Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Drivesmart 50 - съвет за инсталация карта на България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Garmin Drivesmart 50 - съвет за инсталация карта на България

    Здравейте, имам навигация Garmin Drivesmart 50 с доживотна актуализация на City Navigator® Euroe NT- western europe. Искам да ѝ сложа карта и на източна Европа или поне на България. След като прочетох някои теми за по-новите навигации на гармин разбрах , че имам няколко варианта но моля все пак за съвет.
    1. Продава ли се версия на City Navigator® Euroe NT само за България или поне за източна Европа. Намерих на сайта на Гармин само карта за цяла Европа, където е включена нашата страна но цената ми излиза малко в повече. Ако успея да се купя карта само за България ми се струва най-удачния вариант.
    2. Може ли за тази навигация да се купи карта на OFRM Geotrade City и дали ще се запазят всички функции на навигацията, като търсене, начин на навигиране и т.н.
    3. И последния вариант май е да се използват отключени карта. От една друга тема https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=221866 разбрах че за тези модели Гармин трябва да се отключи и самата навигация. Този метод важи ли и за моята навигация, някой правил ли го е?
    Ще бъда благодарен ако някой даде съвет какво трябва да направя!

  • #2
    От: Garmin Drivesmart 50 - съвет за инсталация карта на България

    Само за България си купи ОФРМ. Трудно би подкарал отключена карта на тази навигация.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      От: Garmin Drivesmart 50 - съвет за инсталация карта на България

      Огромни благодарности на колегата ISG. С негова помощ си отключих навигацията и сега мога да качвам каквито карти желая.

      Коментар


      • #4
        От: Garmin Drivesmart 50 - съвет за инсталация карта на България

        Колеги дайте съвети за отключване на гармин навигация за да може да разчита отключени карти. Навигацията е нуви 57

        Коментар


        • #5
          От: Garmin Drivesmart 50 - съвет за инсталация карта на България

          Виж тази тема https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=228169

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X