Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WR450 забърка бозата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • WR450 забърка бозата

    Момци, помагайте.На последното каране, WR450 '03-та омеша вода и масло.Тъй като до сега не съм разглобявал такъв двигател, съм малко във въздуха.Възможни проблеми и причини? Четейки мануала, стигам до две версии-изпуснали семеринги на водната помпа или крива глава.Давайте идеи...
    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
    Джон Кенеди

  • #2
    От: WR450 забърка бозата

    Може гарнитура, може спукана глава, може прогнила тапа в таз последната (ако има)... и други работи може... Разглобявай и разправяй сетне!
    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

    Коментар


    • #3
      От: WR450 забърка бозата

      Залагам на семеринга на водната помпа - по-вероятно е да е от него, а и по-лесно се проверява и сменя. Почни от него, и ако не е там проблема сваляй главата и гледай гарнитурата. Макар че трябва да е доста прегрявана за да издуха гарнитурата.

      Коментар


      • #4
        От: WR450 забърка бозата

        Умишлено не съм дал установъчни данни за да ви накарам да импровизирате. Току виж някой ме застрелял с нещо нестандартно(което не би ми минало през акъла).То е ясно, че ще се прави дисекция.Зора е да не проспЪ нещо важно(не знам болежките на модела).Нейсе.Утре го почвам.
        Благодаря за съветите.
        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
        Джон Кенеди

        Коментар


        • #5
          От: WR450 забърка бозата

          Здрасти Емо,

          Каква се оказа причината за проблема? Успя ли да го отстраниш?

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X