Обява

Свий
Няма добавени обяви.

търся тенекеджия за София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: търся тенекеджия за София?

    Виждал съм го. Голф 6 половината е лепен. На един съсед се запали и изгоря-лепените детайли се отлепиха.
    Един Фиат карах с лепени прагове...не питай как разбрах, че са лепени. И хич не беше първа младост.
    Колкото по-нова година, толкова по-масово става лепенето. Което не го смятам за нещо лошо всъщност. Само не знам с ремонтите как ще е като им дойде време.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #32
      От: търся тенекеджия за София?

      Ми,аз основно нови коли правя-шкода,фият,алфа,сеат,волво,джип.Досега,освен веждите на задния панел,друо лепено не ми е попадало.Праговете са си заварени,съвсем традиционно с пуктшвайс.
      За ремонта е по елементарно-нагряваш,отлепяш,почистваш,лепиш.
      Та не забелязвам голяма разлика с колите от преди 20 години.
      Технологията с лепенето се прилага по-често при колите с алуминиеви купета.
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #33
        От: търся тенекеджия за София?

        Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
        Технологията с лепенето се прилага по-често при колите с алуминиеви купета.
        Нови такива има ли?
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #34
          От: търся тенекеджия за София?

          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
          Икономическата реалност е, че от десетилетие насам, заварки по колите има само по основната клетка. Т.е. това, което пази пътниците да не станат на кайма при удар. Всичко друго е лепено или в най-добрия случай щанцовано (пак с някакъв уплътнител). Направо редки са случаите, когато подлежи на ремонт "по стария обичай".
          Брат ми прави предимно силно катастрофирали коли , общо взето от две-три , прави една. Нямаш си представа колко дупчене пада по заварките за да се демонтира някоя част.
          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • #35
            От: търся тенекеджия за София?

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Нови такива има ли?
            Което и Ауди Р8 да погледнеш.

            П.П. Що ли пък едно питане за "майстор" не е почнало с "Момци, приготвил съм 10к лева за реновиране на обичната ми Витара, кой иска да ги вземе?", мммм?

            П.П.П. Дедо, требе да промЕниш пазАренето - Праг 100 лева, обаче... и т. н. според броя на детайлите.
            Последно редактирано от коко келеша; 07-06-19, 08:00.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #36
              От: търся тенекеджия за София?

              Заден панел с калник, алфа 155, болтове и силикон.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #37
                От: търся тенекеджия за София?

                И за тия с барутниците за по 1000 лева, които заместват кърпенето - що не си сменявате колите всяка година бре, момчета? Убедени ли сте, че барутник ще изкара една година без да се разпадне? Форумът заизобилства от примери, как барутници за по 10к лева се разпадат за седмица след покупката. И не ми излизайте с номера за късмета, ако обичате.

                П.П. Много от вас си подритнаха късмета, като оставиха моя Фаворит да замине за Надин.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • #38
                  От: търся тенекеджия за София?

                  В доста случаи е така-кърпенето на сериозно гнила кола надхвърля по цена покупката на неизгнила. А фактор късмет има винаги.
                  Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                  Коментар


                  • #39
                    От: търся тенекеджия за София?

                    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                    В доста случаи е така-кърпенето на сериозно гнила кола надхвърля по цена покупката на неизгнила. А фактор късмет има винаги.
                    Може, ама поддържането на два коня, които да дърпат неизгнилата не е за всеки.
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • #40
                      От: търся тенекеджия за София?

                      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                      П.П. Що ли пък едно питане за "майстор" не е почнало с "Момци, приготвил съм 10к лева за реновиране на обичната ми Витара, кой иска да ги вземе?", мммм
                      Проблема не е във взимането на парите, а в това какво получаваш за тях. Затова и хората питат за читав тенекеджия а не питат за цена.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #41
                        От: търся тенекеджия за София?

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Проблема не е във взимането на парите, а в това какво получаваш за тях. Затова и хората питат за читав тенекеджия а не питат за цена.
                        Ами аз имам под ръка читав тенекеджия и бояджия, но нито един от изпратените форумни герои не е пожелал да си остави колата при него.
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • #42
                          От: търся тенекеджия за София?

                          Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                          Ами аз имам под ръка читав тенекеджия и бояджия, но нито един от изпратените форумни герои не е пожелал да си остави колата при него.
                          Еми сподели. Може и на ЛС.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #43
                            От: търся тенекеджия за София?

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Затова и хората питат за читав тенекеджия а не питат за цена.
                            След операцията ми по неизвестни за мен причини броя на запитванията за тенекеджийска работа при мен се увеличи с не знам колко стотин %. Ако преди бяха 1-1.5 на месец, сега са 5-6 за две седмици, но за да не ми събирате пак пари за оцеляване почвам с цена......мяу ( щ`си помисла доучване )
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • #44
                              От: търся тенекеджия за София?

                              Може би в тая тема е мястото да попитам, има ли някой, който да прави вежди? Т.е. да може да ги изработи?

                              Коментар


                              • #45
                                От: търся тенекеджия за София?

                                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                                След операцията ми по неизвестни за мен причини броя на запитванията за тенекеджийска работа при мен се увеличи с не знам колко стотин %. Ако преди бяха 1-1.5 на месец, сега са 5-6 за две седмици, но за да не ми събирате пак пари за оцеляване почвам с цена......мяу ( щ`си помисла доучване )
                                Значи ти е време да си намериш читав помощник, разбиращ от адекватно ползване на телоподаващо.

                                П.П. Не си предлагам услугите.
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X