Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няколко въпроса отностно паджеро 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Няколко въпроса отностно паджеро 2

    Здравейте колеги и честит празник ,много здраве и успех на всички.На път съм към закупуването на паджеро 2.Колебая се между 3.5 и 2.8 дълга база.Искам да попитам на 3.5(194 к.с.) има ли го във вариянт с автомат тъй като от два сайта излиза че само старата модификация (208 к.с.) е с автомат.другия ми въпрос е ,тъй като търся автомат, проблем ли ще е за автомата да тегля с него двуосно ремарке или е за предпочитане ръчната кутия.Четох за тази дилема в стари теми но с много противоречиви мнения.Допълвам че няма да се тегли постоянно, а от време на време.И последен въпрос ,на 2.8 автомат с около 110км-120км на колко оборота е? мерси.

  • #2
    От: Няколко въпроса отностно паджеро 2

    Над 100 прегледа и нито едно мнение,защо така колеги.

    Коментар


    • #3
      От: Няколко въпроса отностно паджеро 2

      За тегленето провери в упътването ,мануала на колата- няма начин да го няма - ако не намериш ,пиши пак ще погледна тука в Америката какво пише - дизел тука такова няма ама 3,5 има макар и рядко и винаги има описано колко максимално може да тегли.
      Мои роднини имаха преди време тамн 2 такива- 1 късо и едно дълго- обороти не помня ама на 120 звука на мотора вече е гаден , а на 140 си е почти непоносимо.

      Коментар


      • #4
        От: Няколко въпроса отностно паджеро 2

        Благодаря за отговорите,сещам се за един сайт да проверя за тегленеото.по-важно ми беше за оборотите.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X