Обява

Свий
Няма добавени обяви.

кросов мотор за 8 годишен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • кросов мотор за 8 годишен

    Здравейте.Препоръчайте ми по ендуро вариант (така да се каже ) моторче за един с почти навършени 8 години юнак.Така наречения Юнак има опит с атв (кара от 5 годишен)Сузуки ЛТЗ 90 и велосипед .Мога да кажа че кара повече от прилично (особенно атевето)По принцип караме атеветата с него имам и мотор и естествено и той иска.Детето тежи 24кг.не е особенно висок и няма никакъв опит с мотор (то не че баща му има много,много)Моторчето да е автоматик или в краен случай полуавтомат.В НИКАКЪВ случай не искам китайски ,карейски и прочие потрошалници.Замислях се нещо от рода Ямаха ВП 50 (мисля че беше модела)но гледах клипчета и ми се струва да не му е прекалено малък (не като кубици)а като мотор.Бюджет около 2-3 хиляди.Препоръки,предложения и мнения колкото повече,толкова повече.Благодарско предварително.

  • #2
    От: кросов мотор за 8 годишен

    Мотор и автоматик не е правилната комбинация за начинаещ. Може би кросов мотоциклет 65 или 85 см3 в началото на 14 цола капли а като посвикне и поотрасне на 17.
    Нужно е да се научи да работи със съединителя, скоростите и спирачките.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      От: кросов мотор за 8 годишен

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Мотор и автоматик не е правилната комбинация за начинаещ. Може би кросов мотоциклет 65 или 85 см3 в началото на 14 цола капли а като посвикне и поотрасне на 17.
      Нужно е да се научи да работи със съединителя, скоростите и спирачките.
      Може и да си прав.Ще помисля по-въпроса.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X