Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо мотористите мрем...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Защо мотористите мрем...

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Не никога.

    На някой етап под мощния натиск на икономическите реалности "споделянето на инфраструктура" ще бъде постепенно изтиквано извън привлекателната инфраструктура. А вътре ще се движат компютърни коли. По съвсем други правила.
    Компютрите ще се псуват по между си ?
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Защо мотористите мрем...

      Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
      Днес се наложи да карам извън нормалното време за пътуване към и от работното ми място . Около 9,30 часа карах след един който на ограничение от 50 км , караше с 35 км и по средата на улицата . Когато ограничението стана 30 км и доста често има камери ,наду до 40 км и след това вече след като излязохме извън населеното място , обкрачи осовата линия (непрекъсната ) и при ограничение от 70 км караше отново с 30 км . Как и какво може да се направи с такъв индивид . Тази седмица явно имам лошият шанс да попадам на подобни . Онзи ден при междуселски път с ограничение от 100 км и непрекъсната линия с продължителност от около 8-9 км ,караше с 65 км . Когато излязохме на път с две ленти за движение в една посока и ограничение от 70 км ,наду до 80 км и не ми даде шанс да го изпреваря законно . Имах огромното щастие когато зави и се отклони от моята посока на движение . След първият сигнал че пред мен има празнично-параден или някой редко каращ ,оставям доволно голяма дистанция за да мога да предовратя сблъсък при бързо и рязко спиране или някакви други нормални за такива люде постъпки . Имам огромното щастие че рядко имам свободно време и подходящи метеорологически условия за редовно каране на мотор .
      Много вероятно да е бил някой напушен ганджамен. Тревата им бърка в оная част на мозъка, която отговаря за времевите възприятия (обикновено им се забързва-забавя картинката наоколо) и донякъде в оная за пространствените. Но пък им дава увереност...
      And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

      Коментар


      • От: Защо мотористите мрем...

        Току-що бях свидетел, как 7 (седем!) коли направиха синхронно обратен завой на Климент Охридски. Рязко и без мигачи, засичайки насрещния трафик, докато друг техен колега изпреварваше опашката в насрещното...

        Коментар


        • От: Защо мотористите мрем...

          И накрая пак стигаме до спазването на правилата, да сме толерантни на пътя и най-важното да уважаваме всички участници в движението.
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • От: Защо мотористите мрем...

            Новина от руските сайтове, която има връзка с темата:
            Байкеры оказались первыми нарушителями ПДД на Крымском мосту
            Превод - първите нарушители на правилника за движение по пътищата върху новооткрития Кримски мост са мотористи.
            Последно редактирано от Alexr; 16-05-18, 11:28. Причина: добавен превод

            Коментар


            • От: Защо мотористите мрем...

              И там е същото като у нас....сигурен съм, че ще разберете за какво става дума https://www.youtube.com/watch?v=bsK02qqmoe4&index=16&list=PL9bAxnnuodPushcRVm45sY8CQ5YGpBgCE<a href="https://www.youtube.com/watch?v=bsK02qqmoe4&index=16&list=PL9bAxnnuodPushcRVm45sY8CQ5YGpBgCE" target="_blank">

              Коментар


              • От: Защо мотористите мрем...

                Още едно клипче от същата поредица. Дано повечето от писалите тук успеят да си преведат приказките.

                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Защо мотористите мрем...

                  Първоначално публикуван от Alexr Преглед на мнение
                  Новина от руските сайтове, която има връзка с темата:
                  Байкеры оказались первыми нарушителями ПДД на Крымском мосту
                  Превод - първите нарушители на правилника за движение по пътищата върху новооткрития Кримски мост са мотористи.
                  Е кога тва? Той работи от днес и при това само едното платно.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Защо мотористите мрем...

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Е кога тва? Той работи от днес и при това само едното платно.
                    Все работает, все. Слава Пууутинууу!!!!
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Защо мотористите мрем...

                      Издирих темата отпреди 12г... Моите линкове разбира се вече не работят, но на втора страница има линкове към руски форум с книжките....
                      Заслужават си... http://www.motoforum.bg/index.php/topic,8046

                      А за Кримският мост - май тук някой спореше, че никога няма да могат да го направят, че няма да стигнат парите, че било само идея и т.н.... Докато ние си спорим кой по хубав - хората вървят напред
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Защо мотористите мрем...

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Издирих темата отпреди 12г... Моите линкове разбира се вече не работят, но на втора страница има линкове към руски форум с книжките....
                        Заслужават си... http://www.motoforum.bg/index.php/topic,8046

                        А за Кримският мост - май тук някой спореше, че никога няма да могат да го направят, че няма да стигнат парите, че било само идея и т.н.... Докато ние си спорим кой по хубав - хората вървят напред
                        Ще капнеш мед на душата на Сибирски в другия форум.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Защо мотористите мрем...

                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          Издирих темата отпреди 12г... Моите линкове разбира се вече не работят, но на втора страница има линкове към руски форум с книжките....
                          Заслужават си... http://www.motoforum.bg/index.php/topic,8046

                          А за Кримският мост - май тук някой спореше, че никога няма да могат да го направят, че няма да стигнат парите, че било само идея и т.н.... Докато ние си спорим кой по хубав - хората вървят напред
                          Е никога е твърде дълго. А и там мост е имало. Верно, германци са го строили
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Защо мотористите мрем...

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Ще капнеш мед на душата на Сибирски в другия форум.
                            Поради нелепо стечение на обстоятелствата, за някои от нас руският а не английският, е втори майчин език. Винаги съм успявал да намеря някакво печатно издание на руски по интересуващия ме въпрос. Имам всичките посочени книжки, но за съжаление вече не съм активен мотоциклетоползвател. От писанията в темата оставам с впечатлението, че най-върлите моторджии са ги прочели поне по три пъти.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • От: Защо мотористите мрем...

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Е кога тва? Той работи от днес и при това само едното платно.
                              Започнали са веднага. Още първите мотористи по моста са решили да спрат и да се снимат.

                              Коментар


                              • От: Защо мотористите мрем...

                                Първоначално публикуван от Alexr Преглед на мнение
                                Започнали са веднага. Още първите мотористи по моста са решили да спрат и да се снимат.
                                Мотористи, сър ...

                                Но не, не са първите. Първи беше ВВП - подкара КамАЗ без колан и без категория.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X