Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с тример Partner bc433b

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с тример Partner bc433b

    Здравейте,
    Имам горепосочения тример от доста време и досега не съм имал проблеми и ремонти с него, но от няколко дни започна да пали трудно,
    а не отведъж както досега, а запали ли работни нормално на свободна, но тръгнеш ли да косиш и съответно да му подаваш газ, скоро започва да губи мощност, да я повишава и намаля сам, да придърпва и за да не загасне, е нужно да му напомпаш газта бързо няколко пъти. Прегледах свеща - беше зацапана (не беще сваляна от дълго време), изчистих я - без резултат. Тези дни ще я сменя. Прегледах филтри, маркучи и каквото се сетя но няма резултат отново.
    Имам подозрения, че центровката може да му бяга или нещо карбуратора прави номера. Вчера сложих малко повече масло в бензина, но не знам дали това може да е фактор за подобен проблем. Не знам ако й пипна "копчето" H за високите дали няма да има ефект.
    Дайте идеи или тези дни го нося в сервиз и това е.
    Благодаря!
    Последно редактирано от Antares91; 10-05-18, 18:36.

  • #2
    От: Проблем с тример Partner bc433b

    Смени и' маркучетата с нови , също и филтрите - въздух и гориво . Маркучетата стареят и се напукват и вместо гориво засмуква въздух .

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с тример Partner bc433b

      С повечко масло зацапва често и замоства свещта.
      +1 за маркучетата и филтрите а също така и капачката на резервоара. Старата ми правеше вакУм и ми гаснеше, та периодично я отвивах да вземе въздух.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с тример Partner bc433b

        Утре с приятел ще погледнеме филтъра в резервоара и иглата за впръскване на гориво в карбуратора за всеки случай. Маркучетата днес ги преглеждах и скяаш нямат никакви проблеми, меки са, нямат напуквания и т.н., но ако се наложи и тях ще сменя.

        С някаква игла или нещо тънко, да проверя ли дали дупчицата на капачката не е запушена евентуално ?

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с тример Partner bc433b

          Утре с мой приятел, ще проверим иглата за впръскване на гориво в карбуратора и горивния филтър в резервоара. Маркучите днес ги гледах обстойно и не ми изглежда да са проблемни - меки са, снадките са окей, но ако се наложи ще сменя и тях.

          Дали може с една игла, примерно, да проверя дупчицата на капачката дали не е запушена или направо да взeма направо нова ?

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с тример Partner bc433b

            Машината мина на сервиз - запушен карбуратор, сменена свещ и центровка. Сега пее.
            Teмата е за затваряне.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X