Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Връх Ботев - офроуд разходка 09-10 юни 2018

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Връх Ботев - офроуд разходка 09-10 юни 2018

    Стефане, не си прав! Спасов е добър организатор. Тази задача му беше поверена след "блестящо" проведената предишна задача.
    Дълбоко съм убеден , че той ще провали ВСЯКА поставена му задача и занапред!
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #17
      От: Връх Ботев - офроуд разходка 09-10 юни 2018

      Брей, Руси, много внимателно ми следиш творчеството. Човек ще си помисли, че ми търсиш цаката.
      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

      Коментар


      • #18
        От: Връх Ботев - офроуд разходка 09-10 юни 2018

        Искам да внеса малко яснота относно събитията. В неделя вечерта ми се обаде Росен и ме попита дали ще бъда заедно със Стефан /относно спането/, защото така сме били писани, тъй като и двамата сме по сами. Отговорих му, че нямам нищо против да съм с него в една стая. След това той ми каза, че до момента имало желаещи под формата на коли 12 броя, а възможността била за десет джипа. Попита ме дали съм съгласен със Стефан да пътуваме заедно до върха, защото сме били по сами в коли, както и да му се обадя да се разберем, защото му нямал телефонния номер. Имало възможност единият ден да се качат десет джипа, а на следващия ден, ако има да се качат още десет джипа. Аз се обадих на Стефан и му споделих казаното от Росен и го попитах дали ще пътува сам и че ако иска може да се вози с мен или евентуално аз да се возя при него, но като цяло на мен ми се кара, защото напоследък рядко излизам. Стефан ми отговори, че ще бъде най-вероятно със сина си и с приятели, така че би било трудно да се комбинираме в един джип, както и че на него му се кара, а не му се вози. Като цяло със Стефан си споделихме, че щом даден човек се е записал до първите десет коли, той се ползва с преимущество. Написах това, защото искам да внеса яснота относно събитията, тъй като и аз бях споменат в поста. Също така искам да кажа, че Росен не е казал Стефан или аз да не идваме, а единствено дали иска да се комбинираме и да пътуваме в един джип. Надявам се да съм бил полезен с нещата, които споделих.

        Коментар


        • #19
          От: Връх Ботев - офроуд разходка 09-10 юни 2018

          Вярвам, че сега ще се намерят поне двама, доблестни мъже, които да ми се извинят публично.
          Организацията продължава.
          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

          Коментар


          • #20
            От: Връх Ботев - офроуд разходка 09-10 юни 2018

            Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
            ...Организацията продължава.
            Сподели какво продължава, понеже става ясно, че лимита от 10 коли е запълнен, което не беше лошо да го оповестиш тук.

            Коментар


            • #21
              Re: Връх Ботев - офроуд разходка 09-10 юни 2018

              Извинявам се господин Спасов,ти наистина не си некомпетентен, а просто си най- големия некомпетентен организатор, който съм срещал.Работата на организатора е да организира и координира дадено мероприятие,събитие,целта е участниците да останат доволни,ако не знаете господин Спасов .Аз не съм искал да ме настаняват с някой/нищо лично Панайоте/, и великия организатор не ме е информирал,че трябва да деля една стая с някой ,това аз го разбирам от трети лица и на всичкото отгоре, ако можело да пътуваме с един джип, а не с два.Така не се координира и организира с трети лица,да си играем на развален телефон, прави се лично,номера ми можеш да намериш най-малко от 20 места така,че това са само оправдания.В понеделник щях да звъня за да до-уточним подробностите и изведнъж ,оооооо чудо те нещата нагласени- ти си с този в стая и ще пътуваш с рейса.Аз се записах за да карам,ако исках да се возя не трябваше да избързвам със записването ,то няма логика в тази ваша тъпа идея господин Спасов,то такъв човек такива идеи.Така ,че без мен,нямам място до такъв голям организатор като вас,дано не се откажат повечето до събитието от вашите гениални идеи,успех.
              Последно редактирано от arn; 15-05-18, 21:53.

              Коментар


              • #22
                От: Връх Ботев - офроуд разходка 09-10 юни 2018

                Стефане не се ядосвай а направи една разходка така , както ти можеш! Знаеш, че всички ще дойдем!
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • #23
                  От: Връх Ботев - офроуд разходка 09-10 юни 2018

                  Стефанчо, нито съм те слагал в стая, било то сам или с друг, нито съм ти налагал нещо, каквото и да било. Спомни си дали си се записвал при организатора или просто си се обадил на Лесов за да вдигнеш ръчичка. В обявата подробно е опоменато какво се иска от желаещите да се включат. Нито номера си си дал, нито номера на колата, нито ЕГН-то нито нищо. А претенциите ти са като на типичен цървул, дето трябва да му се помолят за да му направят забавление. Ако си беше направил труда да си дадеш данните нямаше да има такава сага. А това, че не ти достига мъжество за да се извиниш е видно от километър. Как можаха всички да се съобразят с изискванията, а за Стефанчо - специалния трябва да се направи супер специална организация. Пътувай на Диско маратона!
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Връх Ботев - офроуд разходка 09-10 юни 2018

                    Росенке искам лично да ти се извиня скъпа,но не знам дали ще издържиш на моите мъжки извинения.Скъпа ти наистина не си виновна за нищо,майка ти е виновна дето та е родила.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Връх Ботев - офроуд разходка 09-10 юни 2018

                      Вие в Пловдив явно заяждане ви е любим спорт, спрете се, че става смешно
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #26
                        От: Връх Ботев - офроуд разходка 09-10 юни 2018

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Вие в Пловдив явно заяждане ви е любим спорт, спрете се, че става смешно
                        Жалко е!!!
                        JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
                        BMW X5 E70 4.8is

                        "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

                        Коментар


                        • #27
                          От: Re: Връх Ботев - офроуд разходка 09-10 юни 2018

                          Първоначално публикуван от arn Преглед на мнение
                          Росенке искам лично да ти се извиня скъпа,но не знам дали ще издържиш на моите мъжки извинения.Скъпа ти наистина не си виновна за нищо,майка ти е виновна дето та е родила.
                          Браво, бе, моето момче! Направо блесна!
                          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Връх Ботев - офроуд разходка 09-10 юни 2018

                            Имаме разрешителни:
                            Росен, Лесов, Иван Радев, Събо, Панайот, Благо, Шиков, Цецо, Нанко Пачев, Бойко Кочев.
                            Това са хората с автомобили. Понеже не е ясно кой-колко хора ще вози и кой ще е напълно сам сега е момента да си кажете. Вероятно ще има желаещи да се качат да се возят. Ако се прецени, че има нужда да се прави списък със свободните места и желаещите да се возят, аз ще го направя. Моля пишете тук.
                            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Връх Ботев - офроуд разходка 09-10 юни 2018

                              Аз мога да возя двама души в патрула.
                              (въпреки, че е къса база, бих казал, че ще им е комфортно)
                              www.4x4Trips.bg

                              Коментар


                              • #30
                                От: Връх Ботев - офроуд разходка 09-10 юни 2018

                                Понеже не съм в десятката ще се радвам ако някой намери място за двама човека!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X