати нерви. Ще ти разкажа какво се случи на такъв бабаит като теб, който също си позволи да обърне огледалото на някаква киа съвсем целенасочено - докато продължаваше да си пробива път, пострадалият излезе с една бухалка, настигна го на бегом, свали го от мотора с един удар по каската, качи се на колата, направи обратен завой през мелето и си замина. Бабаита май имаше нужда от линейка. Та полека с противодействията към отстояващите мнението си.
      Не разбра ли, че мотористите не искат, но са принудени на такива неща. Този моторист въобще не е искал да счупи огледалото, но автомобилистите нарушители са го принудили. И ако не го е бил счупил е нямало да оцелее. Пробвай ти да караш мотор без да чупиш, да видим дали ще оцелееш.

      Коментар


      • От: Защо мотористите мрем...

        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        По принцип за всичките видове водачи, също и пешеходците, тоест за всички участници в движението трябва да се създаде нещо като етичен кодекс. След 150 години би трябвало да даде плодове.
        На естествения подбор в 21-ви век трябва да се влияе с всички законни средства.
        Пътят за ППС не е място за мерене на каквото и да било.Някои от участниците в темата се държат , като на.сървайвър в джунглата
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • От: Защо мотористите мрем...

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          Едва ли на колегата Даскалов ше се случи подобно нещо . Той владее карате .

          ...или както един ромлянин на морето обясняваше на една рускиня ( на "руски" , естествено) за своя авер : "Он играет карате"
          Ta викаш, може да отбие удара на 9 грама свинец?

          П.П. Сутринта един депутат от модерната ЛЯВА партия, ревеше по телевизията, че го били заплашили с пистолет на магистралата за Благоевград.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • От: Защо мотористите мрем...

            Чудя се, защо темата не е заключена....

            Коментар


            • От: Защо мотористите мрем...

              За да се оттече простотията по канален ред?

              Коментар


              • От: Защо мотористите мрем...

                Простотията е по хората,не по машините. Олигофрени с коли,мотори ,велосипеди и пешеходци съм виждал.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • От: Защо мотористите мрем...

                  И в темата ги има от всички видове...

                  Коментар


                  • От: Защо мотористите мрем...

                    Е как - форумът е извадка на населението
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Защо мотористите мрем...

                      Може ли да си позволя да формулирам апела
                      По точно да припомня една стара максима :Не прави на другите това , което не искаш да ти се случи!
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • От: Защо мотористите мрем...

                        Ако агресията беше устойчиво решение, всички проблеми по света отдавна щяха да са решени и всички хора щяхме да живеем в мир и хармония.

                        Темата напълно се профанизира с декларациите на кой му е по-голям, така че не е нужно повече в тази посока.

                        Коментар


                        • От: Защо мотористите мрем...

                          Просто спазвайте правилата.
                          HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                          Коментар


                          • От: Защо мотористите мрем...

                            Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                            Просто спазвайте правилата.
                            Не е просто! Видя го в темата,Секи ги чете и осмисля соред куфарника си и PH на масура.
                            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                            Коментар


                            • От: Защо мотористите мрем...

                              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                              Ta викаш, може да отбие удара на 9 грама свинец?

                              П.П. Сутринта един депутат от модерната ЛЯВА партия, ревеше по телевизията, че го били заплашили с пистолет на магистралата за Благоевград.
                              Не за Благоевград , а за Ботевград

                              Освен това въпросния ляв нали си мисли , че като депутат е над Закона (включително и този за дв-е по пътищата) , та му е позволено да се държи на пътя като " Ти знаеш ли кой съм аз , бе!" .

                              Е , не се е усетИл , че сред тЕя дето ги изкарва от нерви може да има и пищолджия.
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • От: Защо мотористите мрем...

                                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                                Не за Благоевград , а за Ботевград

                                Освен това въпросния ляв нали си мисли , че като депутат е над Закона (включително и този за дв-е по пътищата) , та му е позволено да се държи на пътя като " Ти знаеш ли кой съм аз , бе!" .

                                Е , не се е усетИл , че сред тЕя дето ги изкарва от нерви може да има и пищолджия.
                                За съжаление, тия два питекантропа, щяха да подходят по същия начин към всеки оказал се в такава ситуация с тяхно участие. Просто, един по-обикновен човек, па бил той и системен нарушител на правилника, нямаше да дръзне да се обади на 112. Със сигурност, "модерния ляв" и при обаждането си там не е пропуснал да спомене кой е той.
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X