Обява

Свий
Няма добавени обяви.

търся тенекеджия за София?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: търся тенекеджия за София?

    Първоначално публикуван от Спас Преглед на мнение
    Ключ, намерих!
    Е, защо ключ, колега, по-добре сподели после дали си доволен. То в София сигурно има и някоя друга кола, дето може да й се наложи

    Коментар


    • #17
      От: търся тенекеджия за София?

      Аз за момента спирам търсенето. Ще я водя другата седмица да "порастне" малко и там ще мъчим и ръждите. Но всякаква информация за добри тенекиджии би била полезна. Явно това е наболял проблем и са останали малко хора, които работят читаво.
      Suzuki Grand Vitara 2.5 V6 H25A 2000г. | 3" сиромашки лифт

      Коментар


      • #18
        От: търся тенекеджия за София?

        Първоначално публикуван от The_Fallen_One Преглед на мнение
        Аз за момента спирам търсенето. Ще я водя другата седмица да "порастне" малко и там ще мъчим и ръждите. Но всякаква информация за добри тенекиджии би била полезна. Явно това е наболял проблем и са останали малко хора, които работят читаво.
        Определено

        Коментар


        • #19
          От: търся тенекеджия за София?

          Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
          Деди, Тарана не работи ли вече?
          Рботя,но както каза адаш ти малко на северозапад .
          Иначе,явно кърпенето на МПС-та се е превърнало в сериозен проблем,вчера по молба на приятел,звъннах на двама колеги,дето също се занимаваха,ми и двамата не кърпят вече...

          П.П, деди,да ти го пратя на тебе,става въпрос за прагове на някакъв мерцедес.Ако ти се занимава дай нишан.
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #20
            От: търся тенекеджия за София?

            Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
            Рботя,но както каза адаш ти малко на северозапад .
            Иначе,явно кърпенето на МПС-та се е превърнало в сериозен проблем,вчера по молба на приятел,звъннах на двама колеги,дето също се занимаваха,ми и двамата не кърпят вече...

            П.П, деди,да ти го пратя на тебе,става въпрос за прагове на някакъв мерцедес.Ако ти се занимава дай нишан.


            Така е! От като има коли за под 1000 лева в движение, кой ще си кърпи барутника?

            За останалите - ЦОто никак не е скъпо - дерзайте.

            Коментар


            • #21
              От: търся тенекеджия за София?

              Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
              П.П, деди,да ти го пратя на тебе,става въпрос за прагове на някакъв мерцедес.Ако ти се занимава дай нишан.
              Става, но да дойде да го видя, и да спомене че е твоя човек
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #22
                От: търся тенекеджия за София?

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                Става, но да дойде да го видя, и да спомене че е твоя човек
                Ок,ще му пратя телефона,да те потърси.
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • #23
                  От: търся тенекеджия за София?

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Така е! От като има коли за под 1000 лева в движение, кой ще си кърпи барутника?

                  За останалите - ЦОто никак не е скъпо - дерзайте.
                  Много обичам "майсторе", дет ми оценяват колата по външният вид
                  Ти си кажи цената, пък аз ще преценя. Днес трима гоуеми гумаджии ми обясняваха, че МТ гумите не могли да се балансират.
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • #24
                    От: търся тенекеджия за София?

                    Здравейте, някой ще може ли да помогне и за моето харви преди зимата задните вежди и малко по праговете. Взел съм комплект с материали но нямам условия и машинки.

                    Коментар


                    • #25
                      От: търся тенекеджия за София?

                      Препоръчаха ми един за бомбетата на трибюта. Днеска или утре трябва да си я взема и ще докладвам.
                      "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

                      Коментар


                      • #26
                        От: търся тенекеджия за София?

                        Търсенето тегаво, темата безполезна ... до сега! Да я раздижим малко, белким изскочи заек ...
                        Honda CR-V 1-st Generation

                        Коментар


                        • #27
                          От: търся тенекеджия за София?

                          Първоначално публикуван от tzocho Преглед на мнение
                          Търсенето тегаво, темата безполезна ... до сега! Да я раздижим малко, белким изскочи заек ...
                          Иконоическа реалност да`го`ба. Смяна на праг 2 дни (16 часа) - колко да е монтьорския час? Вежда 3 дни (24 часа) + консуативи + подготовка +боядисване
                          кола на старо горе-долу прилична 700лв.
                          Следва дълго и тъжно клиентско мяуУУУУ
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • #28
                            От: търся тенекеджия за София?

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            Иконоическа реалност да`го`ба. Смяна на праг 2 дни (16 часа) - колко да е монтьорския час? Вежда 3 дни (24 часа) + консуативи + подготовка +боядисване
                            кола на старо горе-долу прилична 700лв.
                            Следва дълго и тъжно клиентско мяуУУУУ
                            Или същата работа по точковата система ,яко силикон и боди ,цена на полувината и мяуууу след около две години.
                            Кой как си избере.

                            Коментар


                            • #29
                              От: търся тенекеджия за София?

                              Икономическата реалност е, че от десетилетие насам, заварки по колите има само по основната клетка. Т.е. това, което пази пътниците да не станат на кайма при удар. Всичко друго е лепено или в най-добрия случай щанцовано (пак с някакъв уплътнител). Направо редки са случаите, когато подлежи на ремонт "по стария обичай".
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар


                              • #30
                                От: търся тенекеджия за София?

                                Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                                Икономическата реалност е, че от десетилетие насам, заварки по колите има само по основната клетка. Т.е. това, което пази пътниците да не станат на кайма при удар. Всичко друго е лепено или в най-добрия случай щанцовано (пак с някакъв уплътнител). Направо редки са случаите, когато подлежи на ремонт "по стария обичай".
                                Това, от опит ли го казваш или една жена ти го каза...Щото,на мен периодично ми се налага,да заварявам прагове и задни панели,и те определено не са носещи елементи на купето.На задните панели им лепят веждата за подкалника,но към рамките на вратите и багажника са заварени.
                                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X